Други организации и клубове > Приятели | Friends

Турски клуб MODEL TRENCILER

<< < (2/9) > >>

misho_tabakoff:
Ето препратка към тема в турския форум за нашата среща.

http://modeltrenciler.com/forum/index.php?topic=3139.0

..... ей, хората там и на български ни пишат!!!!!

pach:
Мда , някакси познато ми звучи историята на техния клуб и модели (пък и модули)!!! :lol:
А ти пита ли ги узрели ли са за такова начинание!?!?!
 :spiteful: ;D ;D :pleasantry:
П.п.Владо ако искаш събери тук и румънеца и руснаците ...или не е така точно!? :blush2:

misho_tabakoff:

--- Цитат на: pach link=topic=1217.msg17221#msg17221 date=1232024476 ---Мда , някакси познато ми звучи историята на техния клуб и модели (пък и модули)!!! :lol:
А ти пита ли ги узрели ли са за такова начинание!?!?!
 :spiteful: ;D ;D :pleasantry:
П.п.Владо ако искаш събери тук и румънеца и руснаците ...или не е така точно!? :blush2:

--- Край на цитат ---

Аз няма какво да ги питам. Не стига, че при тях това хоби със сигурност е по-младо от нашето, но хората вече има какво да демонстрират на обществеността, че даже и го подменят с ново, за да могат да покажа напредък. Собственикът на PROSES продава на доставна цена всички стоки, които дистрибутира. А за тях това е нормално, турците са хора на бизнеса, с тях може да се търгува. И хората си пазаруват от него само с/у членска карта на стойност 40 или 50 лири годипно, да ме простите за грешката от 10 лири....

Иначе за руснаци и румънци .... Не виждам нищо лошо и те да бъдат привлечени тук, да споделят идеи, както обичаше да казва баба ми и аз се спуквах от смях - "да си разменяме мисли" .... От повече информация глава не боли ... това не е като твърдото гориво, а и спомени остават.

Vlado:
Малиий, ама в техния форум една дума на друг език освен турския нямат! Исках да се регистрирам, но нищо не разбирам. Здраве да е!  :)
Няма лошо да съберем на едно и руснаци и румънеца, обаче все ми се струва, че тук трябва по-общите теми да са. Защото румънският ни приятел представя макета си и развитието му, а също и подобряване на подвижен състав, които са си съвсем по местата в съответните раздели. Руските ни приятели са аналогичен случай.

zazo:
Евалата Мишо :clapping:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия