Автор Тема: Re: Представете се :) За и против снимките :) Отцепена тема.  (Прочетена 18356 пъти)

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Цитат на: eurostar link=topic=206.msg1517#msg1517 date=1201808218
Maйка ми смята, че злонамерени комшии могат да видят снимката ми и да понечат да разбиват апартамента да крадат влакове и всичко покрай тях. За това ще махна снимката след някой друг ден. Който видял - видял. Мисля, че е права, въпреки, че си пада малко параноичка.

ми притесненията може и да са основателни. може админа ако реши и може личната зона по някакви критерии да я направи достъпна с парола изпраща по имейла. просто коментар

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
То по тази логика може да ти види мейла... или дори IP адреса... охо този има компютър, дай да го оберем... малко според мен е пресилено. Още повече да ти разбият апартамента заради влакчетата... много ще знаят какво е и колко струва... Но никой не ви задължава в крайна сметка. Всеки предоставя толкова инфо за себе си, колкото сметне за добре.

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Уф , пак сбърках темата - тук било за снимките ,  :представянето ми е преместено в съответната тема!
Изинете ме! :-[
« Последна редакция: 01 Февруари 2008, 17:05:33 от pach »

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Цитат на: gervasii link=topic=206.msg1527#msg1527 date=1201853751
ми притесненията може и да са основателни. може админа ако реши и може личната зона по някакви критерии да я направи достъпна с парола изпраща по имейла. просто коментар
Мога да ви гарантирам, че никави лични данни няма никога и по никакъв начин да се оповестяват публично, освен ако не е налице наказателно производство срещу някой член на форума и инфото не е поискано по съответния официален ред от съответния орган. Всякакви други коментари, предположения, искания и т.н. неща касаещи членовете на форума ангажират само създателите им, но не и сайта. Така че може да сте спокойни за това.

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
мил, получи ли снимката

Maktub

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Цитат на: muncho link=topic=206.msg1469#msg1469 date=1201725009
С усмивка на уста обещавам на жена ми -пусни ма бре,повече няма да купувам влакчета и къщурки  ;D
Обаче....тя не ме пусна и аз в знак на протест си купих  едно дворче с едно малко   гьолче  ;) ;D ;D
http://store.picbg.net/pubpic/E2/85/84ee15b1a922e285.JPG

ХА... напряво я вържи за релсите и подкарай влака  ;D
« Последна редакция: 20 Февруари 2008, 16:16:08 от Maktub »