Макетиране и техники на макетирането | All about layouts > Имам нужда от помощ при макетирането | Need help with layouts

SCARM - софтуер за опростено планиране на моделно ЖП трасе

<< < (2/37) > >>

XRISTO:
Да, свободен софтуер е, което е добре.Почти направих библиотеката за Тилиг - "Стандарт", като единствено не знам как да се оправя със стрелките.Ако някой знае коя стрелка на "Елит" отговаря на съответната "Стандарт" да помогне.Нека поне с такива дреболии да отменим Mixy, нека той си усъвършенства останалите неща, които са си по - сложни за хора като мен.  :good:

Mixy:
Библиотеката Tillig HO Standard, за която XRISTO помоли, вече е попълнена на 90% и е качена в сайта.  :yes:
След като се свали, библиотеката трябва да се разархивира и .lib файлът трябва да се копира в LIB папката на програмата.

gongalov:
Access violation at address 004D5957 in module scarm.exe. Read of address 0000008. OK

Такава грешка ми изписа, не знам защо.

Микси кажи как мога да принтирам схемата, че нещо нито една графична програма не ми разпознава това, дето съм го копирал в клипборда.

Mixy:
Copy / Paste работи само в SCARM и засега няма начин трасето да се прехвърля през клипборда към друга програма. Единственият начин е с бутона PrintScreen и след това Paste в графичен редактор.
В момента работя по печат и експорт, но не знам кога ще са готови.
Относно грешката - сега не мога да определя защо се е получла, но ще направя тестове и ще опитам да я възпроизведа.

P.S. Мда, открих я - ще бъде коригирана в следващата версия.

XRISTO:
Благодаря ти,Mixy!
Вече и аз съм от ползващите софтуера. :hi: Изберете българското!!! :good:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия