Автор Тема: Проблем с регистрацията в eBay!  (Прочетена 37316 пъти)

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
  • Рейтинг: 157
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Проблем с регистрацията в eBay!
« -: 11 Февруари 2010, 16:47:33 »
От няколко месеца се мъча да се регистрирам в "eBay", но неуспявам. Създадох си "E-mail" по този повод различен от сегашния. Постоянно ми дава грешки и че има проблем, не знайно някаде си из пространството. Някой може ли да ми помогне с регистрацията? Предварително Благодаря! :( :unsure:

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Проблем с регистрацията в eBay!
« Отговор #1 -: 11 Февруари 2010, 16:56:14 »
С кой браузър си?...защото на мене операта не ме пуска да се логна изобщо.Най-железният браузър май ще се окаже Гугъл хром.Бърз като стрела и безотказен с логването където и да е.Освен това другите браузъри бавничко ми зареждат Ибей и ми секат в неподходящи моменти - когато бидвам.Доста търгове съм изпуснал така, но вече ползвам само хром.
Аз съм с Gmail и го приема, преди това мъчих с Дир и ме отряза като кисела краставичка.  ;D

mgirginov

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (34)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1930
  • Рейтинг: 192
  • N Länderbahnen I еп. София
Re:Проблем с регистрацията в eBay!
« Отговор #2 -: 11 Февруари 2010, 16:57:53 »
Стефо, следващия път като дойдеш в София ще го направим, ако до тогава не си я свършил тази работа. :yes:

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
  • Рейтинг: 157
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Re:Проблем с регистрацията в eBay!
« Отговор #3 -: 11 Февруари 2010, 17:05:15 »
Благодаря Ви Христо и Марио за бързата реакция! Отностно мейла ми е в Gmail, но явно Mozilla Firefox и Internet Еxplorer, нещо не ги бива! Ще опитам с други браузъри.

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
  • Рейтинг: 157
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Re:Проблем с регистрацията в eBay!
« Отговор #4 -: 11 Февруари 2010, 17:32:56 »
Продължава eBay едно да зи знае, едно да си бае:

Eingabefehler
Einer der übergebenen Parameter ist für diese Funktion ungültig. Vermutlich hat entweder Ihr Browser Probleme mit dem Formular, oder Ihnen ist beim Aufruf der Funktion ein Fehler unterlaufen. Bitte gehen Sie zurück und versuchen Sie es erneut. Falls Sie ein altes Lesezeichen verwenden, müssen Sie es unter Umständen erneuern, da kürzlich Änderungen zur Verbesserung des Schutzes Ihrer Daten vorgenommen wurden. Dieses Problem ist uns bekannt, und wir bemühen uns, es so schnell wie möglich zu lösen.   

;D

Струва ми се, че май скоро ще си взема "довиждане" с Windows XP SP3 и ще се върна или към на Linux, или към новата Windows 7 :yes:
« Последна редакция: 11 Февруари 2010, 17:40:24 от TheJackal »

fyut

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Проблем с регистрацията в eBay!
« Отговор #5 -: 11 Февруари 2010, 19:24:51 »
 :yes: Имейл само в Gmail. Иначе аз съм с IE и по принцип нямам проблем да се регистрирам в ebay. Колкото до скоростта, според мен тя зависи от провайдера и компа, а не дотолкова от браузъра.

nilfe

  • Trade Count: (75)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 955
  • Рейтинг: 15
  • H0 Епоха 1, 2, K.P.E.V. DRG - ВАРНА
Re:Проблем с регистрацията в eBay!
« Отговор #6 -: 11 Февруари 2010, 21:15:45 »
Не е от мейла и браузъра. Аз ползвам GMAIL и Mozilla  и всичко е перфектно. Потърси причината другаде. Gmail е перфектната поща за мен, а Firefox многофункционалният браузер. Провери адреса и страната които задаваш дали коректно са въведени. Или просто напиши каква грешка ти изписва, може тогава да помогнем.

TheJackal

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (35)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
  • Рейтинг: 157
  • ТТ 1:120 III und IV Epoch DB & DR
Re:Проблем с регистрацията в eBay!
« Отговор #7 -: 11 Февруари 2010, 21:45:02 »
След достта труд и пот на челото, дойде и дългоочаквания момент. Регистрирах се!!! Иеееееееееееееее! :yahoo: Цялата процедура стана през браузъра "Опера" - eBay-USA.
Още веднъж благодаря на всички, който помогнахте да разгадая ребуса наречен "еBay"! :drinks: Сега остана да си чакам кода. А само да спомена, че същата процедура е и с българския аукцион "Aukro". Чудя се да ли пък това няма да е "българския eBay".   

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Проблем с регистрацията в eBay!
« Отговор #8 -: 11 Февруари 2010, 22:50:41 »
Аз, между другото, най голям к _ р ядох с вкарването на кода.Коректни са, даже две писма получих, но не го признаваше кода и това е...Накрая с триста зора стана.И с картата се позапънах, ама стана. Успех с регистрацията и си напиши ника, че да не се "скачаме" един - други.  :good:

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Re:Проблем с регистрацията в eBay!
« Отговор #9 -: 11 Февруари 2010, 22:52:52 »
Той дори и да си го напише, вече не им виждаш никовете на другите, които наддават...

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Проблем с регистрацията в eBay!
« Отговор #10 -: 11 Февруари 2010, 22:56:30 »
Абе излизат някакви странни такива, не знам дали всеки път се крият по един и същ начин.Мисля, че ако се разберем с теб, примерно да бидвам определен артикул, та да видиш с каква абревиатура ще ме видиш и същият опит след седмица, примерно - бихме могли и да разгадаем ребуса.  :good:

nilfe

  • Trade Count: (75)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 955
  • Рейтинг: 15
  • H0 Епоха 1, 2, K.P.E.V. DRG - ВАРНА
Re:Проблем с регистрацията в eBay!
« Отговор #11 -: 11 Февруари 2010, 23:04:34 »
Едва ли ще го разбереш, произволни обозначения са всеки път генерирани от компютър.

Der Hetzer

  • Trade Count: (59)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1526
  • Рейтинг: 148
Re:Проблем с регистрацията в eBay!
« Отговор #12 -: 11 Февруари 2010, 23:06:20 »
Тц, не става, пише си произволни букви и цифри в двата края със звездички в средата, и дори да се засечеме по едно и също време в два различни търга, на двете места ще са написани по различен начин. Единствено по "Фийдбека" ще ги познаете и то аз не се мешам там (а и едва ли има за какво, понеже интересите ми са доста различни от тези на болшинството тук, така че аз не съм им никаква конкуренция), а от друга страна неведнъж просто наблюдавайки съм разпознавал известни личности тук именно по този способ, понеже горе долу знам кой какво търси...

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Проблем с регистрацията в eBay!
« Отговор #13 -: 12 Февруари 2010, 07:41:05 »
Кофти, значи да разчитаме на различните си интереси единствено.То и моят е различен - не играя за БДЖ и за стари немски, а като гледам, болшинството във форума се заглеждат по едното или другото.  ;)

Adrian

  • Trade Count: (238)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6709
  • Рейтинг: 1086
  • Купи и ще ти олекне! DR/DB/BDZ 4-5 ep. H0 София
    • Ер Малък
Re:Проблем с регистрацията в eBay!
« Отговор #14 -: 12 Февруари 2010, 07:43:19 »
Ице , няма за какво да се надскачате с Чакала - той е в ТТ