Клуб "Железопътен моделизъм - България" | Club railway modelling - Bulgaria > Сбирки / Клубни мероприятия / Дейности

Среща на 30.10.2010 г.

(1/3) > >>

mgirginov:
Заради необходимостта да се подобри конструкцията на челата на модулите, в събота "Ден на отворените врати", за съжаление, няма да има. Поднасяме извиненията си на всички, планирали да покараме влакове заедно. Но, можете да дойдете за да се видим и поговорим.

gts.best:
 :good:Мъдро решение :good:

Не може само с каране, трябва и работа.........

760mm:
Ами, не е много мъдро, в Америка карат всеки петък и всяка неделя, без изключение дори, когато им се беше наводнило помещението много сериозно. Има 29/30 дни в месеца за работа (в Българския случай) и само един единствен ден, в който хората искат да покарат. Ако не може по някаква причина да се проведе, което е несериозно, е редно да се даде дата една седмица по-късно, например, но не и да се отменя. Не осъзнавате, но "денят на отворените врати" е най-добрата реклама, която ще донесе повече пари на клуба и повече нови членове.

760mm:
МОЛЯ да не бъда игнориран или да ми се сърдите, а да поговорим, ако сте отворени за това. Просто предлагам идеи. Аз лично щях да съм много тъжен, ако бях в България и се надявах цял месец на този ден. Все пак, не е толкова много , три часа хората да се порадват. Не искам да звуча злобно, напротив, обичам този клуб (именно!) и бих искал да върви напред, ако ме разбирате. Денят на отворените врати може да се рекламира на повечко места; безплатно, разбирасе и да се насърчи воденето и на гости. Може да сложите кутия за дарения. Освен това например тук дават на всеки нов посетител лист с чертеж на макета, както и идеи за какво да разгледа (напаример "маха ли човека до гарата", "можете ли да намерите камиона на шосето преди завоя" и т.н., което дава нещо за правене на децата и майките им. Всичко това може да резултира и в нови членове на самият клуб. Дори тук например има правило в денят на отворените врати да карат по-опитните членове и да не се разсейват посетителите от макета - идеята е да се поакже най-доброто и да се стимулират нови членове. Ако ме чуете и не се сърдите, може да има ценност в тези идеи. ДЕнят на отворените врати не бива да се възприема като "от нас да мине"; а напротив - той е най-голямата реклама на клуба и ден за събиране на помощ и нови любители! Дано се изразих правилно!

zazo:
Без да се обиждаш и ти, но почвайки със сравнение с "америка" и спирам да чета, няма място за сравнение. Отделно, че пропускаш:
"Но, можете да дойдете за да се видим и поговорим."

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия