ВАЖНО !!! | IMPORTANT !!! > Правила, препоръки и указания за правилна експлоатация на форума | Rules, suggestions and leads for correct exploatation of the forum

Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)

<< < (2/27) > >>

XRISTO:
Мдам,добър си ни е форума,и аз откакто съм му член почти никъде другаде не влизам,с изключение на хардур.бг , ама и там ходя доста по-рядко отпреди-напълни се с неграмотни пубери.Успехи и все така пълен напред! :)

Vlado:
Много си ни е добро форумчето! Аз лично му се радвам всеки ден. От доста време насам това е най-посещаваното от мен място в Интернет. А допълнително и фактът, че участвам в администрирането пък ме прави горд, че и аз имам някакъв принос във функционирането на това уникално място.

EMPEROR:

--- Цитат на: XRISTO link=topic=27.msg10818#msg10818 date=1223354892 ---Мдам,добър си ни е форума,и аз откакто съм му член почти никъде другаде не влизам,с изключение на хардур.бг , ама и там ходя доста по-рядко отпреди-напълни се с неграмотни пубери.Успехи и все така пълен напред! :)

--- Край на цитат ---

Мдам и аз само чета там от около година-две...

Иначе благодаря ви за добрите думи... но колкото и да банално да звучи, този форум нямаше да бъде такъв, ако ви нямаше всички Вас.
Прав е Gervasii... с ентусиазъм напред :)

mill:
Ми аз какво да ви кажа -откакто го има този форум забравих скайпа,филми не гледам, жената не...опссс ;D,като се заблея из форума и ядове и стрес  -забравям ги.Както едно време излизате от киносалона след първа прожекция на "Челюсти" или "Индиана Джоунс..." ,и се чудете накъде да тръгнете,замаяни още от ефектите на филма.Е така ми действа този форум. ;)Да сме здрави само-другото ще си го купим и ще си го направим,нали така ;) :)

tonivo33:
Форумът наистина е страхотен и особено хората които членуват в него.До скоро посещавах и един друг форум-Моделистика,там хората каквото и да напишат или попитат получават само едно злобно и заядливо отношение от по старите моделисти.Тук нито един път не видях такова нещо!Благодаря на модераторите и всички други,че създавате толкова уютно място като този форум!!!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия