Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Основни похвати в макетирането | Basic steps in creating a layout

Макети на сгради от СИМОНА

<< < (3/16) > >>

Vlado:
Да споделя, че всички правени от мен сгради са с дебелина на стената от 1мм картон, пък досега никой не е посочил това за недостатък. В крайна сметка това е хоби и са необходими и компромиси, без това да засяга кой знае колко търсенето на реализъм. Последното за мен пък е основата, от която започвам да работя - няма ли стремеж към реализъм, за какво да се прави - това е моята позиция. Но, разбира се, тя си е единствено и изцяло моя. Всеки сам трябва да си прецени и възприеме как ще създава моделите си (макетите) и как ще ги кара - с повече, с по-малко или изобщо без реализъм. Въпрос на личен избор, бих казал! Не трябва да се абсолютизира и подкрепя нито едната крайност, нито другата. Така е между впрочем и навсякъде в живота.
И тъй като най-вероятно сградите за обръщателното ухо ще ги правя аз, обещавам, че ще гоня реализъм на мах, така както винаги досега.  ;)

pach:

--- Цитат на: Vlado link=topic=2551.msg43548#msg43548 date=1278059158 ---Да споделя, че всички правени от мен сгради са с дебелина на стената от 1мм картон, пък досега никой не е посочил това за недостатък. В крайна сметка това е хоби и са необходими и компромиси, без това да засяга кой знае колко търсенето на реализъм. Последното за мен е основата, от която започвам - няма ли стремеж към реализъм, за какво да се прави - това е моята позиция. Но, разбира се, тя си е единствено и изцяло моя. Всеки сам трябва да си прецени и възприеме как ще създава моделите си (макетите) и как ще ги кара - с повече, с по-малко или изобщо без реализъм. Въпрос на личен избор, бих казал! Не трябва да се абсолютизира и подкрепя нито едната крайност, нито другата. Така е между впрочем и навсякъде в живота.
И тъй като най-вероятно сградите за обръщателното ухо ще ги правя аз, обещавам, че ще гоня реализъм на мах, така както винаги досега.  ;)

--- Край на цитат ---

Ама не е само твоя... :on_the_quiet: :on_the_quiet: :on_the_quiet:  ;) :pleasantry:И още поне двайсетина се държим за нея!!!
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
И аз обещавам (както до сега) да си правя сградите било то за мен, приятели или клуб, да са на МАХ.приличащи на сгради!!!
 :pioneer: :pioneer: :pioneer: :pioneer: :pioneer:
:party: :party: :party: :hi: :lol: :lol: :lol:

spas_tf:
WOW WOW WOW! Абе я да си охладим парните котли!  :lol:
Няма обидени !  :pleasantry:
Сега за Пламен специално  :spiteful: :
Не няма да бъде само в HO !!А за сетовете с дограма мисля , че е най-добре да не са на ишлеме , а да се правят за конкретен обект , пък той файла си се пази и може и 10000 джама да направим  :)
Специално обаче тази къща ще бъде в 1:87 , но макета е за един офис не е за мен или клуба!  :hi:

pach:
Ясно, нали за това е "пробен" проект! :hi:
(пробен за нас де...) :yes:
Радвам се че няма да е само в НО.
Дограмата може и да има малка унификация (но не панелки).
Но си прав, файловете щом се направят - пей сърце!!! :dance1: :dance1: :dance1:
То така май ще е и най-лесно за различни мащаби.
При това цената (ако остане в такива рамки) си е много премлива за нашего брата "аристократите"!!! :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks: :pleasantry: :hi:
Ако ти трябват някакви снимки, скици и размери  - свиркай, и аз и чеТТата имаме това онова, и ще се радваме да си помагаме!!! :hi:
Стискам палци - симоната се е "утЕпала" за сгради в български стил!!!
 :dance1: :dance1: :dance1:
пп.Не че отричам картона и стиропора - самият аз ползвам почти всички материали. :angel:

spas_tf:
Важен е резултата да е добър , а материали бол! А иначе за сгради първо ме чакат 2 гари и тогава мога да продължа. :hi:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия