Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Похвалете се с вашия макет | Show us Your layout

Макет в N на Емо Чаушев

(1/2) > >>

emilchaushev:
Здравейте,
С благодарности към Владо ето и малко снимки от моя макет:
http://www.railwaypassion.com/?cid=126

Очаквам забележките, за да ги отстраня в следващите няколко години през, които ще завършвам макета :) :) ;D

mill:
Супер,невероятно.Дървета малко като сложиш-брезички или квото си решиш там ;D,около къщите суперско ще стане.Браво Емо.!Чиста работа,много ми харесва ;D ;)

emilchaushev:
На втрия етаж зад спирката ще има селце с църква и планина. Замислил съм доста зеленина, но докато не свърша с грубия строеж ще седи пустичко.

Макетът е с размери 2.00 х 1.10 м

NoHaB:
И моя е горе-долу със същите размери... ;D :D ;) ;D ;)
Качил съм и снимки ,можеш да го видиш..

П.С. Имаш ли нещо за продаване ли купуване...
Продавам разни вагончета и един ликомотив...

eurostar:
Eмил, единственото нещо, което ме притеснява на твоя макет са малките криви. Ако някой ден решиш да си слагаш ККК (close coupling mechanism) между вагоните, както аз в момента съм на тази вълна, ще се окаже, че влакът няма да може да завие, тампоните ще се блъскат и ще дерайлира. Не знам на коя фирма са ти релсите и може би е вече късно да ги сменяш, но аз препоръчвам само големи криви или, както аз често правя, използвам флекс-релсата за крива и я режа там, където остава. Предишният ми макет беше с малки криви и го разруших изцяло заради ККК.

Иначе ми харесва как си го започнал. Много е приятен като визия, въпреки малката площ. Но така е - стените ни притискат.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия