Автор Тема: Критики, препоръки и домашна гроздова под масата ;)  (Прочетена 77288 пъти)

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Това да не е Държавна Сигурност, та "бивши ченгета няма"!?!?!?
Но не това е предмет на тази тема тук...
 :hi: :hi:

emilchaushev

  • Trade Count: (0)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1464
  • Рейтинг: 542
  • N scale 1:160- реален моделизъм
И аз имах предвид представяне на България, а не на някакви изкривени представи и тълкувания за съперничества... явно грешно съм го написал. Ама щом съперничеството се поставя напред, то само в България има делене, пъпкуване и всякакви форми на цепене, които не знам защо Пламен вижда и къде точно ги видя в поста ми....

Щом миналото ще е водещо- ваша воля.
« Последна редакция: 09 Ноември 2012, 09:51:57 от emilchaushev »

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Шук нещо става ....като дявола евагелието....
Ка ще "заповядате" да го разбираме това????


Цитат на: emilchaushev link=topic=2236.msg83509#msg83509 date=1352407314
...Здравейте ТТ маняци, творци и ентусиасти...

Искам да ви предизвикам...
...
 fktt имаме хвърлена ръкавица да участваме на изложението догодина в Будапеща (ей го де е).
След последното ми посещение на моя приятел той им е подшушнал какви ги творим в нашата мила татковина..
...


И точно това ме предизвика да напиша, че това за нас е минало, а бъдещето съм го описал в кратце.
Но както винаги, все някой ще се нагърби тук да ми "тълкува" думите изкривено.
Аз спирам - този филм съм го гледал вече не един път.
Кой както иска да ме разбира - сигурен съм, че чеТТниците разбраха!!!
 :hi:

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Цитат на: pach link=topic=2236.msg83527#msg83527 date=1352446792
Това да не е Държавна Сигурност, та "бивши ченгета няма"!?!?!?
Но не това е предмет на тази тема тук...
 :hi: :hi:

Пламене, да, това не е предмет на темата тук и затова ще те помоля за щяло и нещяло да не коментираш "бившия ми клуб", защото, целенасочено или не, това винаги провокира отрицателни реакции и оставя впечатление за тенденциозност. Разбрахме вече какво е отношението ти към КЖМБ, но нека ти напомня, че вече си член на друга организация и е добре да насочиш усилията си към нейното развитие, а не все да изтъкваш какво друг не бил бил направил.

п.п. А относно горното ти мнение искам да отбележа, че думите "искам да ви предизвикам" и "имаме хвърлена ръкавица" не означат винаги нападение или опит за предизвикване на съперничество, скандал, или нещо подобно, а в конкретния случай словесна форма целяща предизвикване на внимание в добрия смисъл, но най-вече опит за стимулиране към действие.
« Последна редакция: 09 Ноември 2012, 09:56:34 от Vlado »

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Владо нали няма да ме поучаваш как се прави клуб и коя е моята организация????Щом като тук се правят такива преднамерени коментари, хвърлят се ръкавици и разни реплики, би трябвало да имам право и аз да го правя все пак!!! Или пак ще хванеш "еднаквия" аршин?
 :hi: :hi: :hi:
« Последна редакция: 09 Ноември 2012, 09:56:15 от pach »

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
О-о-о-о, я стига, пуснеш някоя провокацийка, а после "ни лук ял, ни лук мирисал". За глупаци ли ни смяташ?!?!

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Цитат на: pach link=topic=2236.msg83532#msg83532 date=1352447616
Владо нали няма да ме поучаваш как се прави клуб и коя е моята организация????Щом като тук се правят такива преднамерени коментари, хвърлят се ръкавици и разни реплики, би трябвало да имап право и аз да го правя все пак!!! Или пак ще хванеш "еднаквия" аршин?
 :hi: :hi: :hi:
Ти пък кога си правил клуб. Освен да носиш студена вода на тоя и оня какво друго си направил. и като финал моля админите да разчистят темата с Пацовата и друга помия

pach

  • Trade Count: (42)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12271
  • Рейтинг: 1314
  • ТТ & Н0; DR & BDZ;ep.I-III(~VI)&selfmade
    • За моделизма
Ооооооо, Доряне три клуба съм направил - като втория го учредих заедно с теб и още доста хора (за жалост постъпили като мен)
Много ти е къса паметта ...удобно е нали? Добре е....

Помия тук се лее не от мен.
N-аджия хвърля ръкавица в ТТ !!!!!!!!!!!???????????????
ЧеТТник не приема ръкавицата!
Н0- скачат като ужилени и ...хващат да мерят с техния аршин!!!!
Сега не бих се учудил и отново всичко да се изтрие, за да може
някой ден пак да ме питат "кой клуб" съм направил!??!???!!

Някои отиват с ботуши там от където аз съм се върнал бос преди години....

По спокойно колеги - всички сме запомнени с делата си, не с репликите в този форум!!!

Gervasii

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (1)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1733
  • Рейтинг: 40
  • НО DRG IIb епоха София
Сложи вратовръзка и костюм и направи 4 клуб :drinks:

Vlado

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (2)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 5530
  • Рейтинг: 622
  • Красотата е в детайла!
Как не те е срам, ще кажа аз! Как не те е срам! Освен помия, провокации, откровени лъжи и подмятания, безкрайна злоба и завист, какво друго си направил или вършиш, питам аз? Че освен да се ровиш постоянно в миналото и да злословиш, друго не четем или слушаме за теб.

И тъй като вече тотално ми писна от долното ти поведение, ЕДНОЛИЧНО и БЕЗАПЕЛАЦИОННО ТИ НАЛАГАМ ПОСТОЯНЕН БАН ЗА ТЕНДЕНЦИОЗНО, СИСТЕМНО НАРУШЕНИЕ НА ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА И ДОБРИЯ ТОН!!!

КРАЙ!!! ТОВА ПРЕЛЯ ЧАШАТА! КРАЙ! ДО ТУК!!!
« Последна редакция: 09 Ноември 2012, 10:13:36 от Vlado »

DarkLok

  • Гост
  • Trade Count: (0)
аха, иди после вярвай, че форумът не е само на КЖМ. :blind:

gts.best

  • Trade Count: (56)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 702
  • Рейтинг: 8
  • N(1:160)
 :hi:.....Интересен сериал се е заформил тук, ама доста кратък...........и няма хепи енд........или може би има.......въпрос на гледна точка. :drinks:

tazcho

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Не мога да разбера какво има да делите толкова че да се карате , нали този форум е да се помага  всеки на всеки който както меже , и да не забравяме че всичко това е предимно за забавление без значение от мащаб и епоха !

Boris 2-12-4

  • Trade Count: (7)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 532
  • Рейтинг: 164
  • Еп. І,ІІ,III; вагонни фабрики; кранове; военни
    • rocklokomotive.blogspot.com
ПривеД!

Моля администраторите , подобно на много други форуми, да поставят условието:
Който не се е представил, с поне две от трите си имена, възраст, местоживеене и професия да няма право да пише във форума.(Не става въпрос за точен адрес и месторабота.)
Много е лесно от позицията на АНОНИМНИК  да даваш мнения и препоръки и други подобни.
Това да важи и за тези , които в момента имат ДЕСЕТКИ постове и уж се водят за утвърдени форумци.
Някой ще полага доста труд , а от позицията на господин Неизвестния, друг ще размахва важно пръст или ще сумти одобрително...
Това, че отделни форумци се знаят помежду си , нищо не значи... :diablo: :diablo: :diablo:

KRAKOMOBILA

  • Trade Count: (13)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2727
  • Рейтинг: 236
  • 46-та серия долу от графика - Шкода рулз!
А нещо за личните данни ? Защита а-у ? Мога и пин кода и номера на дебитната карта да си постна. Всеки е свободен ако иска да се представя или не.