Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Основни похвати в макетирането | Basic steps in creating a layout

Макети на сгради от СИМОНА

(1/16) > >>

spas_tf:
Тук ще видите заготовки за макет на къща, правени от мен и изготвени от СИМОНА чрез компютърна фреза. За някой това е известно как става може би, за други не, но аз като архитект реших все пак да покажа как изглежда. Бъдещите клубни сгради , ще бъдат по тази технология. От сега да кажа това тук са само стените. Прозорците ще бъдат ецвани.


Тук са стените


А тук подовите плочи , стълби и т.н

spas_tf:
Стените 1 мм
Подовите плочи 2 мм
Но това зигзаобразното не са стълбите , а подпорните греди на еркерите както при копривщенските къщи!

spas_tf:
За наситеност има едно ограничение , което е : Режещата глава прави отвор с минимални размери 2 x 3 mm. Но това е при тази фирма. По принцип може и по-фини отвори.

spas_tf:
Ако ще правим макет на зидарията съм ОК , но ако правим това което съм показал, определено няма такова значение. А иначе аз от строителни "виждания" не разбирам има си стандарти за "ограждащи конструкции" и там има достатъчно примери за много дебели и много тънки стени , с и без мазилка , система за сухо строителство и още доста. Не разбирам понякога хората какво искат наистина!!! Ако ви харесва питайте , ще кажа , но ако има проблеми дайте по-добро решение, аз не съм вездесъщ и ще се радвам да науча нещо за макетите което не ми е известно!!!  :hi:

spas_tf:
А и нещо друго цената определено е важна! По-дебелото е по-скъпо!  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия