Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Музей по транспорта гр.Русе

(1/28) > >>

zazo:
Понеже се спомена в една друга тема пък не му е там мястото, а се оказва, че има ентусиасти, би било супер яко да се организираме и да посетим музея в Русе. Трябва да се изясни обаче има ли ремонт там на какъв етап е и съответно да се уточнят дати, които да са удобни за повече хора.

Хрумна ми, че ако се съберем повече хора може дори да отидем дотам с влак, като група в отделен вагон.

Изобщо как се отнасяте към идеята.

pach:
Положително при всички случай.Ако са приключили ремонта там , можи би на пролет (за датата) ...Това с груповото посещение на влак също ми харесва ...или пък може би автопоход!?
Освен ,че трябва да разучим положението в ремонта на коловозите  по външната експозиция на музея , не е лошо да се подсигурим чрез познати , за да направим фотосесията , без излишни притеснения.
А съм твърдо "за" - човек винаги има какво да научи!
 ;D ;D ;D

Vlado:
Ето и малко информация от първа ръка за музея:
Цък

mill:
И аз съм за такова посещение .Моля СофЕнци да ползуват  ако е с влак маршрут -София-Пловдив-Ст.Загора-Г.Оряховица-Русе.Щото нали групово де,да можем и филибелийци да се присъедим към тайфата.

OBB_Rh_2016:
Ако маршрута на патуването е този казвайте кога и кой влак..... :) аз ще се кача от Трявна  ;)




Поздрави...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия