Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Похвалете се с вашия макет | Show us Your layout

Макетът на Владо Колев

(1/86) > >>

Vlado:
Отварям дискусия за моя макет - един проточил се във времето проект на изцяло българска жп тема.

Dispatcher:
Е хайде дай линк и една кратка ретроспекция на това колко време ти е отнел, през какви препятствия си минал, какви промени или довършителни работи предстоят и т.н. ;)

Vlado:
Основното място, където помествам снимки от направата на макета е на адрес: www.bgphoto.net/vlado_k . Там под формата на отделни папки представям отделните етапи от макетирането му.
Като цяло започнах работа по макета 2003 г., първоначално със съвсем друга идея, но постепенно проектът беше разширен и се достигна след известни колебания до този му вид. Вече четири години го работя като основната ми цел е пресъздаване на бг действителността някъде към 90-те години на миналия век. Първоначално мислех и подвижният състав да е само бг, но поради пречки от обективен характер това не се осъществи. Все пак се надявам, когато проектът бъде на 100% завършен да съм постигнал възможния максимум реалистичност.
Трудности при работата, разбира се, съм срещал, а и сега срещам, но като цяло, а и тъй като обмислям всяко действие много внимателно, това не се е отразява на работата ми. А и когато имам нужда от помощ не се притеснявам да питам, докато не разреша проблема. Заради желанието ми съвсем накратко тук да представя макета, не смятам да задълбавам в детайли работата по него. Но в отделните теми от раздела на части ще споделя всичко свързано с творческия процес по създаването му с всичките му подробности и особености.

Adrian:
ехаа, има много радост за окото тук ;)
бравос!

polval:
Това е вече съвършенство!

http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=5341182

поздрави
Тино

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия