Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby
Архивни снимки черно/бели
pach:
--- Цитат на: Adrian link=topic=1085.msg75572#msg75572 date=1333118943 ---
Една снимка от семейния архив : Баща ми като студент 1957
(Image removed from quote.)
--- Край на цитат ---
БДЖ-26,хх......??????????????
или БДЖ-25....???????????????
:scratch_ones_head: :scratch_ones_head: :search:
liro4605:
--- Цитат на: Adrian link=topic=1085.msg75572#msg75572 date=1333118943 ---
Една снимка от семейния архив : Баща ми като студент 1957
(Image removed from quote.)
--- Край на цитат ---
Колко са ПО-ИСТИНСКИ хората! :hi:
Adrian:
Татко е с късите гащи - на практика са като студенти в ИСИ - Варна , пътно строителство . По-късно той специализира жп-строителство , работи в 11-та секция , издига се до началник , работи по удвояването на Подбалканската , работи по концепцията (и я защитава по-късно) на 'безнаставовия път' ( за което има орден) , става за кратко шев на РСВ , изтеглен е в Министерството , където е 13 години ген. директор отдел 'Капитално строителство" , с ранг на зам-министър - всички бяха сигурни ,че ще е следващият министър , но уви...баща ми не си поплюваше и искаше да има ред , което не изнасяше на комунягите . Той до последно отказваше да го вози служебна Волга и се прибираше с трамвай. Нямаме и вила . Нищо не взе. Но го 'начетоха' и принудиха да се отегли - като специалист - консултант в Държавен и народен контрол. Така и се пенсионира ... винаги сме били по влаковете с този усмихнат юноша от снимката !
Лека му пръст...добре че не видя , какво настана
pach:
:( :hi: :hi: :hi:
lubomir:
--- Цитат на: Adrian link=topic=1085.msg76341#msg76341 date=1334139845 ---
.... Нищо не взе. Но го 'начетоха' и принудиха да се отегли - като специалист - консултант в Държавен и народен контрол. Така и се пенсионира ... винаги сме били по влаковете с този усмихнат юноша от снимката !
Лека му пръст...добре че не видя , какво настана
--- Край на цитат ---
Това си беше стандартен шаблон! Неудобните и непослушните ги "начитаха"(това не беше никак трудно за организиране) и ги сваляха от длъжност, и то по време когато всичко беше "общонародно". А тези дето крадях и със задника, те и сега са си добре и си живуркат сладко, сладко.
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия