Автор Тема: Популяризирайте форума където и когато можете !  (Прочетена 15420 пъти)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Популяризирайте форума където и когато можете !
« Отговор #15 -: 13 Февруари 2009, 12:36:56 »
Хах , интересна регистрация се появи във форума!!!
Дали е истински хобист , и ако е наш да търчи деа се представя , че стана интересно...
 :dance1:

Morpheus

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Популяризирайте форума където и когато можете !
« Отговор #16 -: 09 Октомври 2009, 06:28:49 »
Стара е темата, но все пак да попитам. Форума има ли някакво лого? Идеята ми е да се направи едно банерче, което да се сложи в подписите, в другите форуми, които посещаваме.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Идеята за конкурса във форума е ясна - това е голямо популяризиране,
http://www.railwaypassion.com/?cid=8&NewsId=35
 щото гледам и непознати хора са писали вече соментари!!!
Ама може би трябва да съобщите кой е в комисията все пак, или ще е анонимна (и без нотариус). ;)
И един приятелски намек - не подценявайте другите мащаби!!!
(ако случайно спечеля, трябва да видя, кой от Н0бистите ще се заинтересува от тези вагони - да му ги подаря  :scratch_ones_head:  :yes: ;D)
Успех в начинанието!!!


Подслушан разговор сред форумисти:
- Виииидя ли новият конкурс?
- Оооо, да , вече участвам и в него!!!
- Браво значи...а аз си мисля, че ходиш на тринировки в Локо-Мездра!!!
- Да, да ...- (двойно положително отрицание) - кви тренировки, глей вагоните каква чудесия са!!!
- Айдееее, още коментари в темата ...затварям, че и аз искам да участвам!!!
- Дооообре!!! :im_so_happy:


Рекламен билборд:
Мис "Спални вагони" в един сериал до морето ... от 20,00 часа всеки ден!!

Кървав спорт 3 ---->
К2 -----> Локомотива /12 нокаута/
     срещу Дизела /без загуба в световните клетки/


 Очаквайте скоро и "Биг Брадър" в моделизма!!!
 :pleasantry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: 18 Април 2011, 11:23:28 от pach »

mitko359

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (11)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 683
  • Рейтинг: 31
pach Вадиш логика на вселенски гадател от телевизия Скат ,но ми е странно как така с някаква награда ще популяризират форума? За мен  тва е нещо като просто да се напишат повече коментари под темите (Тва беше нововъведението в новия сайт-да се пишат коментари) ;D

mitko359

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (11)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 683
  • Рейтинг: 31
Цитат на: toniemi link=topic=1064.msg14654#msg14654 date=1228926482
Забелязвам,че доста деца са се регистрирали във форума.Между последните регистраций има едно на 11 и едно на 12години.Свързаха се с мен по повод вагоните ми,от там разбрах за възраста им.Според мен ,те са най-добрата ни реклама.Разказвайки на съученици и приятели за хобито.Те имат много повече контакти от нас,и по-лесно се палят.
Тони прав си но сегашните ми съученици са ужасни! Ако им кажа направо се спукват от смях ,,Събирал съм влакове ХАХА" с две думи за тях съм  ,,бебе" ;D Но мен не ми пука защото всеки е различен! Да ама един приятел така ми се смееше а накрая като дойде вкъщи онемя! Като се возих във влака до Банкя в купето имаше едно 5 годишно хлапе с баба си което каза че ще стане машинист и аз реагирах светкавично-написах на билета им линка на форума :lol:

emilchaushev

  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1464
  • Рейтинг: 542
  • N scale 1:160- реален моделизъм
Пичове ето пък моята стратегия.
На статуса ми в скайпа седи линка на форума. Въвел съм го и във фейсбука, като и честотот ръчкане на сминки с влакчета там и коментарите на всичките ми приятели които се четат и от техните приятели дава нелоша гласност.

Между другото моя колежка предложи да си взема макета и да ходя в дескат аградина където всяка седмица родители обясняват професиите на децата си там.

нека станат модулите па може и из училищата да се тръгне с експозиции...

mitko359

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (11)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 683
  • Рейтинг: 31
Аз пък съм сложил на скаипа линк към гостуването на Марио и Жоро в ТВ7

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
То ако подкараме модулите си в някой физкултурен салон за три дена - нещо като "Отворени врати извън Клуба" - ще си стане експозиция от всякъде  :scratch_ones_head: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Нито са ми в администрациите, нито в епохите тези вагони, иначе така щях да се развихря, че още от сега съвсем логично и закономерно можеше да обявите конкурса за приключил с предизвестен край, но ще оставя този шанс на другите.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Цитат на: Der Hetzer link=topic=1064.msg57827#msg57827 date=1303120476
Нито са ми в администрациите, нито в епохите тези вагони, иначе така щях да се развихря, че още от сега съвсем логично и закономерно можеше да обявите конкурса за приключил с предизвестен край, но ще оставя този шанс на другите.


Шегата на страна, но Любо (Поразяващата уста) доста скромно се определи - така е,
 и добре че се отказва, щото трябваше направо да му ги носят още днес на ръка тез вагони!!!
 :hi: :hi: :hi:

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Може ли да ме баннете (по мое собствено желание) за 1 месец, че току виж съм ги спечелил без да искам  :no:

EDIT: Всъщност не ме банвайте, че ша ми замре търговийката, а няма ли алъш-вериж - ше пукнем от глад  :wacko:

В тази връзка, моля каквито и мнения да публикувам - да не бъдат вземани в предвид и да не бъдат обвързани по никакъв начин с този конкурс, използвайки футболните сравнения - това е все едно националния отбор на Бразилия да участва в българското първенство на А-група  :spiteful:

p.s. и не "поразяващата уста", а "Гласът на Справедливостта"  :yes:
« Последна редакция: 18 Април 2011, 14:53:18 от Der Hetzer »