Клуб "Железопътен моделизъм - България" | Club railway modelling - Bulgaria > Сбирки / Клубни мероприятия / Дейности

Среща във Владо на 14.12.2008 г.

<< < (2/3) > >>

zazo:
Незнам в какви топки гледате, но добре сте си прекарали.  ;)

Vlado:
О-о-о-о това е сигурно! Изкарването беше на ниво. Пък и то винаги е така! Само съжалявам, че у нас е тясно и камерната група е изискване на помещението, а не моя, иначе доста повече хора щяха да галят сетива на тея срещи. :)

pach:



--- Цитат на: Vlado link=topic=1092.msg15050#msg15050 date=1229333371 ---... Да не говоря, че точно това е и мястото за споделяне на проблеми и задаване на въпроси ...:) 

--- Край на цитат ---

А сега   (освен там и надявам се тук във форума  ;))   може ли един въпрос...

От какво спретна керемидите на гара Панагюрище - много истински изглеждат!?

...и въобще гарата се е получила отлично!!!
 ;D ;D ;D

Vlado:
Купувам готови платна от Auhagen, но за номера на item-а трябва да почакате.
Благодаря за гарата! Много труд падна, но и видях някои недоизкусурявания на макро снимките, които по-късно ще кача, за да ги видите, които малко замъглиха радостта ми от готовия продукт. Можеше и по-добре! Ама колкото-толкова! Другият път повече! В интерес на истината остава гарата да бъде осветена и да й се сложат улуци. Тъй че е готова, ама не съвсем! :)
Днес обаче си взех бормашинка за фина работа и това ще ми позволи още по-добри резултати при изпипването на модели. За сведение следващият ми проект е модел на 07 серия на БДЖ. Чакам само да ми дойде корубата и почвам. Но, разбира се, ще направя отделна тема за това. :)

misho_tabakoff:
И аз за първи път присъствах на тази мини-среща, и останах с много приятни впечатления. То като се извадиха едни безалкохолни напитки, едни ядки, Павката донесе едни хенд-мейд сладкиш ... супер. То той и имаше за какво да черпи. ;)

Щраках с фотоапарата, снимах и с видеокамерата. Сега ще се пробвам да свлека на РС-то клипчетата и ще ги метна нейде в нета.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия