Автор Тема: Arnnold, Jouef, Lima, Rivarossi в България?  (Прочетена 11255 пъти)

IKAR

  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 947
  • Рейтинг: 265
  • HO DB,SBB III,IV, HOm Rhatische Bahn V София
Arnnold, Jouef, Lima, Rivarossi в България?
« -: 19 Май 2009, 13:28:54 »
Balkan Asia Trans 98 Ltd.
Kamen Andreev Str. 24, BG-1303 Sofia, Bulgaria
T: +359-29366017/18
E: bat98bat@abv.bg

Някой да знае нещо за този доставчик? Видях на картата, че въпросната улица се намира на доста забутано място между хотела на военните срещу Пирогов и Военно-топографската служба. Но все още не съм имал време да отида и да видя за какъв магазин (ако има изобщо там такова нещо) става въпрос.

mgirginov

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (34)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1930
  • Рейтинг: 192
  • N Länderbahnen I еп. София
Re:Arnnold, Jouef, Lima, Rivarossi в България?
« Отговор #1 -: 19 Май 2009, 13:39:36 »
Това е фирмата на Стефан Димитров, най-големият колекционер на N в България, изключително отзивчив. Стефо, почерпката е от теб.

IKAR

  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 947
  • Рейтинг: 265
  • HO DB,SBB III,IV, HOm Rhatische Bahn V София
Re:Arnnold, Jouef, Lima, Rivarossi в България?
« Отговор #2 -: 19 Май 2009, 13:56:57 »
Е как досега не е станало дума за тази фирма? Или по-вероятно аз не съм чел форума достатъчно внимателно.....

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Arnnold, Jouef, Lima, Rivarossi в България?
« Отговор #3 -: 19 Май 2009, 15:17:43 »
Нещо не разбрах , аз Стефан го познавам , но магазин има ли ?
И какво продава ? :blink:


pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Arnnold, Jouef, Lima, Rivarossi в България?
« Отговор #5 -: 19 Май 2009, 16:09:01 »
Впрочем Тихомир от малкият цум твърди , че всичките тез фирми вече били собственост на HORNBY!!!
Някой да знае - вярно ли е?

mgirginov

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (34)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1930
  • Рейтинг: 192
  • N Länderbahnen I еп. София
Re:Arnnold, Jouef, Lima, Rivarossi в България?
« Отговор #6 -: 19 Май 2009, 16:22:06 »
Хорнби притежава :Арнолд, Лима, Ривароси и Жуеф. Стефан е официален представител на всички тези марки в България. Няма магазин, но приема поръчки. Тихомир отскоро също предлага тяхна стока по поръчка.

IKAR

  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 947
  • Рейтинг: 265
  • HO DB,SBB III,IV, HOm Rhatische Bahn V София
Re:Arnnold, Jouef, Lima, Rivarossi в България?
« Отговор #7 -: 19 Май 2009, 16:37:00 »
При Тихомир цените не са ли малко по-височки, отколкото трябва, особено що се отнася до нещата втора ръка?

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Arnnold, Jouef, Lima, Rivarossi в България?
« Отговор #8 -: 19 Май 2009, 16:55:24 »
Цитат на: mgirginov link=topic=1656.msg24844#msg24844 date=1242739326
Хорнби притежава :Арнолд, Лима, Ривароси и Жуеф. Стефан е официален представител на всички тези марки в България. Няма магазин, но приема поръчки. Тихомир отскоро също предлага тяхна стока по поръчка.

Иииииий , това сектата в N  , много потайна станала бре!!! :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry:

Мда , то като не е моя мащаб , аз пък какво се изненадвам , че сега научавам тез убавини!
Марио , пак ще пием бира!!!  ;) :drinks: :drinks: :drinks:

Впрочем в четвъртък , Ицо избрал ли е заведението , или да???
Вече двама ме питаха къде сме били и къде ще е ,че не са знаели за ремонта на "Фар" и са ни отминали , въпреки че особено след твоето ранно напускане на таз приятна маса , тя се разрасна и след 20,45 вече бяхме повече народ (включително и Стефан с кученцето) отколкото в началото, та дори излелият се дъжд (тентата свърши чудесна работа) бая се разговорихме .Горката сервитьорка - изтърка джапанките с тези малки бири :haha: :haha: :haha:
Та какво правим на тая тема - дали не е време да открием тема в раздел "Регионален клуб София | Sofia Area Club" със заглавие от сорта "Седмичните срещи във Фар"   ???

 ;D ;D ;D

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4773
  • Рейтинг: 624
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re:Arnnold, Jouef, Lima, Rivarossi в България?
« Отговор #9 -: 19 Май 2009, 18:56:53 »
Цитат на: IKAR link=topic=1656.msg24845#msg24845 date=1242740220
При Тихомир цените не са ли малко по-височки, отколкото трябва, особено що се отнася до нещата втора ръка?
При Тихомир всеки си излага стока,иска и някаква цена,Тихомир също си слага някакъв процент.
Друг е въпроса за безумните цени които слагат продавачите ,особенно на старото Пико.

mgirginov

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (34)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1930
  • Рейтинг: 192
  • N Länderbahnen I еп. София
Re:Arnnold, Jouef, Lima, Rivarossi в България?
« Отговор #10 -: 19 Май 2009, 19:32:52 »
Цитат на: pach link=topic=1656.msg24847#msg24847 date=1242741324
Цитат на: mgirginov link=topic=1656.msg24844#msg24844 date=1242739326
Хорнби притежава :Арнолд, Лима, Ривароси и Жуеф. Стефан е официален представител на всички тези марки в България. Няма магазин, но приема поръчки. Тихомир отскоро също предлага тяхна стока по поръчка.

Иииииий , това сектата в N  , много потайна станала бре!!! :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry:

Мда , то като не е моя мащаб , аз пък какво се изненадвам , че сега научавам тез убавини!
Марио , пак ще пием бира!!!  ;) :drinks: :drinks: :drinks:

Впрочем в четвъртък , Ицо избрал ли е заведението , или да???
Вече двама ме питаха къде сме били и къде ще е ,че не са знаели за ремонта на "Фар" и са ни отминали , въпреки че особено след твоето ранно напускане на таз приятна маса , тя се разрасна и след 20,45 вече бяхме повече народ (включително и Стефан с кученцето) отколкото в началото, та дори излелият се дъжд (тентата свърши чудесна работа) бая се разговорихме .Горката сервитьорка - изтърка джапанките с тези малки бири :haha: :haha: :haha:
Та какво правим на тая тема - дали не е време да открием тема в раздел "Регионален клуб София | Sofia Area Club" със заглавие от сорта "Седмичните срещи във Фар"   ???

 ;D ;D ;D

Плами, вярно бирата им ги малка. Но пък е най-близо и освен това аз, като едно особено гадно копеле :dirol:, въобще не ми пука за сервитьорката :music:. Но съм готов да дойда, където решите и има бира :drinks: