Клуб "Железопътен моделизъм - България" | Club railway modelling - Bulgaria > Сбирки / Клубни мероприятия / Дейности

Среща на 14.11.2009г.

<< < (3/3)

pavel75:
Аз искам да се оплача.
Отивам в помещението облечен в работни дрехи и очаквам да намеря баки с латекс и баданарки. Нищо подобно. Намирам боя за яйца. Да не е Великден?
Оттам се вдигам за Терасата да видя какво става и пак неуредица - няма никой, само оставена сметката да се плати.

А уж се бяхме разбрали!!!

 :lol:

pach:

--- Цитат на: pavel75 link=topic=1988.msg31252#msg31252 date=1258366977 ---Аз искам да се оплача.
Отивам в помещението облечен в работни дрехи и очаквам да намеря баки с латекс и баданарки. Нищо подобно. Намирам боя за яйца. Да не е Великден?
Оттам се вдигам за Терасата да видя какво става и пак неуредица - няма никой, само оставена сметката да се плати.

А уж се бяхме разбрали!!!

 :lol:

--- Край на цитат ---
Павкаааа, с латекса много щеше да се умърляш - а боята за яйца не я ли сложи???
Виж в Терасата не е нашата сметка - нашата е в Камъните (малко по надолу от Терасата) щото тя не работеше ...та всъщност къде и какво направи?!!!
Изяде боята за яйца и сметката още не е платена  :swoon: :swoon: :swoon:
 :lol: :lol: :lol:

emilchaushev:
Здравейте,
Покрепям каузата и много се радвам, че вече има много конкретни резултати.
Браво на инициаторите и всички, които са вложили толкова енергия/като гледам какви дискусии са били/.

Искам да подкрпя клуба и да стана член най- накрая :), като и аз дам своята дан за тази светла идея не само с думи, но и с дела.
Само не мога да разбера кога се виждате, има ли уговорено нещо конкретно за ремонта на клуба, та да ударя и аз едно рамо и да се върви напред.
Исках дори днес ако има сбирка направо да действаме, но так аи не намерих такова съобщение

pach:

--- Цитат на: emilchaushev link=topic=1988.msg31503#msg31503 date=1258810362 ---Здравейте,
Покрепям каузата и много се радвам, че вече има много конкретни резултати.
Браво на инициаторите и всички, които са вложили толкова енергия/като гледам какви дискусии са били/.

Искам да подкрпя клуба и да стана член най- накрая :), като и аз дам своята дан за тази светла идея не само с думи, но и с дела.
Само не мога да разбера кога се виждате, има ли уговорено нещо конкретно за ремонта на клуба, та да ударя и аз едно рамо и да се върви напред.
Исках дори днес ако има сбирка направо да действаме, но так аи не намерих такова съобщение

--- Край на цитат ---

Неофициални срещи (и не само на клуба) стават всеки четвъртък в ресторант "Терасата" на ул.Симеон №22. - обикновенно след 17,30 часа има вече наши хора...Тази събота нищо не правихме (събирами сили) щото още не ни е освободено помещението и сме в първоначално натрупване на материали.
Най-вероятно ще се работи през светлата част от деня до петък а във събота сигурно ще се пристъпи към сериозната работа.
За членство в клуба - в четвъртък питаш за председателя му (Марио) дава ти или разпечатано заявление за членство или линк от където да си го дръпнеш и ...почти си готов член (трябва да минеш по уставната процедура само).Обикновенно до края на месеца си официално член.
Радвам се ,че още един човек ни е харесал и се присъединява - ще станем вече 26 човека !!!  :hi: :dance1: :clapping:
 ;D ;D ;D

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия