Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

Сайт с картинки на локомотиви

(1/3) > >>

TheJackal:
Здравейте,
Ровейки се в нета се натъкнах на следното http://www.snimka.bg/album.php?photo_id=3035788 богат фото каталог на локомтиви от целият свят. Айде разглеждайте и мечтайте приятели. Аз лично доста въздишах. ;)

KRAKOMOBILA:
Аз, като върл фен на всичко що се е произвело в бившата Чехословакия, и всичко що се движи и произвижда в сегашните Чехия и Словакия ще покажа снимка на един много красив  модел. Незнам каква изработка е и дали е ръчно изработен уникален модел или е в серийно производство, който знае да каже. Ето го и него. Това е едно 6-осно чудовище производство на Шкода за 3Kv, използва се в Чехия, Словакия, Полша и Русия до колкото знам. Серията е 183 (Руски ЧС4 мисля) и в Чехия и Словакия се подвизават под прякора "Rakaňa" (181,182,183)

Та стига съм ви дразнил с Историята, ето снимки на модела, който е доста детайлен и добре изработен.




 :)

toniemi:

--- Цитат на: KRAKOMOBILA link=topic=119.msg840#msg840 date=1198494850 ---Аз, като върл фен на всичко що се е произвело в бившата Чехословакия, и всичко що се движи и произвижда в сегашните Чехия и Словакия ще покажа снимка на един много красив  модел. Незнам каква изработка е и дали е ръчно изработен уникален модел или е в серийно производство, който знае да каже. Ето го и него. Това е едно 6-осно чудовище производство на Шкода за 3Kv, използва се в Чехия, Словакия, Полша и Русия до колкото знам. Серията е 183 (Руски ЧС4 мисля) и в Чехия и Словакия се подвизават под прякора "Rakaňa" (181,182,183)

Та стига съм ви дразнил с Историята, ето снимки на модела, който е доста детайлен и добре изработен.
(Image removed from quote.)
(Image removed from quote.)
(Image removed from quote.)

 :)

--- Край на цитат ---
Вече можеш да си го купиш от мен.

KRAKOMOBILA:
Е има огромна разлика между БДЖ 44, и CD/CSD/ZSSK/ - 181/182/183, най-малкото защото Rakaňa са 6-осни, иначе приличат повече на БДЖ 41.  :)

CaLLlo:
Много хубави снимки в тоя сайт !!

Жалко, че парните локомотиви са доста малко, но има !!!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия