ВАЖНО !!! | IMPORTANT !!! > Новини и предстоящи събития | News and upcoming events

Среща на 31-01-2008

(1/5) > >>

eurostar:

--- Цитат на: Жоро link=topic=86.msg1144#msg1144 date=1200292752 ---Както стана на въпрос при предишната ни среща, следващата ще е на 31.01.2008г. от 18.00ч. до около 21.00ч. в магазин Хоби свят. Адресът е София, ул. Кирил и Методий 88.

--- Край на цитат ---
Смятам да донеса новия локомотив Thalys и един от старите, за да ги отворим и да видим точно как да сменим старата лампа с диодна и какви транзистори да поставяме, за да тръгва старият като нов, тоест плавно. Искам да знам трябва ли да купя нещо предварително, за да имаме всичко за тази работа? Или някой може да ми купи каквото трябва и аз да му дам парите на срещата. Надявам се специалистите по тоците да дойдат и да решим нагледно този проблем, който мъчи всички ни.

mill:
Нали като се постопли ,пак ще се събираме.Къв тоя пусти късмет -като кажете за сбирка зимъска -веднага сняг почва да бръска ;D.Пък тая магистрала/Тракия/ от 20 санта сняг и става козя пътека-девет дена път с камили Пловдив -София.И не само снимки после ами и  идеи да споделите,ако имате възможност де ;)

eurostar:
Ами то за тази цел има БДЖ. Идваш. Магазинът е близо до гарата. И в 22:15 обратно за Пловдив. Помисли, ако този вариант те устройва.

mill:
Охоо ,всичко е проучено,само не мога да разбера къв е тоя влак -в Пловдив пристига в 02.15 посред нощ :o по разписание.Малко като позакъснее- по първи петли, ще кукуригам на другия ден в операционната ::)А магазина го знам,на 13.12. бях

TheJackal:
Специален поздрав към всички на които ще бъдат на срещата. Съжелявам много , че пак няма да съм между прятели!!! Дано следващия път имам възмойност да присъствам. :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия