Магазини / Поръчки / Оказион | Shops / Orders / Bargains > Полезни линкове на магазини и сайтове | Useful links to stores and sites

Малкият "ЦУМ"

(1/8) > >>

toniemi:
В този магазин,намиращ се на ул"Пиротска" в София,има щанд с влакчета НО,ТТ и N,нови и втора ръка.Отдавна не бях ходил там,но днес преди сбирката на хобистите,минах от там и магазинера Тихомир ми се похвали,че е станал нещо като представител на ПИКО.Чрез него всеки любител на пикото може да си поръча всичко по каталог,БЕЗ ОСКЪПЯВАНЕ(според неговите думи) има на разположение доста стартсетове,които разпродава и на части.Въобще доста гъвкъв подход прилага.Около полвин час ми рекламира новата си дейност,но подробности не запомних.Каза още че дава отстъпки по 10 процента и др.Който се интерсува да ходи и да си пита сам,след това да докладва във форума ;DТова мога да ви споделя за сега.

EMPEROR:
Звучи добре на пръв поглед... ще видим как ще се развият нещата :) Дано за добро  ;)

pach:
 ;D Това добре, аааа някой да знае къде раздават излишни пари?
 ;D ;D ;D ;D ;D

kbeykov:
Аз се сдобих с влак оттам. Наистина ми направи отстъпка 10%, а влакчето пристигна след около 3 седмици. Но ми е малко подозрителен - а бе типичен търговец...  :-\

Der Hetzer:
Че те и продавачките в магазина на Адидас до преди 4 години не бяха чували за Стан Смит  ;D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия