Автор Тема: Как инсталираме детайлите, идващи с нов модел?!  (Прочетена 5395 пъти)

760mm

  • Гост
  • Trade Count: (0)
Re:Как инсталираме детайлите, идващи с нов модел?!
« Отговор #15 -: 15 Ноември 2010, 07:22:40 »
Мерси на каприкорн! Никакъв мастер не съм ;) Уча се, затова сме тук нали! Много изчерпателно инфо и много вярно, някой дупки са по-малки и като се включи кривия странен детайл примерно дръжка на зърновоз и няма как да я втикнеш почти без да я разкривиш и счупиш. Явно номера е в боргийките, логично - но като ти го каже някой от опит е друго  :hi:

Аз успях да ги наслагам на този етап; табелките на локомотива ги залепих с малко канаколит (с какво го нанасяш?); почти станаха добре и те. Но така се учи човек.

И последно; как се слагат цветя на мрежа за жив плет на къщичка (на Аухаген в случая)? Аз накапах канаколит и пръсках отгоре с дадените цветни дунапренчета - стана прилично - но каква е по принцип техниката?

XRISTO

  • Trade Count: (18)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2446
  • Рейтинг: 12
  • НО - III-IV епоха,DB и DR Ловеч
Re:Как инсталираме детайлите, идващи с нов модел?!
« Отговор #16 -: 15 Ноември 2010, 08:03:58 »
Цитат
И последно; как се слагат цветя на мрежа за жив плет на къщичка (на Аухаген в случая)? Аз накапах канаколит и пръсках отгоре с дадените цветни дунапренчета - стана прилично - но каква е по принцип техниката?

С-200
« Последна редакция: 15 Ноември 2010, 12:10:23 от XRISTO »

Сaprycorn

  • Trade Count: (52)
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1774
  • Рейтинг: 134
  • НО DRG II епоха София
Re:Как инсталираме детайлите, идващи с нов модел?!
« Отговор #17 -: 15 Ноември 2010, 10:16:45 »
 Каноколита се нанася с помощта на тънка тел, малка капчица на върха на телчето!