Електроника и Електротехника | Electronics and Electrical Engineering > Цифрово / дигитално управление | Digital Command Control

Продукти на Uhlenbrock/PIKO | Uhlenbrock/PIKO products

<< < (2/8) > >>

ankar:
И мен ме интересува български превод.Много ще съм благодаррен !Бих искал да знам и как да си цифровизирам стрелките, но това май е към друга тема.
andrei_karolev@abv.bg :hi:

n_sirakov:
Ако някой от вас е получил превода пратете го и на мен    n_sirakov@mail.bg

evrokoma:
и за мен един моля  :hi: ivo_ek_78@abv.bg

mitko359:
ако си купя този сет - http://www.piko.de/produkt_db/check.php?page=detail&grand_id=10&parent_id=1&child_id=1&id=55011
Тока прав или крив ще е ??
а ако си купя и това устрройство - http://www.piko.de/produkt_db/check.php?page=detail&grand_id=10&parent_id=1&child_id=1&id=55005
Тока какъв ще е ??
т.е Има ли разлика от това дали ще си с адаптер или с устройството?

pach:
Първото е DCC управление (DIGI-1), тоест тока е "крив" и не става за управление на аналогови локомотиви (без декодери). Второто е слабичък трансформатор за "крив" ток ------> ~16V, тоест става за захранване на аксесуари (стрелки, семафори и т.н.) при аналогово управление, или за захранване на DCC управление (но само до един локомотив в НО).
Винаги е по-добре да си с трансформатор (устройството), защото адаптерите са много по-слаби, но в този случай и трансформатора не е много мощен.
Впрочем тези цени направо ме потресоха... :blink:
Ако искаш да се оборудваш с DCC, тук в "продава" редовно се пускат такива нещица и то на същите цени (максимум) но в лева (а не в евро). Обикновенно са чисто нови или добре "гледани".
 :ok:

Впрочем ако това е вярно (цената от 187 евро) аз на твое място бих дал "само" 169 евро срещу които получавам в комплект релси геолайн - 1 овал, БР 218 - дизелов локомотив, служебен вагон, кран,платформа за стрелата на крана, Мултимаус - комплект (DCC управление) и всичко това от РОКО.
Толкова е цената в новия каталог на Конрад - толкова си ги купуваме и от ЛИпето (местиниятг чуждустранен фаворит в онлайн търговията по хобито).
Така , че си помисли хубаво, колко пари и за какво искаш да ги похарчиш!!! :hi:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия