Главен форум | Main forum > Останалият подвижен и неподвижен състав | Rest of the mobile and immobile composition

Автомобили, камиони и други МПС на гуми.

(1/7) > >>

pach:
Не е "Faller Car" система но никъде не виждам за обикновенните (нерелсови) превозни средства тема .
Та предлагам тази...или пък трябва да е в "останалият подвижен състав"...?!? :mda:

Като начало , линк към един сайт , който се оказа български.
За съжаление цените му са с около 25 % по-високи от цените на някой продукти който съм купувал от магазинната мрежа на София , или от разпродажби във форума.
Но все пак си заслужава да се огледа, а някой модели в 1/43 ме "разбиха" не само с цените но и с качеството (дори на снимките)V
Иначе има и нашите мащаби , но най-добре вие си го огледайте...

http://www.modelcarbg.com/index.php?clearoff=1

 ;D ;D ;D

G_GROZ:
Цените на Шуко са между 200 и 300% по-високи от тези на вносителите в Студентски град. Купувал съм Шуко Мерцедес 300СЛ 1:87 с каравана от централен магазин в Солун /според мен възможно най-скъпия вариант в света/. Цената беше 5 евра. В тоя сайт единична кола-11.90 :diablo:

IKAR:
За Шуко сте напълно прави. Но в мащаб 1:43, поне по отношение на качеството и детайлността мисля, че моделите на Minichamps леко бият. Просто при Minichamps някак си изработката е по-фина и детайлът е по-подчертан. Като ходих миналата година в Унгария половин час гледах един автобус Бюсинг на Шуко и Мерцедес 0 317 на Minichamps. Цените бяха горе-долу еднакви - 69 евро Мерцедес-а и 70 евро Шуко-то. Зяпах, зяпах половин час и накрая си избрах Minichamps. Разбира се това е лично мое мнение, Иначе и на двете фирми моделите се правят в Китай, но то сега с всичко е така. Обърнете внимание също на SunStar.

pach:
Що намесвате моето име не е ясно? Пуснал съм линк , но не съм собственик на този сайт , така че изобщо не ме мешайте тук , със глупостите си...
Аз въобще по-горе не съм коментирал фирмите , най-малкото щото в различните мащаби е голяма шарения. Споменах само , че има готини модели , но че цените са завишени спрямо това което съм си купувал от магазините...и пак няма да уточня фирмите които аз купувам по 2,50 лв при цени в сайта  от 9,75 лв!!!

(после пак ще се окаже ,че е станал скандал... :blink:)

Morpheus:
Ето линк към един магазин доказал в обслужването на клиенти, има много богат избор в мащаб HO:

http://modelissimo.de/

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия