Автор Тема: Апокалипсис  (Прочетена 11507 пъти)

fyut

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Апокалипсис
« Отговор #30 -: 24 Април 2009, 09:00:57 »
 :yes: :yes: :yes: Много задълбахте бре!  ;D Аз не пуснах клипа за да се стига до теологически спорове, а за да осъзнаем че материалното е преходно и да се радваме и на малките неща в живота. Или с други думи казано, да не сме алчни като нашите управници и имитирищаите ги работодатели!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re:Апокалипсис
« Отговор #31 -: 24 Април 2009, 09:26:58 »
тогаз няма да сме хора - а свръхчовеци

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Апокалипсис
« Отговор #32 -: 24 Април 2009, 09:40:33 »
fyut, за да стане всичкото това, което казваш, баш апокалипсис ни трябва. Само нещо такова би ни накарало да се самоосъзнаем (ако оцелеем). Трябва ни общо "зло" срещу което да съсредоточим омразата и болните амбиции. Докато не се случи това, ще сме на същото дередже и ще воюваме открито или завоалирано едни срещу други...

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12276
  • Рейтинг: 1315
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Апокалипсис
« Отговор #33 -: 24 Април 2009, 09:57:15 »
Нима някой още не е на ясно , че най-голямото зло за България е в центъра на столицата?
И нима има още хора които да вярват на марионетките , наречени политици и техните  кукловоди от световния свръх едър капитал ?
От това по-голямо зло за планетата ни , няма!!!

fyut

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Апокалипсис
« Отговор #34 -: 24 Април 2009, 10:19:07 »
Цитат на: pach link=topic=1602.msg23748#msg23748 date=1240556235
Нима някой още не е на ясно , че най-голямото зло за България е в центъра на столицата?
И нима има още хора които да вярват на марионетките , наречени политици и техните  кукловоди от световния свръх едър капитал ?
От това по-голямо зло за планетата ни , няма!!!



 :yes: Е дойдохме си на думата! Ама като адаша ми каза какво мисли, всички го спряхме, кой пряко, кой непряко с мълчанието си. Докато мълчим за съжаление ще си пишем и говорим в такива форуми. ;D И нищо няма да се случва, "кучетата ще си лаят, кервана ще си върви" :haha: :haha: :haha: Лъчо на всички е ясно, че омразата е изкуствено насадена. В действие е старата максима , "разделяй и владей". Не ни трябва метеорит, за да се обединим. Лошото е , че няма кой да ни обедини! Държат ни в нищета за да се борим всекидневно за насъщния и лумпените наречени управляващи да си развяват байрака, както искат. Много се разприказавах! :yes: Но това е защото днес ми е последния свободен ден. Другата седмица се връщат курифеите и "по машините". :on_the_quiet:

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12276
  • Рейтинг: 1315
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Апокалипсис
« Отговор #35 -: 24 Април 2009, 10:46:04 »
Бе ти адаша си не намесвай , щото неговите знамена отдавна ги свиха...
Тогава за последно се обединиха от света , щото видяха голямото зло...
А сега , те самите го правят , и внимават , да не се повтори това обединение..
Гледай напред , учейки се от миналото (как се свиват знамета на самозабравилите се , например) .

И на нас ще му дойде времето , но то ще стане като се отърсим от всички стари идеологии, които ни пречат в момента , пък то нови няма де, та за това се говори открито за гражданско общество по форумите.
Но някой от това ги е най-страх и се опитват да сложат знак за равенство м/у гражданското общество и анархията.
Други се борят за некви си реванши (а бой и е***е не можеш да си върнеш).
Трети се веят след всяка кукла , като след новият месия ....

И за да съм в духа на темата , ще завърша така:

" И накрая този единствен ,голям организъм наречен Гея (Земя) ще кихне два / три пъти
и ще издуха вируса (човечеството) така както го е правила не веднъж през ерите !!!"

Ми то така не ни трябва никво камъче от космоса... :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Апокалипсис
« Отговор #36 -: 24 Април 2009, 13:43:47 »
Цитат на: pach link=topic=1602.msg23748#msg23748 date=1240556235
Нима някой още не е на ясно , че най-голямото зло за България е в центъра на столицата?
И нима има още хора които да вярват на марионетките , наречени политици и техните  кукловоди от световния свръх едър капитал ?
От това по-голямо зло за планетата ни , няма!!!

Ето пак стигнахме до началото - световния еврейски заговор.  :lol: :lol: :lol:

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12276
  • Рейтинг: 1315
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Апокалипсис
« Отговор #37 -: 24 Април 2009, 14:02:03 »
Цитат на: XRISTO link=topic=1602.msg23780#msg23780 date=1240569827
Цитат на: pach link=topic=1602.msg23748#msg23748 date=1240556235
Нима някой още не е на ясно , че най-голямото зло за България е в центъра на столицата?
И нима има още хора които да вярват на марионетките , наречени политици и техните  кукловоди от световния свръх едър капитал ?
От това по-голямо зло за планетата ни , няма!!!

Ето пак стигнахме до началото - световния еврейски заговор.  :lol: :lol: :lol:

И къде прочете че световният едър капитал е само еврейски , та го заведе разговора до световната конспирация !!!!

Впрочем най-едрият капитал на планетата няма нищо общо с еврейте , защото той им е "светлият" пример към който се стремят!!!Той е в тази сянка , която се образува при "осветяването" на еврейте!!!Такава е идеята - всички да гледат в грешната посока!!! :spiteful:
 :haha: :haha: :haha:


Ако още не си се сетил , кой (или къде - все тая) е най-едрият капитал на планетата , помисли от 150-200 години кое е най-печелившото нещо на този свят!!!(ама и тази далавера е на приключване , та от там и "проблема" ;))
« Последна редакция: 24 Април 2009, 14:07:28 от pach »

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Апокалипсис
« Отговор #38 -: 24 Април 2009, 14:11:25 »
Чичко Адолф, доколкото си спомням е на това мнение.Иначе откъде съм го прочел?Ами вкарай в  Гугълот това словосъчетание и до утре по това време едва ли ще си прочел всичко написано по въпроса.  :spiteful: А и иначе  има достатъчно литература, но не смятам да ви отегчавам с подобни работи.Не, не съм нацист ако това ще попиташ, и не вярвам както и не одобрявам насилието на човек или група от хора над други независимо с каква цел(било то и благородна) се осъществява .  :good:

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12276
  • Рейтинг: 1315
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Апокалипсис
« Отговор #39 -: 24 Април 2009, 14:18:18 »
Не си фашист , нито нацист , но ако не си отговориш на горният въпрос , значи и ти си от тези дето гледат в грешната посока.
Фразата както съм я написал има много тълкувания , а чичко Гугъл ти дава общоприетото, но това не значи ,че е вярно!!!!

Мога да го кажа и по българено - "От вторачването в дърветата , не  виждаш гората"!!!

И така , пак да попитам (ако искаш де... ;D) - Къде (от какво са придобити) най-големите пари на планетата в последните 150-200 години???

 :) :) :) :) :) :)

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Апокалипсис
« Отговор #40 -: 24 Април 2009, 14:25:26 »
ПУткъде да знам?! ;D Всичко започна от един опит за шега от моя страна, но явно с теб сме наопаки - когато ти се шегуваш аз го тълкувам като обида, но не се засягам, защото не съм от обидчивите, а когато пък аз се шегувам ти го приемаш насериозно.  ::)

Какъв е изводът? - ще разговарям само на сериозни теми с теб, там се разбираме прекрасно и си един от приятните събеседници.  :good:

zazo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2049
  • Рейтинг: 263
Re:Апокалипсис
« Отговор #41 -: 24 Април 2009, 14:29:02 »
Ееееее значи минахте през края на света, религията и пак го докарахте до политика, конспирации, евреи, Хитлер и незнам си какво си, нема оправия.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12276
  • Рейтинг: 1315
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Апокалипсис
« Отговор #42 -: 24 Април 2009, 14:32:02 »
 :swoon: :swoon: :swoon: :swoon: :swoon:
Не съм се обидил , нито не съм разбрал шегата , и нямам нищо против да си говорим на всякакви теми , ама нещо не се разбрахме днес...

Тъкмо се заформи интересно продължение на темичката за апокалипсиса и ...... :( :( :(

Майната му на тоя живот!!!
Да се подготвим за другият!!!
Наздраве Христо!!!
 :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:

Зазо , докато пишех видях твоя извод - и аз за това реагирах така на шегата на Христо!
Не съм искал да се обърне пак всичко до онова мустакато изчадие , ама все натам ни теглят!!!И не е Христо в конкретният случай!!!

 :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :boredom: :boredom: :boredom: :music: :music: :music:

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Апокалипсис
« Отговор #43 -: 24 Април 2009, 14:36:32 »
Упссс, пак оплетохме конците...взимам си думите наобратно.  :victory: :victory: :victory:  :angel: :angel: :angel:

А, ти си писал - наздраве и извинявай!  :drinks:
Не трябва и на шега да го споменавам господин мустака.  :stop:

zazo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2049
  • Рейтинг: 263
Re:Апокалипсис
« Отговор #44 -: 24 Април 2009, 14:50:51 »
Не става въпрос да не се споменава, това е част от историята, не може да се правим, че не съществува, а и не трябва. Но като почнат да се хвърлят реплики за това кой за какво бил виновен и става грозно. Просто не е тука мястото, независимо дали става въпрос за евреите, муджахидините, циганите, комунистите, Хитлер, Сталин, Буш, Путин и т.н.