Магазини / Поръчки / Оказион | Shops / Orders / Bargains > Полезни линкове на магазини и сайтове | Useful links to stores and sites

Малкият "ЦУМ"

<< < (2/8) > >>

toniemi:
Знае ли някой,дали работи днес(неделя) малкият ЦУМ?
Не!Казаха ми вече!
Сам си говоря :lol: :lol: :lol:

kossis:
Тоя Тришо че е типичен търгаш е ясно, ама напоследък тотално изперка.

Познавам го от доста време като купувач. Работя близо до магазина. Вземал съм от него някоя и друга стрелка и вагончета на втора употреба.
Тришо като ме е срещал на улицата около Халите ме заговаряше, веднъж минавах по Пиротска и той стоеше долу и почиваше- заговори ме тенденциозно, че не съм се качвал да му гледам ценните модели. Явно всичко при него е с цел продажба !!!!

Тези дни се качвах горе да разглеждам два -три пъти седмично. Та накрая Тришо превъртя. Имайте в предвид правилата които трябва да спазвате в магазина на Тришло за да не ви се отяде и почти изгони !

Първо не ходете често, второ не пипайте витрините с ръце- оставяте мазни следи, трето не го питайте за нищо, освен ако искате да купите нещо веднага !!!
Този хем продава скъпо, хем не прави отстъпки, хем няма похват на търговец. Но ако ви срещне навън ще се опита да ви вземе парите на улицата ако може !
Абе цар е !
Та казах му че няма да ходя повече щом му цапам витрините и му преча в иначе празният магазин

Типичен Български Търгаш !!!

bazitov:
Споко, не си ходил в Люцерн,  Швейцария http://www.modellbahn-boutique.ch - по отвратително отношение не бях срещал, надявам се и да не срещна.
Та въпросният г-н в малкия "ЦУМ" си е в границите на тихата ексцентричност ;)

kossis:
Приемам определението ти за вярно- умерено Луд е  найстина ;D. Винаги има и по луди !
Швабен люцернен - Цвайнен турбинен  капутен, обачен правен готен локомотивен ! :lol:

Off-Topic:Вчера в Кауфланда попаднах на една такава Лелка на касата. Вместо да бъде надзирателка в някой затвор, тя касиерка.

Просто защото бях взел три-четири портокала повече в кофата, която всяка година купувам на промоция от там, тя ме накара да ги сложа на лентата и да се задържат без да падат. След като го направих, а тя се изяде от яд, Откачалката си позволи да ми хвърли рестото така че да падне на земята. Веднага извиках управителя и му казах за Лудата. Всяка седмица пазарувам и оставям по 50-100 лева в тоя магазин и специално другият път като отида ще видя тази луда дали е на работа за да питам пак управителя какви мерки е взел. Пазя и касовата бележка с името и !!!
Аман от луди. Дигна ми нервите олигофренката.
Брака на портокалите които Кауфланд ще изхвърлят е стотици кила, ама тази никаквица ще ми се дърля. В Лидъл, до 30 дена, че и повече можеш да върнеш продукт-нехранителен и изобщо не гледат какво им връщаш в кутията (инструменти) на доверие.
Та тази от Кауфланд е номер 1 за сега - Луда Ненормалница и ще и съдействам да я разкарат с чиста съвест !

============

Да допълня за Тришльо- има култ или фетиш към стоката си- това били ценности или нензма какви си експонати и трябва да оцените тези негови ценности и фетиша му, щото иначе става страшно.  :on_the_quiet:
Факт е че като златото, така и тази пластмаса превърната в красиви модели държи цена, та даже и локомотивите са се качили още, но чак пък ценности и уникати.
Ходих при един златар да искам ониксчета за задните фарчета на трендовете на едни парни, и златаря се впечатли от ВР 41, и ме пита -това държи ли цена като златото. :)

Adrian:
kossis , успокой малко топката  :drinks:

Човекът може и да е странен със своите монолози , но е изкл свестен и коректен ! Прояви малко такт и разбиране , не може да сме еднакви всички . Той полага много усилия да оцелее и всички имаме полза от това ! При него идваха и от Пико и от Австрия - различни производители и изпълнителни директори - дадоха много висока оценка за магазина му . Многократно ми е изпълнявал поръчки и му имам голямо доверие . Бъди добронамерен , отсрещната страна веднага оценява това  :good:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия