Автор Тема: Макета на Огнян Славков  (Прочетена 4695 пъти)

martzaro

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Макета на Огнян Славков
« -: 24 Ноември 2008, 22:53:45 »
Е колеги слагам началото на моят макет, верно с много постно присъствие но все пак е начало за сега на земята в къщи все още умувам около гаровото развитие и чакам да ми станат готови плотовете. Малко инфо относно проекта: размери на плота 3.20/2.40 м. под формата на буква "П" с гара в центъра и населено място с две височини в краищата. тунели най-малко 2 или 3 броя, двупосочно движение и мостове поне 2 броя като ще се опитам да ги раздвижа в смисъл различни като конструкция един вантов с една опора по средата и един с плътни устои и фермова конструкция /не знам за вас, но мостовете са ми слабост и за мен един макет не е завършен ако няма поне един мост/. Растителността ще е смесена, и ще се сменя спрямо нивелацията на височините, всичко е в четвърта епоха ;D ;D ;D ;D ;D дори и дърветата. Пожелавам си и успех сам на себе си и най-вече кураж да го завърша и тържествено обещавам подробни снимки на това което ще се прави. Забравих да кажа, че изнамерих начин да пусна течаща вода на макета  :o :o :o :o :o , което според мен ако го изпълня ще бъде атракцията на моя макет.
От тук се започна всичко:




pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12270
  • Рейтинг: 1313
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Макета на Огнян Славков
« Отговор #1 -: 25 Ноември 2008, 08:27:15 »
Пожелавам ти успех!Това дето си го замислил е много обещаващо!!!
 ;D ;D ;D  ... и да снимаш редовно...още щом ти станат готови плоскостите дори! ;)

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4777
  • Рейтинг: 625
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re: Макета на Огнян Славков
« Отговор #2 -: 26 Декември 2008, 14:13:00 »
Може би и тази тема е за заключване :(