Автор Тема: Вицове и интересни линкове  (Прочетена 518537 пъти)

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1740 -: 11 Януари 2020, 09:48:29 »
Платих си данъка на колата. Естествено, доста по-висок от миналата година, но нали карам стара барака и замърсявам, та си го заслужавам.
Баба Тойота вече е на 23 години, с огромна кубатура - 1600 куб.см. Лично ѝ монтирах катализатор евро 4, чисто нов. Наглостта ми стигна дотам, че даже карам с газова уредба.
Страшно замърсява тая стара бангия, значи... Двигателят ѝ отдавна не е на мода, все пак е с вътрешно горене на въглеводородни горива. От ауспуха излиза само пара, а всички добре знаем, че парата унищожава флора и фауна с катастрофални темпове, пред които вулканът Санторини е бил като кихане на катерица. Ужас и безумие, казвам ви. Отвратителен замърсител съм. Затова си заслужавам по-високия данък.
Друго си е да бях "финансово красив", както се изразяват някои индивиди от меркантилния пол. Да си взема чисто нов джип, турбо дизел и евро 20. Да му се запушат всички пречиствателни елементи с нашата нафта, да ги премахна и гордо да си пушлявя по Раковска, като стар Икарус по баир.
Тогава щях да съм екологичен, защото карам нова кола. С модерен двигател, нали. А не като моя - на газ. Много хора умряха от страшни болести от тая газ, значи. Ами те са си виновни! Готвят на газ, отопляват се на газ.... Как пък на един ме му хрумна да сложи катализатор на газовия котлон или на печката! Страшни дебили сме хората, да знаете!
Приех съдбата си с примирение и вина. Бях свел чинно глава, плащайки на касата в общината. Лицето ми беше подпухнало, в очите ми напираха сълзи..
Как не ме е срам? Да тровя хората с пара?! Чувствах се като Андрей Чикатило, умножен по евро 6. Зад мен опашката от данъкоплатци изпитваше същата вина. Същите скръбни, посивели от срам лица, сякаш не си плащахме данъците, а бяхме погребална процесия.
Платих и излязох навън.
И - о, небеса! Вън грееше слънце, небето синееше с небесна синева, а въздухът беше толкова кристално чист, че кислородът скърцаше между зъбите ми! Поех дълбоко въздух и дробовете ми се изпълниха с аромата на седемте рилски езера. Очите ми се избистриха и светнаха, бузите ми поруменяха, гръбнакът ми се изправи, даже получих ерекция! О, небеса!!!
Ти да видиш! Вдигнаха ни драстично данъците и в момента, в който ги платихме, всичко си дойде на мястото. По-рано трябваше да ни съдерат кожите, гадните общинари и другите твари! Даже с малко ни вдигнаха данъците! Трябваше по три, по четири пъти нагоре!!!
Защото всички вече знаем, че колкото повече плащаш, толкова повече въздухът става по- чист.
Значи тук бил ключът за палатката. А някои идиоти ми обясняват, че било заради катализаторите, заради старите бангии(като моята), заради прахоляка по улиците, заради печките на твърди горива, заради мангалите, които горят всякакви ужасии....
За някакъв боклук от Европа ми говорят, даже за боклука на Нигерия....

Не е вярно!!!

От данъците е!!!

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1741 -: 17 Януари 2020, 10:04:07 »
Когато принцът видя, че кристалната пантофка е 47-и номер, реши да изчака до следващия бал...  :spiteful:

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1742 -: 22 Януари 2020, 09:54:53 »
Ози Озбърн бил диагностициран с болестта на Паркинсон. Абе тоя Паркинсон има ли представа с какво се е захванал???  :haha: :spiteful:

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1743 -: 25 Януари 2020, 15:20:39 »
Американски войник се връща от войната в Ирак. Хвали се на баща си:
- Тате, в Ирак избих 16 души!
- Сине, как си успял? Та ти си само авиомеханик?!
- Е, тате, нали знаеш, че не съм много кадърен авиомеханик...

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1744 -: 02 Февруари 2020, 14:14:51 »

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1745 -: 03 Февруари 2020, 20:57:04 »


mgirginov

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (34)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1930
  • Рейтинг: 192
  • N Länderbahnen I еп. София
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1746 -: 03 Февруари 2020, 21:16:20 »
Венци, ти какво, някакви комплекси ли самонадъхваш...? Не изглеждаш толкова отчаян, странно..Иначе, те само жените във фейса си разменят такива лозунги. Я, вземи и пусни един мръсен виц за да знам, че не те е гепила депресията /и тя женска, мамка му!/

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1747 -: 03 Февруари 2020, 23:00:14 »
Абе за пускане, ще пусна.. Ама току виж някоЙ корифеЙ, за които се отнасят по-горните мисли, могат да се разпознаят и ще стане пак олелия... Пак ще излезе, че развалям душевната нега и благоденствие на спИциалистите... А те са мноо чувствителни, като им уцелиш мазолите /и комплексите.../...  :pleasantry:

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1748 -: 04 Февруари 2020, 21:09:27 »
Вица на годината, достоен за продъжителен смях и номинация за "сезар"!

Цитат
Диагноза
от:   
хххххххххххххххххххххххххх/оригинала и сами ще се сетите/
дата:   31.01.2020 21:41
до:   
pach521@abv.bg
Понеже ти си болният мозък и се опитваш да изкараш всички други такива, ще ти цитирам нещо от твоя бивш съсед по махала BoRoco.
През лятото на 2016 година, през юли месец /има и снимки във форума - http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,1674.msg104791.html#msg104791 / имаше среща на гара Искър... Ти по това време беше на "трупчета" за 100 дни /след уж поредния "вечен бан"/. На нея Живко попита директно BoRoco: Абе, BoRoco, ти нали си от една махала с Пламен, познавате се от деца /нито ти, нито той го е отричал някога/, има ли такъв urko?" На което последва доста интересният отговор на BoRoco. След като изсмя, той каза: "Няма такъв човек urko. Пламен е urko! Urko съществува само в главата на Пламен! Но вие не се занимавайте с него - той има страшно много комплекси и проблеми!"
Беше поредното доказателство, че ТИ - Пламен Челебиев не си наред!

Хлопа ти дъсчицата на теб, ненормалнико! Ти си пий лекарствата! И си сядай на насрания задник, защото ще те навра в кучи гъз пред целия форум! Шизофрения не минава без лекарства! А даже и подлежи на освидетелстване.

И като всеки добър виц, си има продължение:
Цитат
Леко допълнение...
от:   
хххххххххххххххххххххххххх/оригинала е на разположение при нужда/
дата:   03.02.2020 23:16
до:   
pach521@abv.bg
Понеже непрекъснато дочувам разни простотии от теб по отношение на семейството и децата ми, искам само ти кажа за последно, че само пълен нещастник, некадърник и левак, който цял живот не е успял да задържи една жена до себе си, да й направи и отгледа едно дете /точно като теб!/, може да си позволява да дрънка глупости по чужд адрес без ни най-малко да има представа за какво иде реч!Моето поведение спрямо теб и другата нова форумна изцепка Танкиста идва не от това, че жена ми не ми дава и децата ме мразят, а от една моя много лоша природна дарба - страшно лесно надушват откачалките като теб! По-добре от граничарско куче! И което е най-лошото за мен - не мога да ви трая и да ви мълча! Но докато схващането на собственика на форума е, че трябва да се пише нещо, за да не умре форумът, дотогава ще се вихрят и диагнози като теб! Аре, майната ти, и си пий лекарствата! Тежки психически проблеми без лекуване само се задълбочават с годините!   

За сведени на любопитните, отгледал съм две момичета в най-тежките години на прехода,
а сега съм достатъчно близък и със сина на жената до мен, която мнозина от вас познават доста отдавна.
Никога не съм се интересувал от личния живот на железопътните моделисти, ако те не са решили да ме запонаят с него.
Пък за въпросния потребител съвдем - дори не знаех че има деца и т.н. защото не ме е интересувало.
Същото съм спазвал и спрямо мен ,като само двама души са били запознати с моя живот с част от подробностите.
Благодарен съм  за тяхното разбиране, коректност и съпричастност. Нищо, че единият нещо не е вече същия -простено да му е,
защото той просто /и вероятно/ се  е поддал на някаква  информация...или липсата на такава.

Не съдете сурово автора на вица, той толкова може. Вие си извадете изводите, дали си струва или не.
Както се казва "Не стреляйте по пианиста - той свири както може!" .
Мойте изводи за мен -  понесъл съм наказанието си за опита да приложа подобни методи към въпросния форумен потребител,
за да бъде спрян в злобата и ненавистта си, и те са също в поговорка-  "Битият си е бит, е*ания се е е*ан!!!"

Сега и официалния завършек на вица.
Никога не съм се интересувал от личния живот на който и да е било, железопътен моделист.
Повтарям го, макар на мнозина да съм бил неколкократно на гости в домовете им или от части съм бил допуснат в техния личен живот. Благодаря за което! :hi:
Най-малкото пък ме е касаел личния живот на човек, който ме тормози и не знам нито семейното му положение, нито дали има или не деца.
Казано е "да не се плаче на чужд гроб, щото не се знае на къде е обърнат, за де не се окаже, че се плаче на оная му работа"!

Съжалявам, че трябва да ви занимавам с подобни проблеми, но то е просто за да 
предупредя, че ако това продължи....особено чрез намесата в личния ми живот по какъвто и да е начин,
включително и  през електронната ми поща, ще бъда принуден да взема съответните законови мерки за прекратяването им.

ПП. И тъй като във форума къде успешно или не толкова, това бе прекратявано няколко пъти от администрацията,
получих уточнение на призива ми за помощ, че това не е форумен проблем, реших да публикувам последните две
агресии, пък вие преценете за себе си - кое, как и защо.

Съжалявам, че съм изтривал старите изригвания на жлъч в електронната ми поща, но смятам че и тези два цитата стигат!
Впрочем надлежно съхранени на няколко места, включително и в отговорни органи съблюдаващи за спазването на закона.
Пък може и старите да се намерят някъде....

ПП2 Дано не съм нарушил някакви правила тук - все пак е темата за вицовете, където явно е позволено по един или друг начин
да се правят някои действия, публикации и снимки /Марио много си печен  :good:/ на всякакви теми.
Можеше да го направя под формат на някакъв цитиран на снимка текст, но не смятам, че си заслужава такова заобикаляне на нещата.


ПП3.Информацията е само "за размишления" - Щирлиц. Не очаквам никакви други действия хора!!!
...щото явно няма да има резултат!
« Последна редакция: 04 Февруари 2020, 21:28:38 от pach »

Filip Andonov

  • Trade Count: (3)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 138
  • Рейтинг: 62
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1749 -: 05 Февруари 2020, 21:46:53 »
На сватбата на волейболистка, нейните съотборнички не позволиха на букета да падне час и половина...

BoRoco

  • Trade Count: (2)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 159
  • Рейтинг: 57
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1750 -: 06 Февруари 2020, 04:19:23 »
Off-Topic:
На нея Живко попита директно BoRoco: Абе, BoRoco, ти нали си от една махала с Пламен, познавате се от деца /нито ти, нито той го е отричал някога/, има ли такъв urko?" На което последва доста интересният отговор на BoRoco. След като изсмя, той каза: "Няма такъв човек urko. Пламен е urko! Urko съществува само в главата на Пламен! Но вие не се занимавайте с него - той има страшно много комплекси и проблеми!"
Това е абсолютна измислица на Рипера, могат да го потвърдят и Живко и Гришата.
Рипер не ме забърквай в твоите интриги и не се опитвай да ме скараш с хората.

gregary

  • Trade Count: (37)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2029
  • Рейтинг: 1418
  • SBB, BLS, RhB, DB, БДЖ
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1751 -: 09 Февруари 2020, 00:46:15 »
Не знам дали е за тая тема...

https://youtu.be/BYwazHyAq6k

Инженерна мисъл в действие в джунглата - СПА център  :dance1: :clapping:

Има още много клипчета в канала на Jungle Survival.

Filip Andonov

  • Trade Count: (3)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 138
  • Рейтинг: 62
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1752 -: 14 Февруари 2020, 17:19:57 »
Българско семейство на сафари в Африка :
- Пепи маме, не дърпай тоя лъв за опашката, че сигурно е пълен със бълхи...

pavel75

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1812
  • Рейтинг: 264
  • HO; IV и V; BDZ, BG; София
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1753 -: 18 Февруари 2020, 17:40:49 »
Може ли да помоля админите да си вършат работата малко по-добре като контролират кой се присъединява тук?!?!

Очевидно имаме нов член в групата - млада дама, която тайно праща съобщения на мъже в месинджъра. Изпраща свои голи снимки в неприлични пози. Предлага им iPhone X в замяна на сексуални услуги.

Изключително съм възмутен, защото телефонът се оказа реплика и очевидно има някакъв проблем, защото е супер бавен и бутонът за усилване на звука не работи!

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Вицове и интересни линкове
« Отговор #1754 -: 18 Февруари 2020, 18:09:54 »
Павкаааа, а ти как се сдоби с този телефон?!!!! :spiteful: :nyam:

Хаххахаа, явно днес не ми е ден - два пъти го прочетох,
докато осъзная в коя тема си го публикувал!!!!
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: