Други организации и клубове > Приятели | Friends

Trenulete.ro ~ Build your own world ~

(1/9) > >>

Adrian:
Очевидно това е добре познат клуб у нас - от подхвърлени и изречени фрази
разбирам, че поне 10-на български фена го посещават .
Аз също имам профил там - създадох го миналата година и съм много доволен
от взаимодействието с няколко колеги - осъществихме успешни размени на български за румънски вагони.
Това е един много добър тризъбец : сайт, магазин и форум. Нашумя много покрай новият лок на Тилиг
нашата 06-та. Абонираните редовно получаваме новини ,а Mr Prognosis отдавна публикува тук своите разработки .
Преди малко размених на лична няколко фрази и го подканих да направи представянев секцията Friends , на което той ми е написал , че би желал неговите постове да бъдат прехвърлени там (тук); споменал е ,че заглавията би било добре да са на английски.

Тази тема я откривам и във връзка с въпроса на Lubomir по повод желанието му за връзка и поръчка на 06-та. Тук Любо може да постави директно въпроса си на английски.

Well my friends , here is the Romanian place : www.trenulete.ro. You are welcome !

Let me introduce you our friend from Romania - Mr Prognosis ,
pls tell us some story or history about... ?


prognosis:
Как да се изгради диорама от нулата!

   
Този сайт е конгломерат на действие, ефект на случаен принцип и моята страст за trenuleţele властта. Неговата страст се превръща в изкуство, в движение и прати на света, тя може да се види в този сайт ... Той се появи в края на краищата, форма на изразяване на детето в мен.

Честно казано, ние всички се очаква от мен, че след време да покажат и знаци maturizării! Години са минали! Имам голямо момче, в колеж в Констанца, но аз все още съм дете остана. Разликата се крие само в цената на играчките!
   
Моята работа в модела железопътни диорама на Slobozia, двойно съединение система аналог мащаб 1 / 87 (H0). Еволюция на dioramas от мечта в реалност, направено с ограничени ресурси, като се използва колкото се може повече преизползваеми материали. Различни схеми за автоматизация, електрификация и осветление, концепцията на техните собствени модификации и подобрения в подвижния състав, планове на сгради, завършени къщи.
   
Всъщност аз исках да реализира една мечта. Сън, в който всичките ми идеи за живота автоматизация. Имах много идеи и все още имаме прилагани за всички. Започнах работа върху диорама през септември 2007. История и еволюцията работи "град на хол", могат да бъдат последвани тук. http://trenulete.info/diorama/arh-2008.htm

   
На първо не знам нищо за миниатюрни влакове. Моята професия е журналист. Нито уебмастъра не знаеше прекалено много. Четох много форуми, аз документират и се опитаха да си сложа идеи на практика. Имам пари. Са сериозно болни и BPOC астма и не работи. Единствената ми утеха е работа на диорама. Значи, аз исках да се постигне много етапи на рециклирани материали в къщата. Химикалки, клечка за зъби, телове, сайт на чай, картон, телефонни карти. Много от къщите са на моя компютър и култура. Пари за диорама Направих lokomotive ремонт на стари, носене, която ремонтира и после продава. Дървета са изработени от сушени подправки. Leustean, магданоз, риган, резене, и други. Други дървета са изработени от гъбата баня.

   
Да се върна сега, защото аз не се чувствам добре. Ние приветстваме и желанието ти късмет и здраве.

CaLLlo:
Great translator! Congratulations!

lubomir:
Адри, аз също си направих акаунт и дори заявка, обаче нищо. Пратих е-мейл - пак нищо! Сега виждам, че адреса за заявки е друг,не като този в сайта. Е, пратих и на него запитване да видим ще стане ли нещо. Боря се вече 1 седмица без резултат. Ако можеш, обърни внимание на човека(разбрах че се познавате), че ако модела се е изчерпал просто да го турят на червено за да не си губим взаимно времето. Ще съм ти благодарен, ако помогнеш да направим контакт с човека. Утре може и по телефона да му се обадя, дано да се оправим с английския... че тоя модел го сънувам вече има няма 25-30г.

Adrian:


Любо , знам з всичките тези проблеми и обърнах внимание на Prognosis. Той беше ИЗКЛЮЧИТЕЛНО отзивчив като ми уреди връзка директно със склада . Даде ми име на човек с който се свързах и ми беше обяснено ,че сегашното ПЪРВО количество било с ПРОБЛЕМ в баланса , попитаха ме имам ли търпение да изчакам ВТОРОТО количество през март , което ще е с ОТСТРАНЕН проблем ; намекнаха ,че всичко е ограничено и че ще напрвят възможното да получа ОГРАНИЧЕНА бройка - 4/5 .
Резервирал съм ги .Не бързам да го обявявам , защото румънците са някакси несигурни , но видя ли се с 5 бройки в ръце , 4 ма още ще намажат. С едно момче от техния форум се разбрах да ми вземе бройка , той бил поръчал но още не му я дават. Всичко е много странно и мистериозно :(

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия