Автор Тема: Отиде си кралят на поп музиката...  (Прочетена 10854 пъти)

j.k.kolev

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (11)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 510
  • Рейтинг: 219
  • H0, H0m, H0e IV-VI, SBB,Zb, DB София
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #15 -: 26 Юни 2009, 11:33:33 »
Хайде да не се изостряме излишно. Мненията за него винаги ще бъдат полярни. При всички положения не беше най-лошия човек на света. Просто е имал повечко милиони и находчиви хора успяха да му ги вземат. Но пък възможно ли е  да си гениален и нормален едновременно?

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5545
  • Рейтинг: 636
  • Красотата е в детайла!
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #16 -: 26 Юни 2009, 11:41:09 »
Темата е, за да почетем паметта на един великан в музикалната индустрия, белязал с творчеството си цяла една епоха. Аз не зная какъв е бил Майкъл Джексън в личния си живот. Не зная и какво е било мисленето му. Признавам си, че веднъж когато гледах интервю с него, бях меко казано шокиран от детския манталитет на Джако. Той буквално се държеше като наранено хлапе, уязвим, безпомощен, дори крехък. Тогава всъщност усетих, че човекът има някакъв проблем, но това по никакъв начин не помрачи отношението ми към него като творец, певец, танцьор, музикант. И като го оценяваме в неговата цялост, нека някой ми каже, знае ли, например, Брус Дикинсън-вокалът на Iron Maiden какъв е в личния си живот, дали няма някакви сексуални отклонения или престъпни прояви, които обаче засега не са хванати, наказани? Нека каже! И това се отнася до всеки творец. А Мадона, Елтън Джон? За тях какво да кажем? И изобщо един творец се оценява по творчеството му и по нищо друго. Затова не е достойно и дори е мерзко да се набиват в очите на останалите такива спорни и не дотам доказани прояви на Майкъл Джексън, като така се отклонява вниманието от главното - неоценимия талант на твореца Джексън и следата, която той оставя в световното музикално наследство. Другото е кал...

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #17 -: 26 Юни 2009, 11:53:45 »
За Брус Дикенсън освен че е много добър музикант, веднага се досещам, че е привърженик на източно Лондонския футболен отбор Уест Хям Юнайтед (тук да вметна че изобщо не обичам този отбор), но това е право на личен избор, с който той не вреди на другите. Това ни най-малко не намалява уважението ми към него като музикант.
Относно избеления содомит - това е еквивалента на "Костинбродския Славей" само че в световен мащаб и на по-голяма сцена.

Casper

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #18 -: 26 Юни 2009, 12:03:18 »
Без него светът не е същия ...  Почивай в мир Майкъл!  :sorry:

http://www.youtube.com/watch?v=XcbYGkIBtPM&feature=related


Поклон и пред паметта на актрисата Фара Фосет ...





EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #19 -: 26 Юни 2009, 12:16:18 »
RIP Фара Фосет... изобщо кофти новини днес...

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12286
  • Рейтинг: 1316
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #20 -: 26 Юни 2009, 13:14:34 »
Цитат на: EMPEROR link=topic=1728.msg26064#msg26064 date=1246004716

... Не ти харесва - подминаваш. Но то това си е до въпрос на култура...


Лъчо , абсолютно съм съгласен с теб!
И искам веднага да попитам - ми вие модераторите що не подминахте мнението на Любо?

Или чак пък толкоз е важно, та не давате лоша дума да се изговори по въпроса?

Вземете пример от Адри - стана ясно , че и той не одобрява някой действия на Джако, но това не му пречи да го уважава пък за друго.
Обичайте Джако, но не отричайте и лошите неща , щото може да е крал на попа , ама не е безгрешен като господ...
Това струва ми се отнася за всеки човек, бил той модератор или не.
Включително и за мен.
Също слушам музиката му, но не го харесвам като човек, За това и написах само три букви по нагоре.
Нито летим над водата , и всички ходим до тоалетна нали?
Що пък да не се казват нелицеприятните неща ,наравно с добрите?!!?


Но не вие модераторите не може да подминете нещо което не съвпада с вашите виждания!!!
За тази свобода става въпрос...

Цитат на: Vlado
Затова не е достойно и дори е мерзко да се набиват в очите на останалите такива спорни и не дотам доказани прояви на Майкъл Джексън, като така се отклонява вниманието от главното - неоценимия талант на твореца Джексън и следата, която той оставя в световното музикално наследство. Другото е кал...

Владо,щом като
БР118  не трябва да ни набива в очите негово омерзение(предполагам че това е думата),
а ти защо трябва да ми набиваш в очите твоето преклонение пред него.Явно че Любо е от тези дето не оценяват
Цитат
неоценимия талант на твореца Джексън
.

Модераторите постоянно показват пристрастията си , и то не само в музикално отношение,а това на практика ми се струва ,че въобще не  е редно да се прави от едни истински модератори.

Може би за това търпите (всъщност - въобще не търпите) критика , за каквато споменава Лъчо.
Не съм още погледнал ЛС , но предполагам ,че изясних позицията си.



mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #21 -: 26 Юни 2009, 13:20:33 »
Най-великия...като тинейджър се възхищавах на музиката му :sorry:.Отиде си една епоха.... След Елвис,Бийтълс ,Джако се нарежда редом с тях.
Съдиха го,плюха го...а умря в съня си.Доколкото знам от стари хора...тези които умират така са били праведни :yes:
Мир на праха му.

Р*S  br1 и колко си там ...Направо прекаляваш на моменти.Пишеш се много зрял и начетен но си мисля ,че човек трябва да има някаква граница до която да спре.Лека полека се превръщаш в кречеталото на форума и не предизвикаваш нищо друго с бръщолевенето си /на моменти/,освен присмех и отвращение.Покажи по някакъв начин ,че си зрял човек,а не 15 годишен сополанко,на който форума му е бойна арена.Малкия Митко ми се струва има повече усет и доблест от теб!Успя да се ос...еш и тая тема :nono: :nono:
« Последна редакция: 26 Юни 2009, 13:22:23 от muncho »

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12286
  • Рейтинг: 1316
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #22 -: 26 Юни 2009, 13:22:33 »
Мда , ЛС-то не точно това което тук...
Но това ми е мнението.
Ще го кажа още един път.

Ако Любо беше модератор, а някой от вас пуснеше темата за Джако , и Любо я изтриеше,пак щях да реагирам.въпреки ,че не обичам Джако...
Става въпрос за мнение различно от това на модераторите , което има право на съществуване и не само защото не е като тяхното , а защото става въпрос за различно от тяхното.

Да сте чували фразата "Не съм съгласен с теб, но съм готов да умра ,за да имаш право на свое мнение!!!"---????
А сетете се кога и къде е казана за пръв път.

Или всеки път когато се различаваме от вас, от едно кречетало  ( :good:) трябва да се прави  слон!?!?

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5545
  • Рейтинг: 636
  • Красотата е в детайла!
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #23 -: 26 Юни 2009, 13:25:38 »
Тя позицията ти е ясна от време оно! Щом стане нещо и хоп - модераторите са виновни. Много е лесно така! Само се питам защо като се видим на живо не си толкова смел с устата, както тук - с перото?! Ама задавам отговори, май! Сега ще погледна и в бъдещето: "На модераторите не бива да се мълчи... нали са виновни за всичко... я да взема да им отговоря както само аз си знам на тези мискини..."

п.п. За сведение не се намесваме на никой по отношение изказването на мнение стига то да не е прекалено провокативно, арогантно, да не знасяга честта и достойнството на друг, да не е цинично, да не засяга непроверени факти, обстоятелства и пр., и в тоя смисъл обикновено нашата намеса, доколото я има изобщо, е почти символична.
« Последна редакция: 26 Юни 2009, 13:34:10 от Vlado »

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12286
  • Рейтинг: 1316
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #24 -: 26 Юни 2009, 13:39:24 »
Цитат на: Vlado link=topic=1728.msg26076#msg26076 date=1246011938
Тя позицията ти е ясна от време оно! Щом стане нещо и хоп - модераторите са виновни. Много е лесно така! Само се питам защо като се видим на живо не си толкова смел с устата, както тук - с перото?! Ама задавам отговори, май! Сега ще погледна и в бъдещето: "На модераторите не бива да се мълчи... нали са виновни за всичко... я да взема да им отговоря както само аз си знам на тези мискини..."

Когато се видим на живо Влади , ти не си модератор, и не режеш по този начин както тук - по кротък си и от агне, съвсем нормален човек, и разговора си върви в обичайното русло на хобито.
Тогава и да не ти харесва нещо ,възприемаш позицията на другите като равни.
Или усмивките които раздаваш на ляво и надясно са лицемерни...или...
Ноооо тук си направо неузнаваем....


КЪДЕ СИ ВСЪЩНОСТ ИСТИНСКИЯТ ВЛАДО ????Ама тук въобще не е така!!! :diablo:
Пак казвам - модераторите по презумция са длъжни да са НЕУТРАЛНИ , а не ПРИСТРСТНИ.
Или ще отречеш това!!!!?????? :angry:

То се вижда кой е смелият с перото,та чак си позволява "поглеждайки в бъдещето" да ми слага свои думи в устата!!! :diablo: :diablo: :diablo:
Малък си , без опит (и това не е обида) така, че там където ти се опитваш да погледнеш , аз съм и по-добре от теб знам какво бих казал и какво не!!!

И бих казал ,че ако ВИЕ модераторите бяхте подминали различното мнение,Любо нямаше да пощръклее, та всички да усерем темата!!!

Айде сега влез във властта си и разчисти лайната тук!!!!!!

 :diablo: :diablo: :diablo: :diablo: :diablo: :diablo: :diablo: :sarcastic:

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12286
  • Рейтинг: 1316
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #25 -: 26 Юни 2009, 13:41:04 »
 :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
Да не забравяме ,че утре е събота-има среща!!!
 :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #26 -: 26 Юни 2009, 13:41:15 »
Цитат на: pach link=topic=1728.msg26073#msg26073 date=1246011274

И искам веднага да попитам - ми вие модераторите що не подминахте мнението на Любо?

Или чак пък толкоз е важно, та не давате лоша дума да се изговори по въпроса?

Вземете пример от Адри - стана ясно , че и той не одобрява някой действия на Джако, но това не му пречи да го уважава пък за друго.
Обичайте Джако, но не отричайте и лошите неща , щото може да е крал на попа , ама не е безгрешен като господ...
Това струва ми се отнася за всеки човек, бил той модератор или не.
Включително и за мен.
Също слушам музиката му, но не го харесвам като човек, За това и написах само три букви по нагоре.
Нито летим над водата , и всички ходим до тоалетна нали?
Що пък да не се казват нелицеприятните неща ,наравно с добрите?!!?


Но не вие модераторите не може да подминете нещо което не съвпада с вашите виждания!!!
За тази свобода става въпрос...

Владо,щом като
БР118  не трябва да ни набива в очите негово омерзение(предполагам че това е думата),
а ти защо трябва да ми набиваш в очите твоето преклонение пред него.Явно че Любо е от тези дето не оценяват
Цитат
неоценимия талант на твореца Джексън
.

Модераторите постоянно показват пристрастията си , и то не само в музикално отношение,а това на практика ми се струва ,че въобще не  е редно да се прави от едни истински модератори.

Може би за това търпите (всъщност - въобще не търпите) критика , за каквато споменава Лъчо.
Не съм още погледнал ЛС , но предполагам ,че изясних позицията си.




Не подминавам, защото съм модератор и това ми е работата. Дай да почнем да поминаваме всичко, тогава за какво сме?
Ти ми обясни защо изобщо трябва да се говори лоша дума в темата за смъртта на човека?!?!?!?!?
Мнението ми не съвпада с това на Адри, но го подминавам, не виждам и Владо да се е заял с него. Но ТИ специално виждаш се модераторски произвол във всичко.

Цитат на: pach link=topic=1728.msg26075#msg26075 date=1246011753
Мда , ЛС-то не точно това което тук...
Но това ми е мнението.
Ще го кажа още един път.

Ако Любо беше модератор, а някой от вас пуснеше темата за Джако , и Любо я изтриеше,пак щях да реагирам.въпреки ,че не обичам Джако...
Става въпрос за мнение различно от това на модераторите , което има право на съществуване и не само защото не е като тяхното , а защото става въпрос за различно от тяхното.

Да сте чували фразата "Не съм съгласен с теб, но съм готов да умра ,за да имаш право на свое мнение!!!"---????
А сетете се кога и къде е казана за пръв път.

Или всеки път когато се различаваме от вас, от едно кречетало  ( :good:) трябва да се прави  слон!?!?

Пейстни го тук личното, нямам какво да крия, ако имах нямаше да спомена, че съм ти написал такова, така че заповядай.
Ето ти не обичаш Джако и написа RIP и толкоз... нещо да съм казал по въпроса? Адри също не му допадат някои неща. Нещо да съм казал по въпроса? Не е номера да не си казваш мнението, а КАК ТОЧНО ГО КАЗВАШ. В тема за помен да се подиграваш с постери и обидни думи си е признак на ниска култура. И преди пак да тръгнеш да ми пишеш прочети още веднъж за какво се дразня. Не за мнението за Джако, а начинът по който то е поднесено!!!!!!!!!!!!!!!!!! Кажи "На мен не ми харесва." Кратко, точно и ясно! Защо трябваше да има онези постери и тъпи подигравки? Това ли е нормално за теб Пламене? Това ли е показване на интелект и изобщо зряло поведение? Ако заставаш зад това, нямам какво повече да кажа по темата.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12286
  • Рейтинг: 1316
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #27 -: 26 Юни 2009, 13:44:57 »
Не става въпрос ,че криеш нещо различно от ЛС и тук, но е казано по два различни начина,Лъчо.
Същото е и мненията за Джако,мнения казани по различен начин , аз по един , ти по друг, трети - по трети ,Любо ви провокира , а вие като първи шарани се хванахте , от младоста и пристрастието идва.
Това е...

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #28 -: 26 Юни 2009, 13:47:52 »
Цитат на: pach link=topic=1728.msg26081#msg26081 date=1246013097
Не става въпрос ,че криеш нещо различно от ЛС и тук, но е казано по два различни начина,Лъчо.
Същото е и мненията за Джако,мнения казани по различен начин , аз по един , ти по друг, трети - по трети ,Любо ви провокира , а вие като първи шарани се хванахте , от младоста и пристрастието идва.
Това е...

Ахам, значи вие имате право да провокирате, а ние нямаме право да модерираме... интересна гледна точка. А какво трябва да правим тогава? Да мълчим като шарани и да се усмихваме на br118. Това ли е работата на модератора?

П.П. Ако някой ден ви препсувам или банна, то ще е да ви провокирам, да не земете да се хванете като шарани  :lol:

Цитат на: Adrian link=topic=1728.msg26049#msg26049 date=1246002179

за мъртвите само добро или нищо


Мисля, че това изчерпва "Офтопика", останалото е въпрос на лична култура. Затова от темата няма да се разчиства нищо. Свобода на словото искате...

« Последна редакция: 26 Юни 2009, 13:55:05 от EMPEROR »

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12286
  • Рейтинг: 1316
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Отиде си кралят на поп музиката...
« Отговор #29 -: 26 Юни 2009, 14:04:36 »
Цитат на: EMPEROR link=topic=1728.msg26082#msg26082 date=1246013272

Ахам, значи вие имате право да провокирате, а ние нямаме право да модерираме... интересна гледна точка. А какво трябва да правим тогава? Да мълчим като шарани и да се усмихваме на br118. Това ли е работата на модератора?

Да поне докато не бъде нарушено някое от правилата на форума - пък в горните мнения, нямаше такова нарушение.

Цитат на: EMPEROR link=topic=1728.msg26082#msg26082 date=1246013272

П.П. Ако някой ден ви препсувам или банна, то ще е да ви провокирам, да не земете да се хванете като шарани  :lol:


Остава само да почнете да ни псувате (ама това Е нарушение на правилата) , щото провокиране имаше поне един път (доказано) и в следствие точно на модераторска провокация Peфил , се разкара от тук!
Ама ви е къса паметта ли ?

Цитат на: Adrian link=topic=1728.msg26049#msg26049 date=1246002179

за мъртвите само добро или нищо

Педофилията дори в затворите я наказват и най-големите главорези и луди не я одобряват.
То има ли някой който да я одобрява.
От влезнало в затвора подкупно ченге и педофил, а познайте кой ще бъде премахнат първи???

Цитат на: EMPEROR link=topic=1728.msg26082#msg26082 date=1246013272

Мисля, че това изчерпва "Офтопика", останалото е въпрос на лична култура. Затова от темата няма да се разчиства нищо. Свобода на словото искате...


Етооо , с някой модератори винаги се разбирам с две думи!
Докато с други не съм сигурен като ми се усмихват, какво всъщност ми казват...

Сори момчета за офтопика!!!
 :pardon: