Автор Тема: Да съберем средства за едно добро дело!  (Прочетена 13796 пъти)

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Да съберем средства за едно добро дело!
« Отговор #60 -: 11 Ноември 2010, 12:17:01 »
Реакцията му не е толкова важна; (за нас); важното е да се радва и да се чувства подкрепен в това, което прави, защото наистина е страхотно и качествено!

А за поста му - да, видях го тези дни, но също не знаех какво да кажа, не съм и сигурен, че точно това има предвид; а и може да е моментно решение от обида към тяхното правителство. Но така и така  :hi:  наистина!

Би било невероятно - и в този ред на мисли - дал Бог да НЕ се случи скоро!!!

mgirginov

  • КЖМ - България
  • Trade Count: (34)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1930
  • Рейтинг: 192
  • N Länderbahnen I еп. София
Re:Да съберем средства за едно добро дело!
« Отговор #61 -: 11 Ноември 2010, 12:23:22 »
..."Когато умра, а хората умират ежедневно без да  оставят след себе си нещо ,което са създали, аз ще разделя на части депо PanArin и макета си и ще ги даря на млади хора, които ме подкрепят в този сайт - това е клуб Prognosis в съседна България, където моята работа се оценява и ще бъде показвана на деца, желаещи да научат нещо добро"...

Позволих си да редактирам текста за да звучи на български.

Жоро

  • Trade Count: (67)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1651
  • Рейтинг: 143
  • HO DR IV епоха София
    • Хоби свят
Re:Да съберем средства за едно добро дело!
« Отговор #62 -: 11 Ноември 2010, 12:45:10 »
Благодаря за превода!
За съжаление, правилно съм го разбрал.Много песимистично изказване. То само ни напомня, че сме за много кратко в този свят и форма. И е най-добре да се радваме и на малките моменти и успехи. :buba:

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Да съберем средства за едно добро дело!
« Отговор #63 -: 11 Ноември 2010, 13:04:16 »
Което пък е оптимистичната страна... че ни има и ни дава оправдание, също така, да пазаруваме влакчета (докато ни има) :)

optron

  • Trade Count: (0)
  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 347
  • Рейтинг: 5
Re:Да съберем средства за едно добро дело!
« Отговор #64 -: 18 Ноември 2010, 20:00:53 »
Браво! Пича е много радостен от вашия жест - http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,1087.msg49453.html#msg49453
Поздравления! Малките неща правят хората щастливи!
 :hi:

mill

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Да съберем средства за едно добро дело!
« Отговор #65 -: 18 Ноември 2010, 21:43:11 »
Светлине,Теснолинеен пичага  ;D,следващата седмица 26-28.11.2010 ,ще пътувам с теснолинейката от Септември до Добринище/в петък натам,в неделя -обратно/.Специално за случая ще взема това чудовище


И ще ти нащракам де що има гари,спирки,керемидки по тази линия ....всичко де що може да се снима ще бъде снимано и показано овде :good: :yes: ,само да не ме опандизят :lol:

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Да съберем средства за едно добро дело!
« Отговор #66 -: 19 Ноември 2010, 06:41:54 »
Страхотно! Снимай! Може и някое и друго клипче! Аз на изуст я зная - и точно затова ще е страхотно да видя какви промени са настъпили за последните 6 месеца, от както ме няма!

Няма да те опандизи никой ;) Теснолинейката е друг свят...

Чакам! :)  :drinks: