Автор Тема: Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)  (Прочетена 61441 пъти)

novobranec

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #195 -: 06 Април 2009, 12:32:58 »
Рекох просто да питам, щото от синьо до синьо разлика - бол!
Ходи после вервай на книжките - цял живот са ме учили, че най-добрия фон е неутрално сивото, а то май за модели синьото е по-добро. За всички и всякакви модели, не само за моите.
Щото и във фотографията съм новобранец, нищо че цял живот снимам. Тоест, опитвам се.

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #196 -: 28 Април 2009, 21:51:03 »
утървахме 20 април, без празненства, щехме гълъби да пускаме за олимпиадата а от теб бранец ни кост ни вест. да не си станал полунелегален - ти се криещ ама и никой не те търси :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry:

novobranec

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #197 -: 29 Април 2009, 01:39:34 »
Нема да се плашиш - работи се тихо и кротко по твоя въпрос, ама ако знаеш колко са се качили на влака и слизане нема.
Таман днеска ти излюпих още 40-на пилета, ама нещо пак не ми харесват. А си трая, щото сигурно пак нещо не съм разбрал - Павката рече като са готови всичките, щял да ги вземе накуп. Ама ако си ги искаш тия или поне искаш да ги видиш (малко са проскубани по гърдичките, досущ новоизлюпени) - заповедай на двора, вече знаеш как става. Сметат да продължавам в същия дух до пълната победа на правото дело. Подозирам, че колегата е пуснал тенекето един път повече през машината, щото на твоите пилета само им нема малко от перушината, а моите чаркове на същата заоготовка са се стопили наполовина!
Не се тръшкай и за друго - и аз отървах празниците по 20 април, ама на 22-и ми го изкараха през носа! То така и 12 януари го изпуснах, да ме прощава твоя ортак.

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re:Табели на локомотиви и вагони DRG (Reichsadler)
« Отговор #198 -: 29 Юни 2009, 23:09:51 »
бранец изгуби се нещо. керкенизите са в тигана. чакаме ловния сезон. 2G :hi: :triniti: