Автор Тема: Вицове и интересни линкове  (Прочетена 518571 пъти)

staff123

  • Trade Count: (1)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 473
  • Рейтинг: 2
    • LinkedIn
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #15 -: 18 Януари 2009, 14:33:57 »
Аз бих желал да допълня темата с едно видео:

http://www.vbox7.com/play:de147f80

Реших, че е по-удачно да го сложа тук, а не в "музикални поздрави"
Иначе...голям майтап.
 :lol:

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #16 -: 31 Януари 2009, 11:47:27 »


интересна снимка :


XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #17 -: 31 Януари 2009, 13:30:23 »
Брейй!Хората какви мостове строят!  :blink:

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4773
  • Рейтинг: 624
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #18 -: 31 Януари 2009, 17:49:36 »
Цитат на: Adrian link=topic=1196.msg18483#msg18483 date=1233395247


интересна снимка :

(Image removed from quote.)
Тези къщички в кой мащаб са? :lol: :lol: :lol:

ES64U2

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #19 -: 31 Януари 2009, 18:01:33 »
1:1 :hi:

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 618
  • Красотата е в детайла!
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #20 -: 31 Януари 2009, 18:31:20 »
Алелемайко-о-о-о-у!!!  :blink:

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148

inf

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #22 -: 12 Март 2009, 15:52:27 »
Железопътна гара. Един дядка с униформа върви край влака и почуква с чук колелата на вагоните.
- Дядо, какво правиш? - пита любопитно детенце.
- Ох, миличко, от петдесет години почуквам с тоя чук по колелата. Мога ли и до днес да помня защо го правя?

Casper

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #23 -: 13 Март 2009, 01:00:31 »
Всички сме виждали странни лозунги по автомобилите. Някъде са на стикери, а при други просто написани с пръст върху мръсното купе. Ето някои от най-култовите надписи:

Между стоповете на трабант: "Пазете се! Въжможно е изхвърляне на спирачен парашут!"

Надпис на маршрутка: "Заменям за тролей"

"Спирачките са за страхливците!"

"Измий ме, сърби!"

Върху прашен запорожец с пръст: "Екипажът търси стюардеса"

Надпис върху камион: "Тук работят 400 коня и едно магаре"

"Акумулатора си искам Радко!"

Вурху москвич: "Не задминавай, обидно е!"

"Внимание! Тъща в колата!"

На москвич: "Един час позор - и съм си на село!"

"Не карай след мен, заблудих се!"

На запорожец: "Като порасна ще стана ферари!"

На стар москвич: "Сигнализирайте, ако нещо падне!"

На запорожец: "Сушен мерцедес"

На тико: "Не обиждай малките"

На бронята на мощен камион: "От съдбата си не можеш да избягаш"

"Бъркам педалите!"

На стар разнебитен пикап: "Шумахер почива, Валери работи!"

На трабант: "Бясната табуретка"

На стар москвич: "Какъвто живота, такава и колата..."

Над вратата в маршрутка: "Място за удряне на глави!"

"Пиян съм, карам на автопилот!"

На спортно кабрио: "Не пречи, излитам!"

На запорожец: "Не задминавай! Прескочи!"

На трабант: "Малък, но подъл"

В маршрутка: "Викайте силно, шофьорът е глух!"

В друга маршрутка: "20 минути страх и сте си вкъщи!"

На ауди: "Искам си в Германия..."

На запорожец: "Консервата на смъртта"

В маршрутка: "Моля, яжте семките, бананите, портoкалите... с обелките!"  ;D

IKAR

  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 947
  • Рейтинг: 265
  • HO DB,SBB III,IV, HOm Rhatische Bahn V София
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #24 -: 13 Март 2009, 11:13:03 »
Като прочетох последното мнение си спомних за един доста смешен, но съвсем сериозен надпис. Преди 10-тина години като ме развеждаха из плаца за предаване на готовата продукция на една доста известна у нас автобусостроителна компания, погледът ми падна върху няколко екземпляра, които скоро щяха да отпътуват за САЩ. При тях върху кутиите над вратите, в които са монтирани автоматите за отваряне и затваряне, пишеше с огромни букви "Attention! There is a step!" или "Attention! Keep your step!". Като попитах екскурзовода какви са тия глупости, отговорът беше: "Напълно сте прав, но американците въпреки че са изключително, дори отчайващо тъпи, прости и ограничени (като в добавка изобщо не смятат за нужно да си размърдат мозъка и да помислят) много добре знаят и разбират правата си! Което означава, че ако някоя Патка Заспала или Кокошка при слизане не внимава и не вижда стълбите под носа си и вземе, че се спъне и падне, веднага ще осъди транспортната компания да и изплати голямо обезщетение, защото никой не бил предупредил въпросното безмозъчно същество за наличието на стълби. А сетне транспортната компания нас ще подгони, защото на ония отвъд Атлантика първата им работа е да търсят вината у другите и съответно да ги съдят, вместо да помислят те самите какво са съгрешили..."

Повече мисля, че не е нужно да се коментира...

fyut

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #25 -: 13 Март 2009, 11:28:01 »
 :) Това ми напомня една мекичарница, преди да направят виадуктите на Подуяне. На нейният калкан имаше лозуг - "Всяка мекица шамар в лицето на Световния империализъм". На всички вече е известно коя е водещата сила на империализма!!!!!!! Не знам може и още да съществува сградата въпреки, че с това строителство в района, едва ли!

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #26 -: 13 Март 2009, 11:58:57 »
Цитат на: IKAR link=topic=1196.msg21029#msg21029 date=1236935583
Като прочетох последното мнение си спомних за един доста смешен, но съвсем сериозен надпис. Преди 10-тина години като ме развеждаха из плаца за предаване на готовата продукция на една доста известна у нас автобусостроителна компания, погледът ми падна върху няколко екземпляра, които скоро щяха да отпътуват за САЩ. При тях върху кутиите над вратите, в които са монтирани автоматите за отваряне и затваряне, пишеше с огромни букви "Attention! There is a step!" или "Attention! Keep your step!". Като попитах екскурзовода какви са тия глупости, отговорът беше: "Напълно сте прав, но американците въпреки че са изключително, дори отчайващо тъпи, прости и ограничени (като в добавка изобщо не смятат за нужно да си размърдат мозъка и да помислят) много добре знаят и разбират правата си! Което означава, че ако някоя Патка Заспала или Кокошка при слизане не внимава и не вижда стълбите под носа си и вземе, че се спъне и падне, веднага ще осъди транспортната компания да и изплати голямо обезщетение, защото никой не бил предупредил въпросното безмозъчно същество за наличието на стълби. А сетне транспортната компания нас ще подгони, защото на ония отвъд Атлантика първата им работа е да търсят вината у другите и съответно да ги съдят, вместо да помислят те самите какво са съгрешили..."

Повече мисля, че не е нужно да се коментира...

 :good: :good: :good:
Подобен род глупости , започнаха да се появяват в Щатите , веднага след като една "умна" американка удави пудела си в автоматичната пералня , но осъди производителя и получи от него 5 млн. $ обещетение за морална и психическа вреда  , за това ,че в инструкцийте за ползване на пералнята , не пишело , че не може да се перат домашни любимци!!!!
Ако опиша пък в нашите инструкций (произвеждаме за щатите черна техника) какви глупости има , ще трябва да отворя нова тема. :swoon:
Само ще ви кажа , че за малко да обидим едни европейци , щото по погрешка им пратиха това нящо което е за американците , пък те се бяха засегнали яко , че сме ги имали за тъпи...  ;)
В крайна сметка се успокоиха и израдваха , като им бе обяснено за станалата грешка , и че са чели нещо за средностатистическият американец. :spiteful: :spiteful: :spiteful:
Мисля ,че още се смеят щастливо!!!!
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

IKAR

  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 947
  • Рейтинг: 265
  • HO DB,SBB III,IV, HOm Rhatische Bahn V София
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #27 -: 13 Март 2009, 12:33:35 »
Остави средностатистическия, ами и на съдиите ли им е толкова акъла, та изобщо издават присъди за такива глупости...

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #28 -: 13 Март 2009, 12:38:29 »
Съдийте там съблюдават закона (за разлика от другаде)
и когато екип адвокати докажат по беспорен начин ,
то резултата е ясен!!!
В даденият случай има заведено дело , което е със иск.
Не може да не се вземе решение , при беспорни факти - няма предупреждение в инструкцията и кучето е дало фира !
Не можеш да осъдиш някой за липса на ум, но пък можеш да осъдиш компанията ,  продала ти продукта , за това ,че не те е предупредила за опасностите при неговата употреба.
Те и по цигарите за това взеха да го пишат , а не че са се загрижили за теб.
Един вид , ние те предупреждаваме , пък ти дали да пушиш (переш куче) си е на твоя отговорност.
Инструкцийте за хладилници има още по - големи "бисери" от наша гледна точка , защото се дебели по 50 стр!!! :dance1:
« Последна редакция: 13 Март 2009, 12:42:55 от pach »

Casper

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #29 -: 16 Март 2009, 16:56:06 »
Попаднах на статия за мис България. И след като прочетох над 700 негативни мнения се запитах, дали да оплюем всяко постижение което не е наше е национална черта, или българите сме надарени със силно реалистичен поглед върху нещата. Способни ли сме да се зарадваме заради успехите на някого без да злобеем и/или завиждаме? Аз лично отказвам да повярвам, че това е най-красивата българка, дори само в конкурса. Вече върви подписка срещу избора и, както се получи и със финалиста ни за Евровизия човека - глас. Навик ли ни е да избираме някого, след което да заформяме протести срещу собствения си избор? Или тези случки са показател, че правото ни на избор е просто фиктивно ...






линк