Автор Тема: Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)  (Прочетена 76740 пъти)

Dispatcher

  • Administrator
  • Trade Count: (0)
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 79
  • Рейтинг: 23
Моля всеки доволен или недоволен с модериране, визия на форума и или сайта да изкаже мнението си тук.

erik

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Здравейте

Сайтът според мен е много добър но във раздела Макетиране на някои от темите е хубаво да има снимки от книгата Железопътен моделизъм. Защото в текста има дадена фиг. пример 106 а снимката я няма.

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 618
  • Красотата е в детайла!
Всички статии, които имат схеми в тях и се поставят на сайта, задължително ще се слагат именно със схемите си. Това че сега няма такива е само забавяне в обработката на материалите, а не, че по принцип ще бъде така. Приемете нашите извинения за неудобствата!
« Последна редакция: 20 Ноември 2007, 10:25:27 от Vlado »

erik

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Ок това е много хубаво

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #4 -: 07 Октомври 2008, 07:31:47 »
форума е много добър, не влизам в много други форуми. едно е сигурно без ентусиазма на хората които се занимават с него НЯМАШЕ ДА БЪДЕ ФАКТ от мен голямо благодаря. сигурно е че след 10 години ще е по-добър.
« Последна редакция: 07 Октомври 2008, 09:00:12 от Gervasii »

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #5 -: 07 Октомври 2008, 07:48:12 »
Мдам,добър си ни е форума,и аз откакто съм му член почти никъде другаде не влизам,с изключение на хардур.бг , ама и там ходя доста по-рядко отпреди-напълни се с неграмотни пубери.Успехи и все така пълен напред! :)

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5522
  • Рейтинг: 618
  • Красотата е в детайла!
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #6 -: 07 Октомври 2008, 09:05:06 »
Много си ни е добро форумчето! Аз лично му се радвам всеки ден. От доста време насам това е най-посещаваното от мен място в Интернет. А допълнително и фактът, че участвам в администрирането пък ме прави горд, че и аз имам някакъв принос във функционирането на това уникално място.
« Последна редакция: 07 Октомври 2008, 10:18:36 от Vlado »

EMPEROR

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #7 -: 07 Октомври 2008, 09:22:55 »
Цитат на: XRISTO link=topic=27.msg10818#msg10818 date=1223354892
Мдам,добър си ни е форума,и аз откакто съм му член почти никъде другаде не влизам,с изключение на хардур.бг , ама и там ходя доста по-рядко отпреди-напълни се с неграмотни пубери.Успехи и все така пълен напред! :)

Мдам и аз само чета там от около година-две...

Иначе благодаря ви за добрите думи... но колкото и да банално да звучи, този форум нямаше да бъде такъв, ако ви нямаше всички Вас.
Прав е Gervasii... с ентусиазъм напред :)

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #8 -: 08 Октомври 2008, 00:02:41 »
Ми аз какво да ви кажа -откакто го има този форум забравих скайпа,филми не гледам, жената не...опссс ;D,като се заблея из форума и ядове и стрес  -забравям ги.Както едно време излизате от киносалона след първа прожекция на "Челюсти" или "Индиана Джоунс..." ,и се чудете накъде да тръгнете,замаяни още от ефектите на филма.Е така ми действа този форум. ;)Да сме здрави само-другото ще си го купим и ще си го направим,нали така ;) :)

tonivo33

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #9 -: 13 Септември 2009, 21:40:44 »
Форумът наистина е страхотен и особено хората които членуват в него.До скоро посещавах и един друг форум-Моделистика,там хората каквото и да напишат или попитат получават само едно злобно и заядливо отношение от по старите моделисти.Тук нито един път не видях такова нещо!Благодаря на модераторите и всички други,че създавате толкова уютно място като този форум!!!

toniemi

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4773
  • Рейтинг: 624
  • Направи си сам и ще ти олекне! HO,Z Само БДЖ
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #10 -: 13 Септември 2009, 21:46:17 »
Цитат на: tonivo33 link=topic=27.msg28309#msg28309 date=1252867244
Форумът наистина е страхотен и особено хората които членуват в него.До скоро посещавах и един друг форум-Моделистика,там хората каквото и да напишат или попитат получават само едно злобно и заядливо отношение от по старите моделисти.Тук нито един път не видях такова нещо!Благодаря на модераторите и всички други,че създавате толкова уютно място като този форум!!!
:good: :good: :good: :good:

hristo_t

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 534
  • Рейтинг: 1
  • H0 - IV DR/DB Бургас
Здравеите.Този форум наистина е едно прекрасно място за почивка и образоване.А за хората които членуват тук --моите уважения!Аз от 6 години членувам и във форума на БМВ (заради личният ми автомобил) и виждам голяма разлика в отношението и , в посрещането на новите съфорумци тук и в другият форум. От 2 месеца съм в този форум и използвам всяка една минута да чета новите мнения.Обаче ми се струва че в последните 1-2 седмици нещо все по малко се появяват нови мнения и снимки и се налага да препрочитам старите. В отдел продава също има застой.Там е разбираемо заради тази прословута криза с която все повече злоупотребяват работодатели и банки.Но хобито е прекрасно,разтоварващо и завладаващо. От близо месец в офиса имам нов колега и от дума на дума се установи че и той много харесва хобито ни.Има стартов сет закупен от Русия ( електровоз с няколко вагона).Доста е впечатлен от форума и сигурен съм че скоро ще се регистрира тук.Много беше изненадан че в България има такова сдружение и се радва също като мен че случайността му помогна да го открие!!!!

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12257
  • Рейтинг: 1308
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Цитат на: hristo_t link=topic=27.msg41291#msg41291 date=1274015972
Здравеите.Този форум наистина е едно прекрасно място за почивка и образоване.А за хората които членуват тук --моите уважения!Аз от 6 години членувам и във форума на БМВ (заради личният ми автомобил) и виждам голяма разлика в отношението и , в посрещането на новите съфорумци тук и в другият форум. От 2 месеца съм в този форум и използвам всяка една минута да чета новите мнения.Обаче ми се струва че в последните 1-2 седмици нещо все по малко се появяват нови мнения и снимки и се налага да препрочитам старите. В отдел продава също има застой....

Атмосферата щеше да се запази така добра, ако не се бяха амбицирали разни нездрави елементи, които цапат навсякъде и така отказаха най-големите специалисти тук въобще да пишат. Това бе една от поставените им цели ...и почти успяха да я постигнат. Само едно не съобразиха - че ще отблъснат хората единствено от себе си но не и от форума и конкуренцията!
Времето винаги показва кои са стойностните неща - само малко търпение от истинските и запалени хобисти...

Цитат на: hristo_t link=topic=27.msg41291#msg41291 date=1274015972
... От близо месец в офиса имам нов колега и от дума на дума се установи че и той много харесва хобито ни.Има стартов сет закупен от Русия ( електровоз с няколко вагона).Доста е впечатлен от форума и сигурен съм че скоро ще се регистрира тук.Много беше изненадан че в България има такова сдружение и се радва също като мен че случайността му помогна да го открие!!!!

Радвам се, че още хора се интересуват от това хоби. Нещо повече - станахме "толкова много", че има на лице две сдружения - едно в частна полза и едно в обществена такава.
И това ако не е въпрос на избор... :search:

Само дето на разбрах - какво общо има това с "Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)" но важното е, че вече резултата от някой действия се забелязва доро и от по-малко запознатите с този форум.
Поздравления за което! :hi:

hristo_t

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 534
  • Рейтинг: 1
  • H0 - IV DR/DB Бургас
Но най-голямото предимство на форума е че се държи на правилното писане!.Не във всеки форум е така.За мен лично е истинско мъчение да чета мнения писани на латиница.Вярно че в бързината винаги може да се допусне правописна грешка но това е разбираемо. Покрай отказа на Бербатов от националният отбор, във разни форуми се появиха доста грамотни изказвания от които останах направо изумен.Такава неграмотност просто е недопустима.

nilfe

  • Trade Count: (75)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 955
  • Рейтинг: 15
  • H0 Епоха 1, 2, K.P.E.V. DRG - ВАРНА
Re:Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)
« Отговор #14 -: 05 Септември 2010, 09:21:59 »
Цитат на: Vlado link=topic=27.msg265#msg265 date=1195546919
Всички статии, които имат схеми в тях и се поставят на сайта, задължително ще се слагат именно със схемите си. Това че сега няма такива е само забавяне в обработката на материалите, а не, че по принцип ще бъде така. Приемете нашите извинения за неудобствата!


Схемите към статиите е хубаво да са качени на сайта (паметта на сървъра), защото като са качени на разни сайтове за снимки рано или късно тези сайтове променят правилата си, трият снимките или просто затварят. Тогава статиите остават без схеми. Моето предложение е още да се забрани ъплоудването на снимки в паметта на сървара в разделите "Купива" и "Продава", защото там най-много се задръства с ненужен материал. Ъплоудването през RailwayPassion.com да става само за важни неща.