Главен форум | Main forum > Моята колекция | My collection

Колекцията на gregary

<< < (2/32) > >>

XRISTO:
Чудесна колекция!Нямаш си и представа какво значи лоша снимка (за справка - виж моите в раздел "продава"), направените от теб са страхотни по мое мнение.Това ако е лошо - то значи си голям перфекционист.Да можех и аз така да снимам... :blush2:
Пожелавам ти всичко това да го съчетаеш в един чудесен макет!  :hi:

EMPEROR:
Mного яки неща... подушвам, че сме от една порода  :good:

pach:
Много добро...начало!!! :pleasantry:
 :hi: :clapping: :good: :ok:

mgirginov:
Браво Гриша:clapping:,
Но ти май си падаш повече по товарните композиции?

gregary:

--- Цитат на: mgirginov link=topic=2293.msg37148#msg37148 date=1267426232 ---Браво Гриша:clapping:,
Но ти май си падаш повече по товарните композиции?


--- Край на цитат ---

 :)Имам и пътнчески и други лоци,но ми паднаха батерийте - ще ги сложа и тях
--- Цитат на: bategojko link=topic=2293.msg37133#msg37133 date=1267386544 ---gregary, чудесна колекция се заформя  :good:, а имаш и хубави сгради...
На някои от снимките, се виждат и бъдещите ти последователи, предполагам.  :)

--- Край на цитат ---
Това е сина ми-оня ден на 25.02.направи 4год. и много ми помага(той си има негови композицийки ;D
--- Цитат на: eurostar link=topic=2293.msg37140#msg37140 date=1267397173 ---Изящна колекция, подбрана с много вкус. Браво! Според мен заслужава също толкова добър макет. Този ICE от колко вагона е съставен заедно с локомотивите? Предполагам, че това ще е най-дългият влак и е хубаво да се знае колко е дълъг при проектиране на гарите.

--- Край на цитат ---
Здрасти Жорж,ICE е дълъг,но ще имам и по-дълги пътници и товарни и ще го мислим :drinks:
--- Цитат на: EMPEROR link=topic=2293.msg37146#msg37146 date=1267424496 ---Mного яки неща... подушвам, че сме от една порода  :good:

--- Край на цитат ---
Определено правилно подушваш :drinks:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия