Автор Тема: Представяне на Siemens AG  (Прочетена 2861 пъти)

ES64U2

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Представяне на Siemens AG
« -: 26 Януари 2009, 22:49:18 »
Здравейте.
Аз съм Станимир, на 13г. (Водя се, че) уча в 95СОУ. По влаковете се запалих от един друг сайт, мислех за макет, ама цените нещо не ме устройваха, викам си бавно ще стане. Минавам аз през Хоби свят, гледам таурус на витрината... отказвам се, нали германците си го взеха? Но имах парите иии  :nyam: го взех. Сега събирам пари за вагони, но ме грабна на br118 поръчката, та ще почакат. Мм, Икаруси, мм Лиазче. :blind: Това е моето скромно начало, мислех за стартов сет, но ПС не ме устройваше, а и имаше да си събирам. Засега се предвижда главно да колекционирам, защото за макет няма място в стаята ми, но ще се преместя в друга стая след няколко месеца, тогава ще имам сигурно 2 композиции и може би ще започна да правя макет.
P.S От скоро и снимам влакове, преди нямаше с какво.
Ако има нещо - питайте.
« Последна редакция: 26 Януари 2009, 22:51:39 от Siemens AG »

Maktub

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Siemens AG
« Отговор #1 -: 27 Януари 2009, 04:59:20 »
Добре дошъл, Сименс  :) Успех в хобито. Напредва се бавно, но пък е страхотен кеф ;)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12281
  • Рейтинг: 1315
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Представяне на Siemens AG
« Отговор #2 -: 27 Януари 2009, 08:29:13 »
Добре дошъл!
Снимай всичко което те  привлича , не се води (виртуално) в у-щето , защото е важно (някой ден ще го знаеш със сигурност) и продължавай в този дух!!!Всички са започнали от някъде!
 ;D

Coltrane

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Siemens AG
« Отговор #3 -: 27 Януари 2009, 10:28:51 »
Супер, още си само на 13....леле колко много време имаш за макети и влакове, можеш да си позволиш лукса да си ..много плавен и организиран... и  информиран. :hi: Добро начало ! Добре дошъл!:good:

GG1

  • Trade Count: (4)
  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 88
  • Рейтинг: 0
  • 1:87
Re:Представяне на Siemens AG
« Отговор #4 -: 27 Януари 2009, 10:52:29 »
Добре дошъл на борда на най-дългата композиция в Света, от отук слизане няма, но дори и да слезнеш винаги имаш билет :lol:

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5545
  • Рейтинг: 636
  • Красотата е в детайла!
Re:Представяне на Siemens AG
« Отговор #5 -: 27 Януари 2009, 11:15:44 »
Добре дошъл и от мен! Много успехи, хъс и щастливи мигове с това страхотно хоби! :)

fyut

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Siemens AG
« Отговор #6 -: 28 Януари 2009, 12:05:46 »
 :search: ТЪРСИ УСПЕХА и  никога не спирай!