Сдружение "ЖП Моделисти" > Сбирки / Клубни мероприятия

Макет в мащаб 1

(1/22) > >>

Gervasii:
приятели къде се изгубихте!!!!!!!!!!!!! ни вест, ни кост ???????????? да не се е разпаднала организацията или сте се отдали на заслужен отпуск. споделете малко вести за летуващите :read: :read: :read:

piko1:
нъц не можем да се разберем какви стрелки да ползва ме тука има 4 вида ама на нас ни трябват 2 и не можем бе бате цял месец с стрелки се занимаваме обсъждаме  и радиуса на кривите понеже и там работите са същата боза а пък за семафорчетата да не говорим 
едно макетче 35 х 3 метра ни уплаши

CaLLlo:
Голямото разочрование на голяма част от народа беше именно стрелките - такива 40º -ови стрелки имам на един, не стартов сет, а "бейби сет" в шпур айнц, с пластмасови релси, подарен ми от нищо неразбиращ роднина и е за деца над 3 години и под 6 и "батериите вътре", но за сериозни хобисти това е ...

Господин Гроздан обясни, че има и нормални стрелки няколко броя - там е истината, но ще трябват още доста ...

zazo:
Миналата седмица поизгледах бая филмчета в ютубето за по-големи (градински) мащаби и ми направи неприятно впечатление, че на повечето трасета радиусите на кривата на стрелките, пък и изобщо са много малки за такива мащаби. И се чудех защо, като имайки предвид, че трасето е на открито едва ли проблема с пространството е толкова драматичен колко вкъщи.

CaLLlo:
Явно за някои няма значение и цената е определяща:

                  30º      - 45 €:  link
                  22º,5   - 75 €:  link
                  10º    - 145 €:  link

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия