Главен форум | Main forum > Железопътен моделизъм | Railway modelling

Новости от А.С.М.Е.

<< < (2/31) > >>

pavel75:
Еаосите ги дават, че ще ги има все пак. Вярно, че на Булмаркет, но пак си е Бг.
За нашенско дават и локомотив на Шенкер, но без никакви странични надписи. Има ли такъв при нас?

liro4605:
..."
--- Цитат на: pavel75 link=topic=2344.msg89031#msg89031 date=1368019471 ---За нашенско дават и локомотив на Шенкер, но без никакви странични надписи. Има ли такъв при нас?

--- Край на цитат ---
86-013 и 86-017 ако не се лъжа.

Нещо което не ми харесва ,е когато големи фирми не държат на детайлите.До колкото съм гледал локомотива на 1вата снимка трябва да е с един челен фар горе а не с два.Както казваше приятелят"..детайлите са всичко,иначе си е детска игра..."

pavel75:
Много съм отнесен. Според каталога ще има и Еаоси на БДЖ. Даже под снимката пише -  Picture courtesy Ivo Klimentov

Filip Andonov:
.... а и хладилник май ще пуснат. Информацията е от същата страничка с новостите.

Timerlane:

--- Цитат на: pavel75 link=topic=2344.msg89036#msg89036 date=1368025078 ---Много съм отнесен. Според каталога ще има и Еаоси на БДЖ. Даже под снимката пише -  Picture courtesy Ivo Klimentov

--- Край на цитат ---

Лелеееее, страшен си!  :drinks:
Аз съвсем бях пропуснал Еаосите. Подминах ги като "товарен влак, гара" - мислех, че имат само тези на Булмаркет.

Айде, почва събирането на зелено, за да се вземе кафяво  :lol:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия