Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Полезни линкове към сайтове на готови проекти | Useful links to sites for other projects and layouts

Списание "Modelleisenbahner"

<< < (2/7) > >>

XRISTO:
Извинявам се за пропуска, веднага се поправям за 1978 година.  :blush2: 1974 ще я кача втори път (явно се е прецакал RAR-а при качването, защото в моят RAR всичките описани ги има и се отварят), ще се постарая да допълня и другите.  :good:

pach:
Как се теглят? :hi:

XRISTO:
Ами питай и CaLLlo, защото аз съм си активирал аутологън и при всяко кликане на линка си влизам в акаунта,откъдето естествено нямам опции да тегля нещо, което съм качил. Вчера едно приятелче накарах да пробва и каза, че излиза някакво обратно броене.Като стана нула и там се появява друг линк, от който се тегли вече.  :hi:

pach:
На мен ми излиза съвсем друго - май трябва да се регистрирам там , ама нема да го направя.
Здраве да е  :hi:

Best Ripper:
Теглят се с яка клизма... Не ти мърдат часове губене на време.. Изобщо не знам защо се качват неща по такива малоумни сървъри...  :fool:
.
Иначе за тегленето... Щракаш на линка и ти излиза страницата, където е качен архива... Превърташ рекламите и стигаш до долната част, където има два прозореца - за безплатен и платен трафик.. Четете вляво за безплатния /освен ако нямате желание да кихате яко зелено на разни тарикати/ - какви ограничения и скорости имате. Най-долу щракате на Download Now и след презареждане на страницата ще ви даде след колко секунди линкът ще е достатъпен.. За първия архив е 30 сек., ама след това расте в геометрична прогресия! Като се появи отново бутона за сваляне /след отброяване на времето/, щракате пак на него и сваляте през браузъра. Не може да теглите и два архива едновременно.. Така че ще ви трябва волско търпение и много излишно време...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия