Други организации и клубове > Приятели | Friends

The Elmhurst Model Railroad Club (Чикаго)

<< < (2/9) > >>

gregary:
    Браво  :clapping:- второто филмче направо е професионално направено.Продължавай да даваш инфо от там - интересно е !!!

760mm:
Gregari, много благодаря! Камерата ми е любителска (от тези, с които може да се возя и по "влаковете" - камера-ключодържател за пет долара от ибей); но иначе ще се старая да качвам само приятни неща за липсващите ми познати от България!

Продължавам с един чудесен сет от снимки, който показва много интересни неща и ще ви разходи из клуба. Да започваме!
http://www.flickr.com/photos/54572144@N07/sets/72157625042699925/

pach:
Чудесно е ...макар по американски да ми е малко празничко.
Обаче момчетата се държат яко в трета епоха - ми даааа, при тия двойни и тройни дизелаци!
 ;D ;D ;D

ПП.Ти няма ли да заспиваш вече!?!!!!
 ;) :pleasantry: :lol: :lol: :lol:

760mm:
А-а, пач, зодия близнаци понякога не заспива по цяла нощ, нали знаеш.

Да, Американско е и си прав - празничко е и малко стройно; това е като цяло Америка. Няма го Европейското щуреене; а и самият клуб са сериозни и се събират, за да карат, няма бири и такива работи, което от една страна е хубава дисциплина, от друга не до там.

Прав си, целият макет е в трета епоха решен, това е идеята. А външното кино с колите, ако някой го е забелязал, се командва от видеоплеър, който е под макета - има и рафт с около 50 филма на видеокасети, които могат да се "прожектират" в киното :)

pach:
Точно заради черно/белите филми на екрана в автокиното се замислих за епохата...
 ;D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия