Автор Тема: Представяне на Tramway  (Прочетена 11909 пъти)

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6710
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re:Представяне на Tramway
« Отговор #30 -: 31 Март 2009, 19:44:19 »


(Rollin stones > out of home > out of the planet)

Alex

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Tramway
« Отговор #31 -: 04 Април 2009, 01:37:12 »
Благодаря, момчета Аз искам, но както каза трамвай Google превод може да направи понякога много странно преводи, които могат лесно създава недоразумения специално с технически детайли, които се опитвам да се избегне, защото от това.
Така че всеки, който чете моите "постове" моля те "няма да ги твърде сериозни.  :drinks:



Thanks guys I will, but just as tramway said google translation can make sometimes very strange translations which can easy creates misunderstandings specially with technical parts, which I try to avoid because of that.
So everyone who reads my "posts" please don`t take them too serious.  :drinks:

Tramway

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Tramway
« Отговор #32 -: 04 Април 2009, 17:46:03 »
Цитат на: Alex link=topic=1414.msg22641#msg22641 date=1238798232
Благодаря, момчета Аз искам, но както каза трамвай Google превод може да направи понякога много странно преводи, които могат лесно създава недоразумения специално с технически детайли, които се опитвам да се избегне, защото от това.
Така че всеки, който чете моите "постове" моля те "няма да ги твърде сериозни.  :drinks:



Thanks guys I will, but just as tramway said google translation can make sometimes very strange translations which can easy creates misunderstandings specially with technical parts, which I try to avoid because of that.
So everyone who reads my "posts" please don`t take them too serious.  :drinks:
Alex, don't worry for translation - this is what Google can do. Any complaints to be directed to Google Inc.
Just write in English and below the text add the Google product.
Some of users understand English (even I try so) and in case of difficulties in translation will help.

Алекс, не са притеснявай за превода - толкоз може Гугъл. Всякакви оплаквания да са отправят към Google Inc.
Просто си пиши на английски и под текста добавяй Гугълския продукт.
Някои потребители разбират английски (даже и аз са опитвам) и в случай на затруднения в превода ще помагаме.

zhivko88

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Tramway
« Отговор #33 -: 15 Декември 2009, 10:38:38 »
Леле човек паднах под масата след като прочетох историята ти и видях снимките ти.  :blink:  :hi: Ти отговори на всичките ми детски мечти като машинист, който си обича влаковете особено пък парните локомотиви  :give_heart:. Много бих искал да ме информираш кога има атракционен влак колкото се може по скоро и ако може ти да си машиниста най - добре  :give_rose: , защото много искам да се запозная с човек като теб !  :buba: :fan: :umnik: Също тъка в момента и чета книгата на инж. Д. Деянов за железопътната мрежа в България 1866г - 1975г. и на този човек се възхищавам супер много!
« Последна редакция: 17 Януари 2010, 13:23:58 от zhivko88 »

luci

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Tramway
« Отговор #34 -: 02 Февруари 2010, 09:43:26 »
Tramway, man! Ти не си човек бе! :) къде съм тръгнал и аз барабар Петко с мъжете!  :yahoo:

Аз може-би ако някой ме е питал на времето, като по- мъничък сигурно съм щял да поискам да съм нещо като теб сега :) Макар слабост да са ми Дизеловите машини, незнам що... останало ми е от зяпането по гарите.

Като малък живеех почти в центъра на София и имах привилегията въпреки това да съм между Гаража Христо Михаилов и една много странна Гара Сердика "минаваща" под "мостът на Руски паметник". Като така се раздвоявах между Мждународните рейсове Шкода и Мерцедес, Лукс-такситата - Сивите Волги и Дизеловите машини. Колко съм се возил до околовръсното, най-незаконно с другите деца ехеее... Но парни машини нямаше :( защото много са пушели, като за в градът май :(

ех.. :)


pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Представяне на Tramway
« Отговор #35 -: 02 Февруари 2010, 09:52:47 »
Цитат на: luci link=topic=1414.msg34918#msg34918 date=1265096606
Tramway, man! Ти не си човек бе! :) къде съм тръгнал и аз барабар Петко с мъжете!  :yahoo:

Аз може-би ако някой ме е питал на времето, като по- мъничък сигурно съм щял да поискам да съм нещо като теб сега :) Макар слабост да са ми Дизеловите машини, незнам що... останало ми е от зяпането по гарите.

Като малък живеех почти в центъра на София и имах привилегията въпреки това да съм между Гаража Христо Михаилов и една много странна Гара Сердика "минаваща" под "мостът на Руски паметник". Като така се раздвоявах между Мждународните рейсове Шкода и Мерцедес, Лукс-такситата - Сивите Волги и Дизеловите машини. Колко съм се возил до околовръсното, най-незаконно с другите деца ехеее... Но парни машини нямаше :( защото много са пушели, като за в градът май :(

ех.. :)



Браво бре!!!
То в нашта махала си бил - сега ще излезне че сме набори или съученици!!!
С още един от нашта махала се намерихме тук в този форум, щото той сега е чак в Сан Диего -САЩ, ама махалата си е махала (даже има спец.тема за гара Сердика и ще се радвам да се включиш в нея).
 ;D ;D ;D