Други организации и клубове > Приятели | Friends

ETE-Сан Диего

(1/5) > >>

BoRoco:
 Всяка година в началото на декември в Сан Диего се провежда изложение на моделистите. Това беше повода да направя снимки и да ви представя местния клуб в който бях член от 1995 до 2007. Поради заетост последните две години нямам възможност да участвам в сбирките на клуба, но все още подържам контакти с членовете.
 Местния клуб е част от http://www.ete.org/  организация на ентусиастите на европейски влакове. Целта на клуба естествено е моделиране на европейски влакове, повечето от членовете имат макети, други имат модули, а има и една малка част които са само наблюдатели. Сбирките се провеждат всяка последна събота от месеца, обикновенно в един от членовете на клуба или се наема помещение където се сглобяват модулите. Повечете от участниците както се досещате са европейци. Има отделно обособена група която се занимава с модулите  Special Interest Group (SIG), те се събират по често, тъй като винаги има проблем който трябва да се отстрани преди поредното изложение.
Ето и снимките от днес
Разположението представлява един голям правоъгълник

поглед от другата страна


едното ухо

следва ъглов модул

шест прави модула

друг ъглов модул, воденицата се върти има малко моторче в къщата

следват три прави модула

ъгловия модул със замъка

следват пет прави


другото ухо

всички влакове започват своя път от този модул


малко снимки свързани с конструкцията и свързването




всяко ухо има малко прозорче

моят любим модул

лифта и пързалката се движат


всичко по този модул и другото ухо с изключение на дървената конструкция са направени от госпожа Гоу, кой каза, че жените не можели да моделират

от ляво е председателя на клуба Ед, а отдясно Дон Гоу

ето ме и мен с единствения член от годините преди 2000, по това време бяхме седем, осем човека, сега са около двайсет


Тези дни ще пусна още снимки от изложението

mill:
Как ще ги стигнем американцитееее :blink:....Красота

Ivo Nedkov:
Голямо благодаря за снимките!!!  :hi: Добра сбирка са си направили хората...  :good:

Gervasii:
ще тичаме срещу тях  :yahoo: :yahoo: :yahoo:

mgirginov:
Браво :good:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия