Магазини / Поръчки / Оказион | Shops / Orders / Bargains > Зона на търговеца | Retailer's zone
Групова поръчка на БДЖ локомотиви серия 46
Gervasii:
--- Цитат на: Amintiri link=topic=2371.msg39584#msg39584 date=1271322707 ---Здравейте,
пиша ви от името на Аминтири феровиариа, която е производител на българския локомотив.
Той ще бъде готов към средата на юни.
Прототипа, който виждате (синия) е направен от Аминтири и беше показан на панира за играчки в Нюрнберг - Германия. Естествено не е направен фабрично, както ще бъде модела който ще се продава.
Като информация фирма NMJ беше показала на панаира в Германия само снимки на българския локомотив и все още няма изготвен готов прототип.
А господина, с който си пишете от Румъния е наш клиент.
Аминтири е създадена от АКМЕ - Италия, която в момента заема водещо място сред производителите на жп модели в Италия. Тя е и оторизиран производител на влаковете на Treni Italia и Cisalpino.
За информация от извора може да погледнете http://www.amintiriferoviare.com/ и http://www.acmetreni.it/index.php?lang=en
Аминтири има и вече изработен български локомотив по поръчка на частната българска фирма Булмаркет, от който също има в наличност.
Ние търсим от миналата година дистрибутор в България на продуктите на АКМЕ и Аминтири, но за съжаление нито един от магазините, с които сме се свързали не е проявил особен интерес.
Ще се раздваме и ако получим снимки и каквато и да е техническа информация с цел да подобрим качеството на моделите ни.
С поздрав
Аминтири
--- Край на цитат ---
А вие оторизиран производител ли сте на БДЖ локомотив?
Gervasii:
--- Цитат на: Amintiri link=topic=2371.msg39590#msg39590 date=1271327651 --- Благодаря за посрещането ще се радвам, ако сме ви от полза! ;D
Между другото, ако искате да поръчате локомотива, може да го направите и директно чрез нас. Търговският ни директор предложи преференциална цена - 160,00 еуро за бройка и без ограничение за минимална поръчка. :good:
Единствено е необходимо да се съберете, всички които желаете да купите локомотива заедно и да изпратите обща поръчка и общо плащане накрая. :)
--- Край на цитат ---
Цената с включен ДДС (VAT) и транспорт?
zazo:
Понеже цялата история за мен е много интересна още от обявяването на модела, затова следих доста интензивно какво се случва по румънските форуми. Другото, което засили интереса ми беше появяването на локомотива на Булмаркет, който също беше обявен в румъния от доста време, но изненадващо за мен се появи във форума преди да стане наличен по онлайн магазините.
От нещата прочетени по румънските сайтове излизаше, че има два идентични конкурентни проекта за една и съща серия локомотиви, които включват и нашия 46:
на норвежката компания NMJ SA, с които работят trenulete.ro и на Amintiri.Feroviare, които са дистрибутор от мрежата на A.C.M.E.
Въпреки румънските усилия да ни убедят в противното, на всеки който се поинтересува малко повече ще му стане ясно, че няма начин NMJ и АCME да се конкурират, при положение че имат и други съвместни проекти.
Всъщност става въпрос само и единствено за дистрибуция, но не и за производство. Производството както може да се очаква е в Китай и в същата групичка са още Lemke, Hobbytrain L.S. Models и др. Така че колегите от Румъния, може малко да се кротнат. Аз лично получих оферти от 4-5 различни места с различни цени.
Напъна в случая е да се установи възможно най-пряк контакт. Целта е както да сe пропуснат няколко нива посредници, така и да се прокара път за реализацията и на други бъдещи български проекти.
След като говорих с Иво разбрах, че Д.Баев, който веднъж вече е минал по тоя път с лока на Булмаркет, ще съдейства в максимална степен.
CaLLlo:
Браво, Зазо, само така!!!
toniemi:
--- Цитат на: zazo link=topic=2371.msg39601#msg39601 date=1271339242 ---
След като говорих с Иво разбрах, че Д.Баев, който веднъж вече е минал по тоя път с лока на Булмаркет, ще съдейства в максимална степен.
--- Край на цитат ---
Дано да съдейства за стендов модел и в двете разцветки :give_rose: :hi: :thank_you:
За 46 и 46 200 :yes:
Бих си купил и двата :yes:
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия