Автор Тема: Представяне на Luci  (Прочетена 12992 пъти)

luci

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Luci
« Отговор #30 -: 04 Февруари 2010, 23:36:24 »
Цитат на: nilfe link=topic=2164.msg35192#msg35192 date=1265316342
Добре дошъл и от мен. Кутията точно на време те е ударила, но не бързай толкова. Всичко с времето ще ти се изясни. И аз като тебе разчисвах един килер преди година и половина и ме озари детският спомен мил. От тогава без сън останах. Пожелавам ти да си много щастлив с бъдещите ти придобивки в хобито. :drinks:

Уффф, слава богу :) не съм само аз прецакан ;) хихихи мерси ти

piko1

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Luci
« Отговор #31 -: 05 Февруари 2010, 06:02:23 »
Добре дошъл luci и аз като теб първоначално поглъщах където каквото има във форума
и сега го правя де само че го правя докато другите спят те. спокойствието си е друго нещо
та от сега ти казвам абонирам се за полстовете ти къртиш мивки Man
за правописа няма да се притесняваш единственият човек на който се дразнят това съм аз
те аз уж съм най неграмотен тука не мога да повярвам деволпър в форума това е като
глътка чист въздух надявам се и за напред да четеш и пишеш тук  :drinks:

luci

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Luci
« Отговор #32 -: 05 Февруари 2010, 09:39:32 »
Цитат на: piko1 link=topic=2164.msg35203#msg35203 date=1265342543
Добре дошъл luci и аз като теб първоначално поглъщах където каквото има във форума
и сега го правя де само че го правя докато другите спят те. спокойствието си е друго нещо
та от сега ти казвам абонирам се за полстовете ти къртиш мивки Man
за правописа няма да се притесняваш единственият човек на който се дразнят това съм аз
те аз уж съм най неграмотен тука не мога да повярвам деволпър в форума това е като
глътка чист въздух надявам се и за напред да четеш и пишеш тук  :drinks:

:)  :dance1: мирсииии :) Е аз незнам кога другите спят вече, само се надявам аз да почна да спя пак... беше си хубаво.. ех... В момента страдам и от Къщни критики и диалози:
-  "АБЕ ЕЙ ИЗРОД, какво е това в хладилника".
-  Е как кво, плексиглас разтворен в мравчена киселина.
-  "Ама що е в буркан, заема цяла етажерка"
-  Щото иначе е отровно и мирише зверски.
-  "Абе ти луд ли си, що не го сложиш това някъде друга де в - шкава с обувки?"
-  Ми няма място, там набутах кашончета с релси и поотделно да не се кривят, и онази зелената кутия не я накланяй също че вътре съм подредил лакове, спрейове и боички, които може да не са затворени добре.. от перхидрола и киселините..
-  "Почваш да ме дразниш вече, освен това забранявам да поиш в кухнята и да ецваш в банята, и закарай колата в събота на технически за застраховката"..
-  ЕЕххх, точно в събота съм много зает сутринта...
-  "Що? къде ще ходиме"..
-  Ми аз имам среща с един пич.... за едни фигурки и улични лампи..... Ухммм не ме гледай така.. правя го за лапето, да му свети над влакчетата  :prankster: ;)

.... а и незнайно що ми се карат и нощем - предавали се "трептенята" от клавиатурата на Лап-а, като бил в леглото и създавали дисконфорт на спящите !? представяш ли си

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12269
  • Рейтинг: 1313
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Представяне на Luci
« Отговор #33 -: 05 Февруари 2010, 09:56:38 »
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Напълно те разбирам - около мен (в офиса) има  няколко такива като теб , които сами за себе си признават  "че в главите си не сме сами!!!"
 :pleasantry:
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

piko1

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Luci
« Отговор #34 -: 05 Февруари 2010, 10:11:05 »
искрено ти съчувствам :lol: :lol: при мен е обратното едва ли не ми ги бутат в ръцете  :lol: :lol:
но те и разбирам мойте колеги като им казах с какво се занимавам и ме гледаха като извънземно  :lol:
добре че колежките гледат други работи че нямаше да се вредя  :lol:
« Последна редакция: 05 Февруари 2010, 10:13:52 от piko1 »

luci

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Luci
« Отговор #35 -: 05 Февруари 2010, 11:15:07 »
:) абе аз ще си отмъстя :) вчера един колега се качи на тавана и е ровил сума време и сега мисля да посетим Конрад за суровина....
от тук насетне крачката е много малка да попадне в капана ми.. Поради интерес от страна на още един колега .. А битката е и неравна щото са ми подчинени а и са прецакани от живота с интерес към джаджите по рождение..

Има лека вероятност да се окажем оффис пълен с влакчета и посещаваши ни чичо-психиатри от време на време..

BTW: pach.. man !! абе къде може да се видят тези снимки от Сердика !?!?! брях как съм ги изпуснал вече ги няма в форума..

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
Re:Представяне на Luci
« Отговор #36 -: 05 Февруари 2010, 11:33:30 »
Цитат на: luci link=topic=2164.msg35229#msg35229 date=1265361307
...Има лека вероятност да се окажем оффис пълен с влакчета и посещаваши ни чичо-психиатри от време на време...
Луци, щом е пълен с влакчета, взимам стетоскопа и идвам на посещение :yes: :girl_hospital:

piko1

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Luci
« Отговор #37 -: 05 Февруари 2010, 11:41:28 »
еха дай боже всеки му такъв офис  и такива подчинени  :lol:

luci

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Luci
« Отговор #38 -: 05 Февруари 2010, 12:08:22 »
Цитат на: Жоро link=topic=2164.msg35233#msg35233 date=1265362410
Цитат на: luci link=topic=2164.msg35229#msg35229 date=1265361307
...Има лека вероятност да се окажем оффис пълен с влакчета и посещаваши ни чичо-психиатри от време на време...
Луци, щом е пълен с влакчета, взимам стетоскопа и идвам на посещение :yes: :girl_hospital:

олеле, аз го казах много образно и попринцип :)  (както казваше едно дете на един приятел: Това Стетоскоп нали не е нещо за дупето?! с много уплашен вид казано) :)

Цитат
еха дай боже всеки му такъв офис  и такива подчинени  Ще падна от смях!
ААаааабеее не съм много убеден :) .. още харашото е в зародиш... но за нивото на кретенията тук при нас си гарантирам :)
Тази година махнаме масата за тенис и я заменихме с джаги, както в VMware и доста други фирми с олигофрени на работа...
Но да ти кажа, много пострадали и прищипани пръсти после.. а и се черпят при загуба с Бира и банички.. и по сериозни обяди - ще станем етажа с най-голями кореми !
Надявам се ако се гониме из стаите подир някоя релсичка, да се намали нуждата от Спорт... :)
« Последна редакция: 05 Февруари 2010, 12:13:43 от luci »

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12269
  • Рейтинг: 1313
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Re:Представяне на Luci
« Отговор #39 -: 05 Февруари 2010, 12:13:27 »
Цитат на: luci link=topic=2164.msg35229#msg35229 date=1265361307
...BTW: pach.. man !! абе къде може да се видят тези снимки от Сердика !?!?! брях как съм ги изпуснал вече ги няма в форума..
Наложи се тия дни да разчиствам галерията си поради липса на място - бях се "уплътнил" на отпусканите 10 GB и нямаше място за нови снимки. Не съм в галерията на форума, а на собствено пространство и се наложиха малки реконструкции. Обаче покрай сухото изгоря и мокрото - от 1200 снимки в този форум качени , останаха около стотина .Проблема е че и аз не знам къде са ми архивите и стана страшно...
Мисля по въпроса , ама нещо не измислям нищо... :scratch_ones_head:

luci

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Представяне на Luci
« Отговор #40 -: 05 Февруари 2010, 12:19:37 »
Цитат на: pach link=topic=2164.msg35242#msg35242 date=1265364807
Цитат на: luci link=topic=2164.msg35229#msg35229 date=1265361307
...BTW: pach.. man !! абе къде може да се видят тези снимки от Сердика !?!?! брях как съм ги изпуснал вече ги няма в форума..
Наложи се тия дни да разчиствам галерията си поради липса на място - бях се "уплътнил" на отпусканите 10 GB и нямаше място за нови снимки. Не съм в галерията на форума, а на собствено пространство и се наложиха малки реконструкции. Обаче покрай сухото изгоря и мокрото - от 1200 снимки в този форум качени , останаха около стотина .Проблема е че и аз не знам къде са ми архивите и стана страшно...
Мисля по въпроса , ама нещо не измислям нищо... :scratch_ones_head:

ти не правиш много трафик - демек не гледат страшно много хора, мога да ти дам някъде сървърмясто с ftp, не е супер удобно чак ама можеш да си линкваш от там имиджите по разни форуми и тн ?

Недей да губиш таквиз неща бе ей :) Я виж какви са ценни...
Между другото самия форум ако е закъсал с място или връзка (ако ме четат някой Админи) свирнете да го преточим някъде на широчко..