Ревюта и поддръжка на модели | Reviews and maintenance of models > Представете модел на български подвижен състав | Review a BG model

Вагоните на Булмаркет

(1/4) > >>

Dimitar Baev:
Поздравления Любо,

Невероятно добър и изчерпателен коментар. За съжаление при малка поръчка, не можеш да се "глезиш" с поръчка на детайли и допълнителни екстри.
По отношение на тракционните способности - информацията ти не е съвсем точна. Както ви е известно локомотива е направен комбиниран - за товарно и пътническо движение. У нас проблемът е само на 4-та линия от Плачковци нагоре, но заради тъпото ограничение на скоростта на инфрата при изхода от гарата. Ако набере още долу, няма проблем, но го мори ниската скорост и ужасните криви. Но този маршрут го забравяме, тъй като там е само проблеми и не искаме да съсипваме машините. Иначе има вътре едно копче (пломбирано) което като го включиш увеличаваш тягата с 30% и се измъкваш от всяка ситуация, но не е препоръчително каране (по предписание) повече от 5 мин по този начин, после се иска малък ремонт. Но лока е перфектен за БГ.

По оношение на ливреята всичко е направено съгласно новите изисквания и е надписан както трябва, тъй като може да излиза и в чужбина.
само двете табелки не сме ги направили, но ако знаете кой ецва аксесоари за самолети или др. модели, можем да ги поръчаме.
Днес се видях с Адри и той ми каза за идеята да се правят вагони на Б-кт.
Дайде мнение и да видим какво да организираме.
Виждали ли сте това?



Това са ни Е вагоните, за момента сме произвели 10, останалите чакат по-добри времена.

zazo:
Мен ако питаш, това са вагоните  :good:.

Adrian:


Направо си го представям влака... но как да стане

schatsi:

--- Цитат ---Направо си го представям влака... но как да стане

--- Край на цитат ---

...Тони не беше ли отлял такива вагони... :blush2:

Vlado:
Мисля, че такива вагони не произвежда нито една фирма.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия