Автор Тема: Вицове и интересни линкове  (Прочетена 518451 пъти)

pavel75

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1812
  • Рейтинг: 264
  • HO; IV и V; BDZ, BG; София
Вицове и интересни линкове
« -: 10 Януари 2009, 13:39:48 »
Това ми попадна днес в друг форум!

Този текст представлява художествена измислица, която не цели да обиди никого. Всяка прилика с действителни лица и форуми е случайна и неизбежна.
Целта на текста е ----->    :lol:


Десетте ужаса, който дебнат из форумите......и как да се справим с тях
Случвало ли ви се е да попаднете на форум, който ви се струва изключително интересно и приятно място, където с удоволствие бихте прекарвали част от свободоното си интeрнет време всеки ден? Не се заблуждавайте от измамните първоначални впечатления – в мрачните дебри на информационното общество дебнат заплахи по-страховити от чудовищата в компютърните игри. В този кратък материал ще опиша десет от по-често срещаните разновидности, както и известнните начини за противодействие срещу тях.

1. Спамерът – за него е въпрос на чест никога да не напише мнение, което е смислено, по-дълго от едно изречение или пък изобщо има нещо общо с темата. Любимият му препинателен знак (а често и единствения, който ползва) е смайлито. Еволюирала разновидност на спамера е мистър Постинг – потребителят, който явно цели да влезе в книгата на Гинес, отговаряйки денонощно и систематично на абсолютно всяко чуждо мнение, а често и на собствените си.
Противодействие – също както хлебарките спамерите и спамът не могат да бъдат премахнати.Смята се продуктите на RAID (BAN и BAN +) могат поне да облекчат проблема.

2.Тролът – обикновено публикува само едно явно провокативно мнение и след това просто се наслаждава на последвалата верижна реакция. Така например във форум за автолюбители той ще изтъкне колко здравословно е ходенето пеша, а във форум за компютърни игри ще обясни, че геймингът е детинско и откровено малоумно занимание. (От мен: А във форум за Хари Потър ще напише колко бозави са книгите.)
Противодействие – решението е учудващо просто – игнорирайте го и той ще си тръгне разочарован. Както знаем от D&D, огън и киселина също помагат.

3. Модераторът – подобно на босовете в компютърните игри, той има уникални способности и точно това го прави особено страховита заплаха. Твърди, че съблюдава за спазването на правилата на форумите, но реалната му и очевидна за всички цел е да наложи режим на терор и диктатура, в който никой потребител да не смее да поства под страх от смъртно наказание.
Противодействие – ако нищо друго не работи, пробвайте да спазвате правилата. Може да не ви се вярва, но помага.

4. Адвокатът (на дявола) – той е замесен във всеки спор и винаги е прав, дори когато твърди, че черното е бяло. Никога не мирясва, аргументите му не се изчерпват и най-голямата радост за него е да си намери друг адвокат, с който да си спорят. Чете чужди мнения избирателно и само по диагонал.
Противодействие – съгласете се с него, че черното е бяло. Това ще го обърка и направи безобиден.

5.Патриотът – това е човекът, който на трети март поства задължителната тема – “DA SE GORDEEM 4E SME BALGARI BRATIA” (на латиница с главни букви), а през останалата част от годината недоволства от това в колко скапана държава живее и от какви идиоти е заобиколен (обикновено също на латиница с главни букви).
Противодействие – публикувайте националният химн – той ще изпадне в патриотичен екстаз и временно ще спре да се оплаква.

6. Интелектуалецът – за да каже това, което другите изразяват с две – три изречения, той изписва поне страница и половина, освен това изплозва думи, които само той разбира (например “патина”, “ктитор” или “поландрия”). Това не води до проблеми, тъй като и без това никой не чете мненията му. Обича да цитира прочути личности, независимо дали цитатите имат дори бегла връзка с дискутираната тема.
Противодействие – като цяло е безвреден и няма нужда от противодействие, само не се опитвайте да четете публикуваните от него мнения.

7. Хлапето – възрастта, описана в профила му, е някъде около 12-13,но реално е на 5-6, тъй като е от онези, на които им липсват първите 7 години. Много обича да си общува с други хора и утроява комуникацията при какъвто и да е признак за обратна връзка. Представлява идеална илюстрация за недостатъците на реформите в образователната ни система.
Противодействие – също като Уили Койота, хлапето се завръща с подновени сили, независимо какво ще му причините

8. Хакерът-говори на езика L33T и най-голямата радост за него е да научи или да налучка някак си паролата ви и да направи куп глупости от ваше име. Реалните му познания за компютри са от минимални до никакви.
Противодействие – за щастие има сигурен начин да се предпазите от атаките му. Той е **deleted/2@#TehL33th4xORW4Sh3R3_23@I OwnZOrj00I4m4ZZ!**

9. Лъкерът – той се е регистрирал, но стои в сянка, никога нищо не казва и няма как да разберете какво ви крои, преди да е станало твърде късно. Изключително опасен, защото изненадващо може да почне да поства и да се окаже, че принадлежи към някой от другите типове.
Противодействие – не е известно.

10. Сърдитко Петко – този потребител винаги се засяга, приема всичко като лична нападка срещу себе си и периодически си тръгва завинаги от форума. В неговия случай “завинаги” означава период от 2 до 6 дни.


Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5521
  • Рейтинг: 617
  • Красотата е в детайла!
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1 -: 10 Януари 2009, 14:40:47 »
Малий, разкатаха ни нас модераторите!  :angel: :lol: Ще взема да подам оставка в знак на протест...  :drinks:

ES64U2

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #2 -: 10 Януари 2009, 16:28:57 »
И хлапетата. :yes:

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12256
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #3 -: 12 Януари 2009, 08:52:21 »
Бе въобще всички май ще се познаем ... и то не в една група!!!
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #4 -: 12 Януари 2009, 13:07:19 »

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #5 -: 13 Януари 2009, 14:03:57 »
Големите приятели Крокодилът Гена и Чебурашка постъпили заедно на работа в някакво предприятие, където се работело на непрекъснат цикъл на три смени. Двамата живеели извън града и всеки път пътували с автобус към и от работата. Една сутрин, след нощна смяна, двамата се качили капнали в рейса, наместили се на двойна седалка в задната част на рейса и сладко задрямали - Крокодилът до прозореца, а Чебурашка до пътеката. Забравили да си купят билети, тоест Чебурашка напомнил на Гена, но Крокодилът пренебрежително махнал с ръка: Абе, Чебу, кви ти билети рано сутрин! Контрольорите още спят!" За лош късмет обаче по пътя в автобуса се качила контрола и започнала проверка. Чебурашка сбутал няколко пъти Крокодила, но той така яко къртил, че не усещал нищо. Дошла накрая контролата при Чебурашка и му поискала билета. На което Чебурашка започнал да съчинява истории и небивалици, на които обаче контрольорът естествено не повярвал и упорито искал или билет, или да си платят глобата. Накрая Чебурашка заявил: "Ние няма да платим, защото сме специални и пътуваме без билети!". Контрольорът се опулил - като ги гледал двамата с Крокодила изобщо не попадали в групата на регламентираните пътници, пътуващи по закон без билет - пенсионери, военни, полицаи и т.н. И ги попитал: "Е, какви сте такива специални?" Чебурашка: "Ами ние сме фокусници и правим специални неща!" Контрольорът: "И какви по-точно?" Чебурашка: "Ами такива специални фокуси. Примерно, искате ли яйцата ви да провиснат до земята?" Контрольорът отвърнал с бурен смях, че това е абсолютно невъзможно. Чебурашка, с 300 зора успял накрая да разбуди Крокодила и му рекъл: "Гена, направи коронния си номер - отхапи му краката до яйцата!"

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #6 -: 13 Януари 2009, 14:06:08 »
Молба на един човек към редакцията на вестника:

Драга редактор,
Ас учи България. Дошъл научи образование-получи диплом. Учи топре. Има пари, има момиче. Момиче убаф. Българска.

Момиче чете весник двадесе четири часа. Не чете весник двадесе четири часа - весник казва се двадесе четири часа. Весник пише хороскоп. На хороскоп зодий. Момиче зодий офца - ас офца.

Пише зодий офца: секс два. Прави секс два. Топре! На друга ден пише секс три. Прави три. Топре! На трета пише пет. Прави пет. Почне пише всяка ден шес, шес... Не топре! Не спи. Не учи. Крака трепери. Всяка ден дванадесе не може!

Моли драга редактор, Драга редактор, нареди пише на хороскоп секс до две. По-вече цифра - НЕ!

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #7 -: 13 Януари 2009, 14:08:14 »
Свършва Втората световна война. В съветско училище децата, които са оцелели, се събират отново на уроци. Другарката Иванова започва да разпитва всяко от децата какво е правило през войната...
Учителката: Наташа, ти какво прави през войната?
Наташа: Ами разнасях писмата на войниците.
Учителката: Браво, Наташа! Серьожа, ами ти какво прави?
Серьожа: Аз работих на струг по 14 часа, правех части за автомати!
Учителката: Браво, Серьожа! Ти си нашият идол! Володя, а ти какво прави?
Володя: Аз бях на фронта, носех патрони, гранати, снаряди, мини...
Учителката: Невероятно, Володя! Ти си истински герой! Ти си най-добрият! А какво ти казваха войниците?
Володя: Ами казваха ми: "Гуд, Валдемар, гуд..."

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #8 -: 13 Януари 2009, 15:58:35 »
Америка е единствената страна в света, където можеш да осъдиш някой за това, че си тъп, а той не го е взел предвид. Това са някои от глупостите, които компаниите са принудени да пишат на своите продукти, за да не им потърси някой [*цензурирано*] съдебна отговорност заради това, че е ... [*цензурирано*]:

McDonalds: Внимание, горещото кафе е горещо!

Играчка Хари Потър: Тази метла не лети наистина.

Костюм Батман: Внимание! Наметалото не дава възможност на носителя да лети.

Течност за отпушване на канали: Не използвайте бутилките от течността за съхраняване на напитки!

Газирана вода: Съдържание под налягане. Капачката може да изхвърчи в окото или да причини друга сериозна контузия. Не насочвай към лица или хора, особено когато се отваря.

Прахосмукачка: Не използвайте, за да събирате бензин или други леснозапалими течности. Не събирайте нищо, което в момента гори.

Пералня: Не отваряй, докато има движение!

Сирене: За по-добър вкус, махни опаковката.

Маша за къдрене: Само за външна употреба.

Ютия: Не гладете дрехите, докато са на вас.

Замразена храна: Внимание! Замразено! Стопли преди консумация!

Шампоан за кучета: Не използвайте за хранене на рибки.

Микровълнова: Не може да се използва за сушене на домашни любимци!

Чувал за труп: Не използвайте, ако има пулс!

Успокоително за менструални болки: Не използвайте при проблеми с простата.

Електрически трион: Не се опитвайте да спрете острието с ръка.

pavel75

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1812
  • Рейтинг: 264
  • HO; IV и V; BDZ, BG; София
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #9 -: 13 Януари 2009, 16:13:04 »
Цитат на: Best Ripper link=topic=1196.msg17098#msg17098 date=1231855115
Америка е единствената страна в света, където можеш да осъдиш някой за това, че си тъп, ...

Истински случай!

Действието се развива в град Шарлот, Нова Каролина. Адвокат си поръчва кутия пури (24 броя). Много рядък вид и много скъпи ($15,000 кутията). След като кутията пристига, адвоката бърза да ги застрахова. Направил застраховка на пурите против кражба, всякакъв вид природни бедствия включително пожар.
За около месец време, преди още да е направил и първата вноска към застрахователната полица, адвоката изпушил пурите и завел иск срещу застрахователната компания. В иска, той обяснил, че пурите били безвъзвратно загубени “в серия от малки пожари” и настоява застрахователната компания да му изплати загубата. Застрахователната компания отказва да плати, основавайки се на очевидните причини, че адвоката е изконсумирал пурите по най-популярния начин – изпушил ги е.
Адвоката ги съди .. . и спечелва делото!
Произнасяйки се, съдията се съгласява със застрахователната компания, че иска е маловажен и безмислен. Въпреки това, съдията казва, че адвоката държи полица от застрахователната компания, която застрахова пурите против пожар, без да се казва в полицата точно какъв пожар не е приемлив. Следователно застрахователната компания е длъжна да изплати застраховката.
Вместо да губи време и пари в дълги процедури и апели, застрахователната компания приема решението на съда и изплаща на адвоката $15,000 за да покрие “загубата” на толкова ценните пури в серията от малки “пожари”.
Сега, дръжте се за стола, защото идва най-готината част. След като адвоката осребрява чека, застрахователната компания пуска оплакване в полицията, искайки ареста на адвоката. Обвиняват го в причиняването на 24 пожара.
Арестуват го! В съда, застрахователната компания вади на показ застрахователната полица и адвокатското свидетелство от предишното дело.
Адвоката бива обвинен за причиняването на 24 умишлени пожара на застраховано имущество и бива осъден на 24 месеца затвор и $24,000 глоба.

САМО В АМЕРИКА!

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #10 -: 13 Януари 2009, 22:10:31 »
Цитат на: pavel75 link=topic=1196.msg17099#msg17099 date=1231855984
Истински случай!

Действието се развива ..........................
:haha: :haha: :lol: :lol:Лакомия адвокат ,как гризнал дръвцето :dance1: :yahoo:

staff123

  • Trade Count: (1)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 473
  • Рейтинг: 2
    • LinkedIn
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #11 -: 13 Януари 2009, 23:36:19 »
Строителен инцидент
Из бюлетина на Австралийската комисия за обезщетение на пострадалите при трудови злополуки
Уважаеми господине,
Пиша ви в отговор на молбата за допълнителна информация към т. 3 от доклада ми за злополуката. Причината за инцидента беше наречена от мен "недооценяване на обстоятелствата".
Вие помолихте за по-обстойни обяснения и аз се надявам, че следващото по-долу описание на случилото се ще ви удовлетвори.
По професия съм зидар. В деня на инцидента работех сам на покрива на една новострояща се шестетажна сграда.
Когато приключих работата си, установих, че са ми останали излишни тухли, които, както след това се оказа, са тежали около 230 килограма. За да не ги пренасям на ръце до долу, аз реших да ги спусна до земята във варел, като използвам макарата, прикрепена към стената на строящата се сграда. Слязох долу, застопорих въжето, качих се обратно на покрива и сложих тухлите във варела. След това отново слязох долу и отвързах въжето, придържайки го леко, така че тухлите да бъдат спуснати бавно. В т. 11 на доклада за инцидента съм указал, че моето собствено тегло е 60 килограма. Поради изненадата си, че изхвърчах от земята така внезапно, забравих да пусна въжето.
Не е необходимо да казвам, че продължих да се изкачвам по стената на сградата с висока скорост. Някъде към третия етаж пресрещнах варела, който в този момент се придвижваше надолу към земята със също толкова впечатляваща бързина.
Това може да обясни фрактурата на черепа, а също и незначителните охлузвания и счупената ключица, които са описани в т. 3 от доклада за инцидента. Продължих бързото си изкачване, като скоростта ми бе съвсем леко намалена след сблъсъка ми с варела, и не спрях преди пръстите на дясната ми ръка да се врежат в макарата. За щастие по това време вече се бях окопитил и се държах здраво за въжето, место да се поддам изцяло на болката. Горе-долу по същото в време очевидно варелът бе стигнал до земята и при удара в нея дъното му се откачи.
В този момент, вече освободен от тежестта на тухлите, останали на земята, варелът е тежал около 25 килограма.
Отново ви приканвам да обърнете внимание на данните за моето собствено тегло.
Както можете да си представите, сега аз започнах бързо да слизам надолу по стената на сградата.
Към третия етаж отново се срещнах с варела, който този път се изкачваше нагоре. Това ми донесе фрактури на двата глезена, избити зъби и няколко разкъсни рани по краката и долната част на тялото ми. Тук късметът започна леко да ми изневерява.
Срещата ми с варела все пак ме забави достатъчно, за да намали нараняванията ми при падането върху купчината тухли и за щастие последствията бяха само няколко пукнати гръбначни прешлена.
Съжалявам, че трябва да докладвам и това, но докато си лежах върху купчината тухли, изпитващ голяма болка и без да мога да мръдна, изглежда пак изгубих присъствие на духа и съм пуснал въжето, и единственото, което можех да правя, бе да лежа там и да гледам как празният варел започна отново пътешествието си надолу към земята и в края на краищата се стовари върху мене.
Това обяснява и двата счупени крака. Надявам се, че тези отговори ще задоволят интереса ви.
Случаят е действителен.

 :lol: :lol: :lol:

staff123

  • Trade Count: (1)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 473
  • Рейтинг: 2
    • LinkedIn
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #12 -: 14 Януари 2009, 02:08:28 »
Обява:
Ако сте младо момче, владеете перфектно 3 езика, работите еднакво добре както с лява, така и с дясна ръка, имате компютърна грамотност и търсите реализация, вървете на МАЙНАТА СИ! Защото ние търсим заварчик!

***

нищонепишенемакводасемъчишдагопрочетеш

***

http://kyky-extreme.hit.bg/     --> хумор

 ;D
« Последна редакция: 14 Януари 2009, 02:12:10 от staff123 »

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #13 -: 15 Януари 2009, 09:30:44 »
Истинското писмо на Сергей Станишев до Владимир Путин

Извини меня за лошами язиками, патамуща я уже объркался ат притеснениями, и очен многа баркаю балгарскам с рускам язъйке. В заключении проста тебя прашу за малка газ. Нища повече. Я надеюс тъй да памогнеш нам задержатся до избарами, а ака трябват краставичками, шишарками, компотами, гуменками и другими такими нещами, мъй ще ви пратим всьо.

Мой милай руским другар и министэр-председателям, дарагой тавариш Путин, я тебя пишу па адин очен бальшой и големий праблем. Ти наверно помниш, я живял и учил в Савецкава саюза и я твой очен галемъй паклонник. И наш президент Парванава Георги тоже ваш васпитаник. Пишу тебя, патаму ща искам да ти падскажа, че вие недавно спрели природнъй газ, който ние си палучавами атдавна. И тепер в нашей родине очен студена. Я премиер в мамента, и българи сега очен псувают по мен.
Пакорна моля те, Владимир, пусни за малка газам, пане да избарами, ани след шест месецями, а патом я може да дойда на тебя в гости в Расия, или ти дойдеш у нас. Хачу да напомнит, если тъй забравил, че миналая гадина ти вече беше у нас, тъй като мъй празновали гадина на Расия у нас. Тъй может забравил, но запитъйвай твая жена, ана тоже може да припомнит тваими хубавими впечатлениями.
Тавариш Путин, я тебя очен харесваю и уважаю. Парванава Георги тоже тебя уважает. Сколка раз он у вас хадил за прошлая гадина? Очен многа, многа раз. Мъй любим тебя очен многа, и твая страна балшая. Даже повече ат наша, може би.
Но ние сейчас ачерталис перед серьозная газавая криза. Мъй ставами жертва на ваш канфликт с Украйна. Я так очен тихичка прашепну тебя, что я лека категаричнъй, многа лекичка, че не е харашо и не е добре даже, Балгария да превращаетса заложницами на вашами канфликтами с атвратительних украйнцав.
Милъй мой Владимир, мъй всегда бъйли предсказуемъйе таваришчи, и всегда падписавали всичко, дари без да сми читали. Как въй сказали, так мъй всегда падписалис без да читали нищо. Ета патамуща мъй у вас очен уверенъй, и мъй вас любим как солнцето и как воздуха. И тепер ние праваливаемся, патамуща мъй не знаем что да се прави сейчас.
Кагда вие искали краставичками, мъй давали краставичками от кансервними фабриками. Кагда вие искали адеждъй, мъй давали адеждъй. Давали компютрами, давали доматами, давали всичко. Кагда вие искали да помагат на другими братскими народами, мъй памагали със всичко. Карали хората да връщат празними бутилками, делали различние мероприятиями. Мой баща разказъйвал очен много за тава.
Прашу тебя, Влад, моля те също, пуснъй за малка газам, че идат избари, я етава уже сказал. Защота ета е многа тежолай удар върху нашами българсками икономиками. Имею един министър на икономике, назъйваетса се той Димитров Петър. Он малка не е дабре, но он заслужил за партия и для тава го даржа. Он хочет да търсит помащ и падкрепами от Европейскам саюзе. Я толкова усилиями паложил, за да ни изгонят, а он щял да иска помащ. Памаги мне, прашу тебя друг мой. Вече не издържаю с етими европейцами, каторъйе многа гаварят и многа хотят да камандъйвают. А ничево не дают. Помащи спрели аканчателна. Не са като руских народами, каторъй аз многа абичам.
Аз тук им гаварю, че многа остра съм паставил перед тебе етат вапрос и ани меня вярвают, но аз не знаю дакага ще е така. Мъй нямами многа запасами, тавариш мой, нямами многа запасами. Най-многа, ако здес станет очен лошае палажение, я может скора прийти жит у тебя в Маскве. Я нищо не съм работал през живот мой, но я очен многа люблю сациалистическами идеями. Даже книга написал за два дня, она уже прадалас и очен панравилас балгарами. Все що нибуд, все някаква работа, вие меня намерити да работат, я ета уверен, че тъй можеш да ми бъдеш паследная апора, шанс и вариант.
Я знаю, че тъй осъзнаваеш, Владимир, ета сериознае палажение, в каторае въй меня паставили. Балгария пастрадала очен тежка, и въй зделаете всьо вазможное да ся аправим бъйстра. Нечего за ценями въй не сте са разбралис с атвратителними украйнцами, но я ат ценями ничево не панимаю , така че и не питаю за нечево. Я проста вас люблю, и верю за всьо, что въй мние скажете.
Украйна очен лошая даржавами. Я там радился, в Херсоне, и зная ета прекрасна. Ани искается в НАТА и в Еврасаюзами. Ани не клекнали как мъй давно ета зделали. Мъй очен паслушни, ти ета знаеш. Тъй знаеш, че ако сейчас пръднеш в Москве, я могу насратся. Образна сказано.
Тъй помниш как мъй падкрепили вас за Грузией, за Сърбией мъй били пратив НАТА. Джордж Буш пришьол, ама панеже он многа глупав, и не панял, че мъй шегуваемся с нега. Смешние работами. Я винаги прекланялса перед руска-савецками силами, армиями, учениями, абучениями, въсходами и страителствами. И я всегда учился ат вами, и всегда верил вав вас. Ета самая правда, друг мой. И приятел тоже.
Извини меня за лошами язиками, патамуща я уже объркался ат притеснениями, и очен многа баркаю балгарскам с рускам язъйке. В заключении проста тебя прашу за малка газ. Нища повече. Я надеюс тъй да памогнеш нам задержатся до избарами, а ака трябват краставичками, шишарками, компотами, гуменками и другими такими нещами, мъй ще ви пратим всьо. И мъй няма оплаквается многа, ака започваете нещо, каторае няма да се харесает еврапейцами. В никакой случай. В никакой. Я калнус в имени маево атца, мой татка и мой баща, каторъй учился от тваими началниками, шефами, другарами и тъй нататакам.

Твой верний траянский кон, друг и приятелям
Станишева Сергей

П.С. Милай мой тавариш, можеш ли меня научит на няколка хватками от джуда, патамуща здес имеем адин Бойка, каторъй каратист и ми се отваряется ат время на время. Он даже на пиано свирится. Представи проста какъв нахалнъй челавек. Аз очен харошъй ученик, както и мой атец и ево другарами ат адно время. Прашу тебя. Ще ти пишу снова.

Даскора и дасвидания.
Твой Серьожа.
 

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #14 -: 16 Януари 2009, 16:40:42 »
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :clapping: :clapping: