Автор Тема: Новости по сайта  (Прочетена 21213 пъти)

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re: Новости по сайта
« Отговор #15 -: 24 Юни 2008, 18:52:18 »
Само с банковите сметки трябва да се внимава.  ;)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Новости по сайта
« Отговор #16 -: 28 Ноември 2008, 14:11:49 »
Честито !!! Новата иконка за "фаворитите" е много хубава !
 ;D ;D ;D

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Новости по сайта
« Отговор #17 -: 28 Ноември 2008, 14:28:39 »
Амммм ... нова? :)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Новости по сайта
« Отговор #18 -: 28 Ноември 2008, 15:35:20 »
...ми мен днес ми се появи !???? До сега си беше синьото "е" на листа - стандартната на експлоръра...бах му , кво стааа...

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re: Новости по сайта
« Отговор #19 -: 28 Ноември 2008, 15:44:19 »
Това с колелото на парния лок е от как свят светува... или поне от как форум форумува  :D
Иначе нещо ти се е бъгнал Интернет ЕксплоУДъра  :D

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re: Новости по сайта
« Отговор #20 -: 28 Ноември 2008, 15:56:28 »
Абе нали върши работа - голем прас...Аз обаче си държа на него (по-старата версия 6,0) че нот новият мнооого квичат колегите (пък и софтуеристите ни и те го псуват напоследък покрай тоя вирус "Антивирус`2009" дет и пари си иска...).
 ;D ;D ;D

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4781
  • Рейтинг: 632
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re: Новости по сайта
« Отговор #21 -: 09 Март 2009, 18:25:15 »
Какви са тези  нулички под имената ни?

      Информирай модератор    Активен
EMPEROR
Модератори
(0) За тази нули питам
Hero Member
*
Публикации: 1042

HO | IV,V | DB,DR,DB-AG | София
« Последна редакция: 09 Март 2009, 18:28:59 от toniemi »

zazo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2049
  • Рейтинг: 263
Re:Новости по сайта
« Отговор #22 -: 09 Март 2009, 18:28:04 »
Тестваме разни неща, ама до момента не много успешно. Ако стане ще си кажем.  :lol:

zazo

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2049
  • Рейтинг: 263
Re:Новости по сайта
« Отговор #23 -: 09 Март 2009, 18:58:30 »
До ден два ще тръгне системката за оцянване на търговските взаимоотношения във форума. Дотогава тия нули, ще си останат нули и никой няма да може да дава оценки на другите. Като стане съвсем готово, ще обявим официалното пускане.

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4781
  • Рейтинг: 632
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re:Новости по сайта
« Отговор #24 -: 09 Март 2009, 21:45:51 »
Цитат на: zazo link=topic=215.msg20733#msg20733 date=1236617910
До ден два ще тръгне системката за оцянване на търговските взаимоотношения във форума. Дотогава тия нули, ще си останат нули и никой няма да може да дава оценки на другите. Като стане съвсем готово, ще обявим официалното пускане.
Тези ,които не търгуват, ще си останат с нула ли?Така ако видя някой ,който за пръв път продава нещо,мога да си помисля че не е много коректен.
Според мен трябва да се сложи информация в профила на човек(като се кликне на името му)колко продажби и колко покупки има и съответно колко от тях са коректни и колко не-коректни и по това да се съди какво е състоянието му.Нещо като в ибея.

OBB_Rh_2016

  • Trade Count: (0)
  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 109
  • Рейтинг: 36
Re:Новости по сайта
« Отговор #25 -: 09 Март 2009, 23:45:52 »
Ами например аз....като не сам купувал и продавал (защото сега започвам ииии  :blush2:) ,ще си остана с 0 ли ?!? :swoon:  ;D

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Новости по сайта
« Отговор #26 -: 10 Март 2009, 05:58:05 »
А аз си мисля, че ако е явно оценяването - почти всички ще са отличници.От друга страна пък, ако някой злонамерен се намъкне във форума, може да ни орисува, та да станем едни убавци...трудничко е, затова си има модератори и според мен работата им не е толкова лесна, някои си мислят, че задачата им е само кастрят тоя-оня и да се правят на велики, но не е съвсем така.Точно в такива ситуации се вижда ползата от тях, когато трябва да се вземе вярното решение и да се избегне злонамереното посегателство на външни хора, които не милеят за нашия форум.  :good: Ще се справите, момчета и съм сигурен, че начинанието ви ще е полезно за всички нас.  :yes:

lubomir

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Новости по сайта
« Отговор #27 -: 10 Март 2009, 08:10:45 »
Срещу всяка оценка трябва да има и текст с обяснение за какво е! По това може да се разбере оценката дали е коректна или не.

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Новости по сайта
« Отговор #28 -: 10 Март 2009, 08:44:50 »
Вижте сега, попринцип не е наша работа да следим Вашите покупко/продажби. Това на кого се доверявате и колко сериозно подхождате към дадена "далавера" си е ваша отговорност. Ние имаме за цел само да ви улесним по някакъв начин, което се и опитваме да направим. В крайна сметка всяка покупко продажба има 2 лица - купувач и продавач. И в тази сметка модератор няма.

По конкретните въпроси:
Ако не си купувал/продавал Trade Count: си седи 0... Това не виждам по какъв начин ви ощетява? Просто веднага се разбира, че не сте се занимавали с покупко продажби и нищо повече???
За тези които са, като влезнете в профила на човека се вижда бройката положителни, неутрални и негативни гласове.
Знаем, че искате и описания и т.н., но за съжаление не сме eBay и това не е основното занимание на сайта и в частност форума.

Така че пак повтарям - сделките се сключват между 2ма човека и те носят отговорност за стореното. Ние не можем да съдим кой крив кой прав. Според чии критерии трябва да се отсъди дали оценката е коректна или не? Аз лично не съм съдник, а както ви е ясно, колкото хора, толкоз мнения за коретна или некоректна оценка. Ние просто се опитваме да ви улесним проблемите, а не да ги решаваме вместо вас.

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Новости по сайта
« Отговор #29 -: 10 Март 2009, 09:37:59 »
Сега "разцъкваме" възможностите на новата система за оценяване.
Може да при поставяне на оценка да се даде (по желание) линк към конкретна покупко-продажба както и да се напише кратко или разширено описание, което после може да се види от всеки, който преглежда профила на въпросният човек.
Ще може и да се репортват оценки, които не съвпадат с мнението и на двамата потърпевши (в случай на инцидент).
За сега толкоз, системата все още се тества, така че молим за търпение.