Клуб "Железопътен моделизъм - България" | Club railway modelling - Bulgaria > Сбирки / Клубни мероприятия / Дейности

Идеи

(1/6) > >>

760mm:
Здравейте,

Имам в нас календар на БДЖ за миналата година - 12 страници голям формат, 6 снимки. 4 от тях съм ги снимал аз и ми изпратиха копие от календара. Би ли било интересно да го донеса // може да се изрежат снимките и използват за украса в клуба?

760mm:
Открих как да редуцирам количеството си теми - като пиша в една и съша :) Имам машина-генератор на луупове. Има 50 луупа, измежду които град, дъждовна нощ, поляна с пасящи животни, привечерна гора и други. Би ли било интересно да го донеса на клубна сбирка и да го оставим край макета за допълнителен реализъм?

760mm:
Има ли WiFi в клуба? Ако да, имам програма на телефона, с която мога да излъчвам в реално време срещата така, че да е достъпна на интернет адрес така, че хобисти, които не са могли да дойдат могат да гледат от вкъщи. Дали има интерес към това?

760mm:
Също, ако има ВиФи в клуба, имам програма, с която мога да предавам в реално време от камерата на телефона ми към лаптопа; на който да се следи образа - би било забавно да натоварим телефона на влакова композиция и да се "повозим"; следейки движението на лаптопа. Пробвал съм в нас и е доста реалистично, като се гледа от мястото на пътниците/товара.

Vlado:
Пич, най-добре успокой топката, защото като гледам реакцията на всички, не само че няма да намериш реализация на идеите си, но и ще се самоизолираш. Преди да изливаш такъв поток от въпроси, предложения, безсмислици, недомислици и изобщо всичко до тук, беше най-добре първо да попрочетеш това-онова, да навлезеш в атмосферата на форума и чак тогава да показваш активността, която така ни натрапи. Ние нямаме нужда от това! И престани да се оправдаваш, че си нов, защото това не е вярно - регистриран си във вече далечната 2007 година и доста от хората тук помнят първото "цунами" предизвикано от теб с налудничавата ти идея да направиш макет на теснолинейката Септември-Добринище. Не искам да те заплашвам или нещо подобно, но преосмисли поведението си, защото в противен случай ние ще те накараме да го направиш. Ако продължаваш в тоя дух първо от останалите форумисти, като престанат да ти обръщат внимание, а после и от администрацията на форума, която, както сигурно се досещаш, има средства да "превъзпитава".
Помисли над думите ми и вземи мерки, защото търпението на всички май, май започна да се изчерпва!
Владо-админ

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия