Автор Тема: Представяне на Dimitar Baev  (Прочетена 8562 пъти)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12267
  • Рейтинг: 1313
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Представяне на Д.Баев
« Отговор #15 -: 08 Февруари 2010, 09:44:47 »
Добре дошъл!
В ТТ се оказахаме само двама членове на клуба , от всички новодошли във форума - така че очаквайте скоро "прилива" да залее този клуб.
ТТ-четата ще стане малка, но най-здрава!
Иначе в Русе май вече станахте трима (или четирима  :scratch_ones_head:) железопътни моделсти.
Успех и приятни занимания в хобито.

Best Ripper

  • Trade Count: (17)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3377
  • Рейтинг: 551
  • Освободил се от форуми...
Re:Представяне на Д.Баев
« Отговор #16 -: 08 Февруари 2010, 11:26:03 »
 :drinks:

luci

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Д.Баев
« Отговор #17 -: 08 Февруари 2010, 18:59:41 »
Цитат на: pach link=topic=2186.msg35429#msg35429 date=1265615087
Добре дошъл!
В ТТ се оказахаме само двама членове на клуба , от всички новодошли във форума - така че очаквайте скоро "прилива" да залее този клуб.
ТТ-четата ще стане малка, но най-здрава!
Иначе в Русе май вече станахте трима (или четирима  :scratch_ones_head:) железопътни моделсти.
Успех и приятни занимания в хобито.

paach :) абе моийте дружки, които е въпрос на време дори по форуми да се запалят всичките са ТТ, просто така сме почнали, пък и аз ги облъчвам.. няма иначе как да си менкаме машинки и джунджуриийки .. :) просто още не е прозрачно колко сме в действителност. не че имам против останалите формати.. нооо ТТ и като малък и сега си ми е най- по мярка..

Таа сега още по се радваам :) Ха добар ден!

Dimitar Baev

  • Trade Count: (10)
  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
  • Рейтинг: 1
  • ТТ - BR110, IV ep., Русе
Re:Представяне на Д.Баев
« Отговор #18 -: 08 Февруари 2010, 22:43:07 »
Ехе, малка чета, ама дай боже стегната и стройна с хубави момци и машини. Аз не съм много по форумите, ама като гледам как коментирате яко тук, ще трябва бързо да навлизам. Навремето бях си почнал едно макетче (апартаментен тип), но се наложи да преустановя и прибрах само инвентара. Като гледам за НО има много фремо модули, но за ТТ нищо не видях. Нито тук, нито у странство.
Бай дъ уей, има страхотен магазин за секънд хенд части, машини,вагони и не само това, но е у Берлин и нямат веб магазин. Иначе е евтино, два пъти вече бях там и си взех, верно дребни неща, но дай боже пак ще се оди там.