Клуб "Железопътен моделизъм - България" | Club railway modelling - Bulgaria > Сбирки / Клубни мероприятия / Дейности

Среща на 14.11.2009г.

<< < (2/3) > >>

Vlado:
Снимки тук: http://vkolev.snimka.bg/travel/lukovit-teteven.443514.15945781 придружени с кратък коментар под тях. А що се отнася до проучването на такива проекти, говорили сме и преди, мен си ме кефи това и не го правя насила. Първо, защото почти никой не знае за тях и така се дава гласност и второ, дето е най-първо - виж второто изречение. Даже още не мога да се отърся от преживяното - да откриваш и изследваш следи от такива мащабни проекти, изкопи, насипи, изкуствени съоръжения и т.н... :)
Очаквам да ме уведомите за плановете за помещението оттук насетне, за да се включа дейно в работата.

pach:
Нееее , Владо няма лошо - щом ти харесва... :hi: :hi: :hi:
Обаче аз така и не схващам тръпката  - да откриваш, нещо което никога не е съществувало...това е твърде далеч от мойте уклони в моделизма!!! :drinks: :drinks: :drinks:
А снимките ще ги разгледам , и най-вероятно ще ги и запиша (знае ли човек , кога може да свършат някаква работа) и коментарите ще прочета със сигурност! :hi:

pach:

--- Цитат на: Жоро link=topic=1988.msg31197#msg31197 date=1258228287 ---На проведената първа среща в новото ни помещение се събрахме тия юнаци:
(Image removed from quote.)

и пак
(Image removed from quote.)
Само не разбрах къде са две емлематични фигури Gervasii и Smile, сигурно пушат навън

--- Край на цитат ---
Впрочем , председателю, Вие водите ли си присъствена книга??? :angel:
Щото от 24 члена тук виждам 10 + двама зад кадър (в тоалетната) + Жоро (фотографа де), а другите къде са?!
Тези дет им се съберат повече от три "неизвинени отсъствия" предлагам да плащат следващата сметка в "Траверсата"!!!(не че всички се събрахме и там...ама това е другата бира  :drinks: :music:)

Vlado:
Уф, наистина много съжалявам, че не дойдох на срещата в събота, но това пътешествие из шумака беше организирано много преди да зная, че ще има сбирка на този ден, сътветно бяха ангажирани и други хора и нямаше измъкване. Но нищо, взимам си бележка и оттук насетне ще бъда по-активен. Иначе наказание в... "Терасата"...  ;)

pach:
Твойто си е чисто "извинено отсъствие" , а другите ???
А пък тия къде обещаха и НЕ ДОЙДОХА - какво обяснение ще дават на председателя???
 :drinks: :drinks: :drinks:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия