Общ форум | Chit-chat > Общи приказки, свързани с хобито | Chit-chat about the hobby

За теснолинейката Септември-Добринище

<< < (2/45) > >>

gregary:
    Благодаря ти за снимките. :hi:Върнаха ме 13-14 г.назад,когато и аз-млад тинейджър с жена ми(тогава гаджета),направих ме тая преход и сега ми е мечта с децата да го повторим.Много е живописно и за това смятам да направя нещо и с НОм като макет.
   Дано властимащите вземат пример от Швейцария с теснолинейките и запазят линията като атракцион.

bdz43r:
Това с последния редовен товарен влак от преди 4 години ме заинтригува.
По принцип последните редовни товарни превози бяха през 2003 г с чифт смесени влакове, които караха товар само до Разлог. В тази връзка няма как преди 4 г да е имало редовни товарни влакове до Банско, с изключение на влаковете с релси, които се движат и сега през няколко седмици.

pach:

--- Цитат на: gregary link=topic=2846.msg50085#msg50085 date=1291026354 ---    Благодаря ти за снимките. :hi:Върнаха ме 13-14 г.назад,когато и аз-млад тинейджър с жена ми(тогава гаджета),направих ме тая преход и сега ми е мечта с децата да го повторим.Много е живописно и за това смятам да направя нещо и с НОм като макет.
   Дано властимащите вземат пример от Швейцария с теснолинейките и запазят линията като атракцион.

--- Край на цитат ---

Оооооо, още един "прикрит" чеТТник!!! (НОm) :spiteful:
Контактите напоследък с Гервасии, дават резултат (той е първият и в НОm) :hi:
 :pleasantry: :drinks:  :lol: :lol: :hi:

CaLLlo:
Чудесно!  :good:

Така както си направил тази снимка
http://i52.tinypic.com/aww1vc.jpg
ако се беше обърнал назад, щеше да видиш и това:

http://www.railwaypassion.com/forums/index.php/topic,2524.0.html

Може би знаеш и не си имал време, но си е пропуск!  :good:

Mixy:
Браво - чудесен снинков репортаж.  :good:

Относно товарните влакове - каква промишленост има в региона и какви товари са се разнасяли? Аз освен за дърводобив, за друго не се сещам...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия